Böyle bir hizmet size verilecek olsa?

arkadaşlar düşünün ki bir sitede oturuyorsunuz.

Ve bakkal market size 200-300 metre uzaklıkta eczane, nalbur, vs 1,5 2 km uzaklıkta bulundugunuz sitede kapıcılarda sadece çöp topluyor alışveriş hizmeti vermiyor kendi alışverişinizi kendınız yapıyorsunuz.

size şöyle bir hizmet sunulsa;

sabah öğlen aksam olmak üzere bakkal alışverişleriniz yapılsa

eczane, nalbur vb. alışverişleriniz gün içinde her saat yapılabilse

bir telefonla kapınıza getirilse,

SORU 1 : böyle bir hizmete nasıl bakarsınız olumlu mu ? olumsuz mu?

SORU 2 : olumlu bakıyorsanız böyle bi hizmet için haftada kaç lira bedel hak görürdünüz?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Haftada 100-150 TL

0|0
    0|0
    • olumlu mu bakıyorsun yani ?

• Ben yaparım demiyorum ama yapacak olsam en az o kadar para alırım.Ayrıca sizin apartmandaki kapıcıyı şutlayın ve dediğini yapacak kapıcı alın ve ayda 1000 TL ödeyin.En iyisi.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu iş tutmaz, heryerin kendi servisi var. Eczaneyi arıyorum ilacımı getiriyolar. Bakkal anlayışımız kalmadı zaten.

0|0
    0|0
  • mehtap1907 bacı: yani çok rahat olunacağı bir gerçek ama yatalak hastalar gibi sürekli evde kalmak bence hoş olmaz. eğer herhangi bir sağlık sorunu yoksa ben olumsuz bulurum.

0|0
    0|0
  • 5 kuruş vermem gitsin marketle nalburla anlaşsın onlardan komisyon alır zaten ayrıca kendim gider yaparım 200 300 metre nedir her dakka markete gidicek değiliz zaten eczane nalbur zaten bin yılda bi gidilir

0|0
    0|0
  • Tüm gün sen evde oturcaksın yani :) Bir markete çıkmak bile zor geliosa kocana yada kocan olacak adama şimdiden Allah sabır versin :D

0|0
    0|0
  • bu hizmet siteye verilirse 50 tl yi geçmez vereceğim bedel sürümden kazanır çünkü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Böyle bir hizmeti alan kişinin 2. sorusunu söyliyim.Nasıl kilo vericem?

0|1
    0|1
Yükleniyor...