Zayıflamak lazımm?

Yardimci olun, daha once diet te yaptim ama kendimi tutamiyorum

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Atın ölümü arpadan olurmuş ye bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Basit bir matematik hesabı, harcadığın kalori aldığın kaloriden fazla olması lazım. Günde 3-4 dilim tam buğday ekmeğinden başka ekmek yeme. Yediğin herşeyi yağsız olmuyorsa az yağlı şeylerden tercih et. Bol bitkisel besin tüket. Et olarak yağsız protein oranı yüksek türden et seç. Hergün 2-4 saat açlık halindeyken en az 45 dakika hızlı tempo yürü. Bu kurallardan dışarı çıkmazsan kilo vermeye başlarsın kesinlike

0|0
    0|0
  • Şekeri bırak yani sıfır sadece meyve yıyebılırsın oda fazla olmadan olsun abur cubur sakın yeme bir dılımden bışe olmaz deme ıkı dılım ınce ekmek ogunlerde uygun spor zaten yapıyomuşsun ama programlı yap kafana gore yapma aksam 6 dan sorna bişey yeme aclık hissedersen ılık su iç :) :) :)

0|0
    0|0
    • İste bu :)

• Ben 2 ay once verdim tatile gidicem diye 1 gunde 1kilo vermisligim bile oldu 1 ayda 15 kilo verdim ama tatilden geldigimde kendimi serbest biraktim ve direk aldim

• Yavaş ver dememın sebebı bu bıde sporu ve dıyetı kendıne zayıflamaya odaklı yapma yaşam bıcımı halıne getir zayıfladıkdan sorna mesela haftada bir gun kendın ıcın dıyet tatılı yaparak motıve edebılırsın :)

• bir önerim var bilimsel fakat billur geçtiğimi sanacaksın bilim adamlarının araştırmalarına göre bir insan en çok kiloyu seks yaparken ya da konuşurken verirmiş evliysen 1. sini dene 2. si atom bombası gibidir kocanın hayatıyla oynama derim

0|0
    0|0
  • Diyet+spor şart.

0|0
    0|0
  • spor yap kanka

0|0
    0|0
  • kaliteli bir diyet uygula ve yarım saat sürüyüş yap

0|0
    0|0
  • Diyetisyen + Spor

Birde nefsine hakim olman lazım dostum.

0|0
    0|0
  • Kilo boy ve yaş kaç?

0|0
    0|0
  • istediğini ye, spor yapınca öküz gibi kilo veriyosun ;)

0|0
    0|0
    • Keske kilo spor yaptigimiz da yediklerimiz gitse ama olmuyor cok denedimmm

• Hayali bile guzel :)

• O zaman Çalışacan, Azmedecen tatlım =) öyle Fotoğrafını değiştirerek, kaçarak olmuyo bu işler :D

• fitnessa git özellikle deli gibi koş.

0|0
    0|0
  • Yeşil çay iç

0|0
    0|0
  • can boğazdan gelir pampa :D

0|0
    0|0
  • Zayıflamanın en iyi yolu spor+L-carnitine :)

0|0
    0|0
  • pek fazlan görünmüyor
    o kadarlık olur

0|0
    0|0
  • Bnmle ckar msn?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boğazını tutamiyorsan koca gobekli olmaya mahkumsun ne diyelim yani?

0|0
    0|0
  • ben de senin gibi düşünüyordum ama başladım üstelik hiçbir şeyden kısıtlama olmadan şu an 9 kilo verdim

0|0
    0|0
  • bence diyetisyene git ona göre diyet liste uygula spor felan yapıp zayıflamıyosan bir hastalğın olablir çıkan tetkiklere göre diyetisyen sana öneride bulunacaktır

0|0
    0|0
  • Sadece saglikli ye diyet falan bos seyler. Saglikli ye ve her gun spor yap sabah aksam

0|0
    0|0
    • Sabahlari istetim aksamlari bos oluyorum anca onida 2 saat yapiyorum zaten ama gitmiyor

Yükleniyor...