Bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız? vücut dili onu nasıl ele verir?

bir kızın sizden hoşlandığını nasıl anlarsınız? vücut dili onu nasıl ele verir?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Sanırım ben burdakilerden çok farklıyım. Mesela ben aksine asla bakamam korkarım. (yakınsak değişir) bazen yokmuş gibi davranırım.. Saçma hareketler yapabiliyorum(elimde değil) gerçekten çok aptalca oluyor.. Çok gülerim ama yeri gelince de en sert ona davranırım.. Yanlış anlaşılmadan korkarım çünkü aşırı gururluyum.. Beni koruması kıskanması o kadar hoşuma gider ki bazen o durumlarda istemsizce gülebilirim. Başka bir kızın yanında gördüğümde içten içe kıskançlıktan ölürüm ama asla içgüdüsel olmadığı sürece kıskandığımı belli etmem..atağı hep karşı taraftan beklerim.. Doğal olarak ilk adımıda.. Pek olmuyor onlarda benden bekliyor..Her ne kadar,kabul etmesem bile onun beni,sevmesi ve kıskanmasını bilmem,yeter.. Tabii,gerçekten seviyorsa başka kızlara kaymaz gözü.. Ee bende başka kızlara baktığını gördüğüm an kafamda bitiriyorum bu hayatta olmaz zaten beni sevmiyor,diye...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Valla o beden dili yalan bence . Benim sacla oynama takıntım var yani sürekli oynarım düzeltirim falan , ama bu flört belirtisiymis halbuki hic öyle bi niyetim yok :D

0|0
    0|0
    • daha ne belirtiler gördüm ben , ama bilek içi kesin sonuç verebilir :D

• şimdi bayan mesela adam sizin sağınızda otuyor, siz sağ elinizi kullanıyorsunuz normalde, sigara yaktınız farkında olmadan sol elinizle içiyor sunuz sigarınızı ve karşı cinse bilek içini göstererek hoşlanma belirtisini farkında olmadan ortaya koyuyorsunuz .

• Sigara icmedigim icin bilemedim ama yalan beya onlar ben de baya biliyodum :)

• en önemlisi gözler! size bakarken gözleri gülüyorsa ve bakışlarınızı yakaladığı anda utanıyorsa kesin ilgilidir

0|1
    0|0
    • peki hazır burdayken size bişi daha sorayım, bir erkeği seviyosunuz hoşlanıyrsunuz , ama erkek bunu anladığı halde size ilgi göstermiyor, unuturmusunuz hemen o erkeği , yeni ilişkileremi yelken açarsınız ?

• aynı durumu yaşıyorum ben hemde aynısını ama pes etmedim çünkü biliyorum bunu bana söyleyemediğini sevdiğim için hissesdebiliyorum

• sölemese yada açıkca belli etmese anlayamassın yada yanlış anlayabilirsin sen bişey hissediyosan git söyle bence beklemek bi başkasına fırsat vermektir :D

0|1
    0|0
  • gözlerine bakar gülümser

0|1
    0|0
  • size kötü davranamaz ve bakışlarından anlarsınız gözünün kacırır sıze bakarken

0|1
    0|0
  • gözlerini ayıramıyorsa hoşlanıyordur..

0|1
    0|0
  • gozlerını ayıramıyordur senden

0|0
    0|0
  • raht olmaya calşcaktır ama beceremcktr eli yana dolaşcktr dickleri diline :) yani ack ack belli eder

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kendi söylemediği sürece sittin sene anlıyamazsın...anladığını sanıp gider konuşursun salak mısın sen be der kalırsın :D

0|1
    0|0
  • karşında susuyorsa, konuşurken yüzüne bakamıyorsa; aşıktır.

0|1
    0|0
  • saçma saçma şeyler söyleyip,hareketler yapıyorlar genelde :D

0|1
    0|0
  • a desen gülüyosa. b desen tebessüm ediyosa hoşlanıyordur.

0|0
    0|0
  • kıvranıp duruyorsa ve şunu bilin hiçbir erkek kaşar kızlardan hoşlanmaz çetin ceviz olmak iyidir

0|0
    0|1
Yükleniyor...