Şınav çekmenin faydası ne ? her gün 60 şınav çeksem ne olur ?

şınav çekmenin faydası nedir ? hergün 60 şınav çeksem 2 haftada ne olur veya ideal olarak ne kadar şınav çekilirse bir insan forma girer ?

Güncellemeler:
ve hergün 60 şınav çekersem kaç kalori yakarım?

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• Spor bence herseyin ilaci :) vucudun sıkılasır haliyle daha iyi gorunursun ve oz guven sahibi olursun.. sınav, mekik v.s farketmez gunde 1 saat yurusen bile faydasi olur yane :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• göğüs ve ters kol kaslarını çalıştırırsın .. günde 60 şınav çekersen ben söylim kendini yorduğunla kalırsın hiçbir işede yaramaz .. kendi vücuduna göre uygun egzersizleri kısa setler halinde ve doğru bir şekilde uygulayarak başarılı bir sonuç elde edebilirsin ..

0|0
    0|0
  • hergün 60 şınav çekersen bunun gibi olursun link

0|0
    0|0
  • hulk hogan olursun :)

1|0
    0|0
  • sadece şınav pek bi işe yaramaz.bunu yap 3 ay sonra farklı biri olursun link

0|0
    0|0
  • şınav omuz ve göğüs kası çalıştırır sen neden şnav çekmek istiyorsunki

1|0
    0|0
    • kas yapmak istiyorum çok çelimsizim

• önce kilo almaya bak vücüdünü zorlamadan kilo aldıktan sonra kas olayına git :)

yürüyüyüş ve hafif tempo koşu iyi gelir çelimsiz zayıf haldeyken şnavın faydası olmaz pek

• hmm tamam saoll

• şınavı çekerken bir amacın olmalı. yağ yakmak mı istiyorsun yoksa kol kanat çalıştırıp fit görünmek mi?

0|0
    0|0
    • her ikiside :D

• yağ yakmak şınavla olmaz, adam akıllı bir çalışma programı ve beslenme düzeni lazım. kol kanat çalıştırmak da zor bir iş değil. spor salonuna kaydol bence.

• Omuz,göğüs ve bel kasların kuvvetlenir.Zamanla güzel bir üçgenlik kazanmaya başlarsın.Birde şey yap.Misal bir kolonu kucakla ve çok değil sen sabitken sanki tutup yana atacakmış gibi bir hareket yap.Bir sağa doğru bir sola doğru yap.

0|0
    0|0
  • Nizami şekilde tek seferde 20'yi aşmamak üzere 5 set toplam 100 kere çekersen göğüslerinde sıkılaşma ve toparlama olabilir ama zamanla... Setler arasında 1 dakikadan fazla dinlenme.

0|0
    0|0
    • sabah öğle akşam öğleden sonra filan çeksem nolur ki

• hayır sadece biraz kol kası istiyorum kollarım çok çelimsiz zaten yüzüyorumda

• Bana mesaj at sana ayrıntılı diyet ve spor programı vereyim.

• bu pek ise yaramaz, vucudunu farkli sekillerde de guclendirmen gerek.

0|0
    0|0
  • çek sen işe yarar elbet

0|0
    0|0
  • Şınav tek başına işe yaramaz

0|0
    0|0
  • gögüs kasların çalışır.

0|0
    0|0
  • zaten kovulmuşun genç