Takıntılıyımdır saçma sapan...Sizin ne takıntınız var?

Ya bir çok takıntım var mesela;

kaldırım taşlarının tam ortasına basmak

yada döner vey başka bi sandviçin son lokmasıyla kolamın son damlası aynı ana denk getirmek gibi... :D:D:D

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• var evet bende simetri var bir seferinde duvarda duran saat yamuk diye düzeltmeye çalıştım inatla düzelmedi kaldırıp yerden yere vurdum saati sinirden.. haşat oldu. en sevdiğim yiyeceği sona saklama huyum da var genelde ilk yenir bende sonra saklama huyu var sanırım damağımda onun tadı kalsın diye. :/ diş macununu ortadan sıkmam sıkanın da agzını gözünü patlatırım sırf bu yüzden kendi diş macunumu kimseyle paylaşmıyorum saçma sapan bir ton şey işte.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Aslında doğal olarak karşılanabilir ama sıkıntı bu noktada baş gösterir..Bu içinde bulunduğun süreç sana rahatsızlık verip seni ve bilincini kurcalayıp huzursuz ediyorsa psikolojik yardım kaçınılmazdır.Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • saatin sesine takıntım var..

0|0
    0|0
  • var malesef ben yanımda biri varsa sağ tarafta yürürüm nedenini hala bulamadım .

0|1
    0|0
  • sıkıntı doktora git

0|0
    0|0
  • O çizgilere basmama bende de vardı.Şizofreni belirtilerindenmiş.Kurtuldum artık yapmıyorum:))

0|0
    0|0
    • şizofren belirtisi olduğunu kim söylemişti acaba.çünkü obsesif kompulsif bozukluk gibi bir durum sozkonusu burda.

• yok yok anladım...fazla abartılcak düzeyde olduğumu düşünmüorum.tabi ileri dereceye kayarsa aktardıklarınız aklımda danışırım bi doktora iyi günler yorum için teşekkürler :)

• rica ederim.fakat doktorlarin ozellikle psikologlarin cogu ucmus durumda en iyidi kendi bildiginizdir.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kesinlikle sıkıntı falan değil. Bazen ben de yaparım. Nedenini bilmiyorum ama tik falan değil kesinkile. :))

0|1
    0|0
  • benım takıntım sankı cevremdekı ınsanlardan ben sorumluymusum gıbı hıssedıyorum sankı onların annesı babasıyım oysakı banane ama ınsanlara cok değer vermek benım takınım ve sonra uzulen ve pısmanlık duyan yıne benım

0|1
    0|0
  • Arabaların plakasındaki sayıları veya dışarda gördüğüm her sayıyı 10 un katlarına uygun gelecek şekilde toplar,çıkarırım.

0|0
    0|0
  • arabayı düz parketmek yan duran resmi duzeltmek yere dusen herseyi yikamak cep telefonu ise islak mendille silmek

0|0
    0|0
    • Seneler önce duyduğum birşeydi.Şizofreni belirtilerini biliyorum.Özür dilenicek bir durum yok fikir alışverişi sadece.

• ya yok burdan bazen yanlış anlaşılıo..pozitif olmak gerektiğine inanıyorum yorum için herkese teşekkürler :)

• Her şey simetrik olacak, birde kütüphanedeki kitaplar boy sırasına ve çeşidine göre dizilecek :)

1|1
    0|0
    • Bu bende de var:)

• Bence direkt deliyiz. Ama böyle çok güzel gözüküyorlar :)

• hasta falan diliz fazla hassasız tamammı haha :D

Yükleniyor...