Sevgilinizin başka face hesabı olması

erkek arkadaşınızın sizin bilmediğiniz bir face hesabı açtıgı ordn tavla vs oynadıgını görseniz arkadaşları açık değil ama o söylemedi siz buldunuz ne düşünürsünüz? kullanıyor o hesabı.

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

• hiç aklıma öyle masumca şeyle gelmez. madem tavla oynamak gibi şeyler yapıcak normal facesinden de yapabilir ayrı bir faceye ne gerek var. üstelik arkadaşlar da gizli. bi işler çevirmiyor olsaydı söylerdi ama sen bulduysan hiç hafife alıncak bir yanı yok bunun. uyanık ol derim.

0|0
    0|0
    • napayım peki msn adreside gizli.. bilmediğim bir msn adreside var yani

• evet

• hiç öyle kendi kendini yeme derim olan sana olur

git söyle açıklamasını dinle aklına yattıysa (kii nasıl bir açıklaması olabilir bunun orası da ayrı) sorun yok ama yok soru işaretlerin varsa vardır çevirdiği bir şeyler bırak ne hali varsa görsün

Kızlar Ne Diyor 9

• Ağzını burnunu kırarımm. İlişkilerde gizli saklı olmaz. Hem varsa zaten bi b*kluk vardır.

0|0
    0|0
  • bişey düşünmem insanlık hali yani

0|0
    0|0
  • hiç bişey demem özel hayatıdır beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
    • sen onun özeli değilmsn neden ilgilenmessin?

• hayatını o kadarda didiklemeye gerek yok...istediği yere isterse 5 tane üye olsun ilgilenmem.

• vay ne gzel

• Batakta oynamasında sakınca yok.

0|0
    0|0
  • bulursam cevap verebılırım ancak :)

şu an ne yapacagımı kestıremıyorum :)

0|0
    0|0
  • kesin bi haltlar karıştırıyor.yoksa söylerdi

0|0
    0|0
  • Erkeklerin bilmediğimiz ne kadar hesabı var..

0|0
    0|0
  • kıyameti kopartır,o hesabıda kapattırırım.uzun süre başına kakarım.bir kereye mahsus affetsemde ,uyardığım halde bir daha görürsem affetemem.

0|0
    1|0
  • isterse milyon tane açsın. bana ne?

0|0
    0|1
    • ne demek banane kızlarla konuşuyorsa

• işte yaşamıyorum. düzgün insanlarız biz, götümüz başımız ayrı oynamıyo. düzgün insanlarla sevgili olun siz de.

• milyon tane açsın banane diyen bi insanın g*tü başı oynamayan bir sevgilisi oldugunu zannetmiyorum. kiminle ne olacagıma senmi karar vereceksin ahha komiksin.

Erkekler Ne Diyor 3

• face falan fani şeyler yeğen

0|0
    0|0
  • Aldatılıyorum düşüncesi oluşur.

0|0
    0|0
  • face olaylarından gına gfeldı artkkk mumkunse face kullanmasın amele kaynıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...