Hoşlandığım kızın sevgilisi olup olmadığını çaktırmadan nasıl sorabilirim ya da öğrenebilirim?

Hoşlandığım bir kız var ve sevgilisi olup olmadığını tam bilmiyorum. Acaba durumu çaktırmadan nasıl öğrenebilirim ortak arkadaşım yok ama kızla muhabbetim var sadece. Ne tavsiye edersiniz?

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Kusura bakmasın erkekler ama bu konuda çoğu çok becereksiz :)

Çok komik sorular sorar bazıları

-Iıı.. Eee sevgilin napıyor? (sana ne, okeye 4. mü lazım?)

- Sen yalnız ben yalnız ne olucak böyle? (Hö?)

-Aşk hayatın nasıl gidiyor? (Aldı başını gidiyor..)

-Hep yalnızsın görünüyorsun, senin gibi güzel bir kız nasıl yalnız olur? (Bak haklısın, ne büyük hata yapmışım, aslında önüme gelene..)

..vs vs.. :)) Bunu gibi sorular asla sormayın, çok gülüyoruz..

Ona ilgi göstermene gerek yok, arkadaşca bir yerlere davet et, sevgilisi varsa bir kere gelir, ikincisinde gelir ama üçüncüsün gelmez zaten.. Biraz sabır.. Sevgiliside yoksa ve senden kaçıyorsa seni istemiyordur zaten.. Uğraşmazsın.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• MUhabbetın varsa sorarsın olur bıter...

0|0
    0|0
  • muhabbetin varsa sor yani ne varki bunda şu anda arkadaşça sohbet etmiyomusun insan arkadaşlarına sorabilir ne varki bnda

0|0
    0|0
  • muhabbetin varsa sohbet arasında okuldan falan bahset erkek arkadaşın hangi ünv. de diye sor zaten yoksa direk cevap gelecektir bu kadar basit.. muhabbet arasında alırsın cevabı

0|0
    0|0
  • arkadaşlarına sor

0|0
    0|0
  • açıkça sor

0|0
    0|0
  • facebooktn bakabilirsin yada sinemaya gidelimmi de sevgilisi varsa zaten gelemiyecegim der senden hoşlanmıosa gelemiyecegim der ama sana karsı en ufak bi hissi varsa gelir bence hem sevgilisini ögrenmiş olursun hem sana karsı bi hissi varmı onu

0|0
    0|0
    • facebookta ilişki durumu falan yazmıyor öyle herşeyini beğenen varmı diye de baktım yok:) En iyisi sinema fikri saol:)

• mühim değil :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana tavsiyem hafiften sade bir ilgi göster.

Onunla ilgilendiğini anlasın eğer sevgilisi varsa zaten o bunu laf arasında bir yerde seni kırmadan söyler.

Başka yollar denemene gerek yok

Eğer yoksa ön hazırlığı yapmış olursun...

0|0
    0|0
  • Geçen gün erkek arkadaşını bilmem nerede gördüm de. Siz çıkıyordunuz değil mi hala de. Sonra döker ağzından baklaları sen de ilgini belli etmeden çözersin sorunu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...