Öyle yapmam onun canını mı yakmış? Bana yine yardım gerekli :(

Arkadaşlar sevgilim olacak şahıstan ayrılalı 2 ay olacak dün ben bunun tewetlerini okudum bana hitaben şeyler yazmış. Ama benle çıkmadan önce bi kızla konuşuyordu biz ayrılır ayrılmaz kızla tewetleşiyorlar. Bende facemde önceden ilişkim gizlydi dün açtım ve ilişkisi yok yaptım bu da bunu görmüş sanırım şöyle bir tewet atmış:SENİ SİLMEME BİLE FIRSAT VERMEDEN SEN KENDİNİ YOK ETTİN.

demiş burdan ne çıkarıyorsunuz hala unutamamış mı? hala onu beklediğimi mi düşünüyormuştu? öyle yapmam onun canını mı yakmış?

0|0
11|4

En İyi Erkek Görüşü

• Follower'ların ne diyor bu duruma?

0|0
    0|0
    • hiç bişey dememişler

• ya neden dalga geçmek zorundasın ki yardımcı olmanızı istemştim :(

• Eski sevgili bırak eski kalsın. Bırak twiter fallarını falan hala içinde bir şeyler varsa twit atma git görüş

Erkekler Ne Diyor 3

• yahu sen de: )

çocuk sana hakaret etmiş

hala ne diyorsun.

salla gitsin.

düşünüyormuştu :))

yok

o kendini bir şey sanıyormuştu da

sen anlamıyormuştun.

:)

0|0
    0|0
  • senin ondan önce hareket etmen onun canını sıkmış o kadar .

0|0
    0|0
  • Twitterda aşklar bir başka, nerede ICQ günleri.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• 1.twit olmasın o tewet değil :D

2.bence seni kıskandırmaya çalışmaya çalışıyordu.

3.yani ayrıldıysanız ilişkisi yok yapman normal o niye saçma bi tepki vermiş ki anlamadım.

4.hiçbişey yazma biraz bırak o sana yazsın.

0|0
    0|0
    • ya o kadar nefret edyrm ki o siteden ismini bile düzgün yazamıyorm :) k.bkmayn :) boşverdm ztn yazmıyorum bşy

• inş gönlünce olur

• inş canım ya hepimizn gönlündeki olsun

• Ah ah şu profiline her gün girip ne yazmış bakmalar, tweetlerini an an takip etmeler, acaba bana mı yazdı sorusunu binlerce kez sormalar,aşk tam bi baş belası bi durum.Çok severse gelir konuşur sen herşeyi akışına bırak

0|0
    0|0
  • Tum alakani kesmeni, takibi birakmani tavsiye ederim.. Takintiya kadar yolu var..

0|0
    0|0
  • belki başkasına yazdı ?

0|0
    0|0
  • unttmamış olsa nie başkasıyla cıksın belki o kıza yazdı ne malum 2 ay öncesini napacan sen önüne bak

0|0
    0|0
  • ne yakması ya adamında işine gelmıs senınde onun ıcın bıttıgını soylemıs sana

0|0
    0|0
  • Beni yormadigin icin minnettarim diyur.

0|0
    0|0
  • yok öyle bişiii kendine pay çıkarma sana yazdığı ne malum

0|0
    0|0
  • seni silecekmiş ama sen onu yormadan kendi kendi kendini silmişsin yurdumun kızları çok anlayışlı vesselam

0|0
    0|0
  • tewet? yeni bi iletişim yöntemi heralde.

0|0
    0|0
    • Yakında şöyle haberler okuyabiliriz : "Nişanlın tivitirda tiviiitliyor dediler, gözüm karardı, kendime geldigimde onu 567 yerinden pıçaklamıştım. Sonra bi baktım trend topic olmuşum"

• evet canını yakmış ama iyi yapmışsın bence seni yedekte falan mı görüyo nedir bu yani?

0|0
    0|0
    • bir de kendi ayrıldı ben ayrıldıgımız günden itibaren ona hitab edecek hiç bşey yazmadım ama o hep yazmış :) buda beni mutlu edyo çünkü canımı yaktı

Yükleniyor...