Beni ailesiyle tanıştırdı fakat.....

ben onu ailemle tanıştımak isteyince daha erken daha erken deyip durdu.bana seni bütün akrabalarıma anlattım deyip duruyordu.senle evleneceğimi.ben de onun bu zamana kadar yaptıklarını göz önüne alarak ailemle tanışsın istedin.tanışmaya geldi fakat çok zorla.neyse ailemle tanışmadan önce bana yakınlaşmak istedi ben ona izin vermedim.benim için ailem için bunun doğru bi şey olmadığını anlattım.fakat o ten uyumu ten uyumana bakmamız lazım.bu çok önemli.sonra boşanırız ten uyumumuz olmazsa sen mutsuz olursun.en büyük korkum senin mutsuz olman dedi.sizce düşünüyor mudur gerçekten?yoksa beni gelip geçici heveslerini uğruna kullandığı biri mi olarak görüyor?bu kılıfı mı uyduruyor bana.ben istemediğim halde bana o kadar yakınlaştı.bi de beni düşündüğünü söylüyor bunun böyle yapılması gerektiğini söylüyor.eğer yapmazsak ayrılacağımı söylüyor.sizce ciddi bi erkek böyle söyler mi?

Güncellemeler:
arkadaşalar ilk önceleri anlamadım benle ilgileniyo gelecek hayalleri kuruyo şöyle yapalım böyle yapalım diye mantıklı mantıklı konuşuyo.ben de sandım ki beni gerçekten istiyo seviyo.o yüzden evime gelmek istedi kaç kere.kabul etmedim.bak dedi ten uyumumuza bakıcaz .evde daha rahat konuşuruz.ben de biraz çocuk hakkında araştırma yaptım.kimse öyle sapık felan demedi.iyi dedim güvendim beni düşündüğüne yapıyo dedim.bana sürekli ayrılmak boşanmak vs den bahsedip durdu.sonra sen kötü olursun.
dul kadın imajı felan olur dedi.ben de evime kabul ettim.ne yapacak ki bana dedim.en fazla konuşuruz dedim.güvendim ona gerçekten.sonra bana yok çıplak yatalım yom bi şey yapmıcaz yok sarılalım yok bilmem ne demeye durdu.ben de ne yapayım en fazla sarılarak yatarız diye düşündüm.sonra hiç ummadığım hareketleri yapmaya başladı bana.ben helal olalım öyle bunları yaşayalım dedim o bi türlü dinlemedi beni:(varsa yoksa kendi bildiği.meğerse benim evime gelmeyi benle...istiyomuş.
istediği gerçekleşmedi tabi.ben geri çektim kendimi.benim korum bu yaşadıklarımızı başkalarına anlatır mı bu aptal yaratık.siz erkeklerden cevap bekliyorum.benim adımı çıkarmasından korkuyorum.bu psikolojik durumu nasıl atlatırım bilmiyorum lakin benim adımı çıkarmasın...

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hehehehe .dd

-ekrem beni iğfal ettikten sonra böylece çekip gidiyor musun?

-bunu yapmak zorundayım necla

-peki ya gençliğim,o saf temiz duygularım?

-anlamıyorsun necla,herşey senin için,sen üzülme diye..

-fakat nedennn

-tenimiz uyuşmadı neclam,kader utansın..

-ne diyorsun ekrem

-git nolur git,daha fazla üzgün görmek istemiyorum seni..

-gitmemm seviyorum seni

-kızım bak giittt...!

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• O ne ya ? 40 yıllık tecavüzcüyüm böyle sapık görmedim. Yok öyle bir dünya. Ten uyumu şu bu bıraksın bu bahaneleri üzmesin kızımızı adam olsun.

1|1
    0|0
  • Akıllı ol !

kendini kullandırma

başlarım onun ten uyumundan yahu.

Böyle yalan

böyle saygısızlık

yeter yahu.

Adam olan

böyle bir yalanla

kız arkadaşını kandırmaya çalışmaz.

1|0
    0|0
  • ten uyumu nedir ya.:) belki de bakire misin die merak ediodur ama sanmıorum.

0|0
    0|0
  • Yaş kaçtı ?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• buna benzer bende yaşadım.ama sen istemediğn sürece seni zorlamam demişti...neyse...yok senden ayrılırım falan demek...seven erkek bekler,yada zamanla bişeyler yaşanır.ne kadardır berabersiniz?kaç yaşındsasın bunlarda önemli şimdi...ten uyumu evet cok önemli ama yok senden ayrılırım ne demek yahhh...aaaaaaaa

0|0
    0|0
    • canım çok üzgünüm ama bu erkekten bi ... olmaz...amaç farklı kaç yaşında insansın aa aşkolsun yani.seven insan kör oluyor bazen işte göremiyor..bırak bakalım aramama sorma bakalım davranışlarına bak sonrada bitir.saçmalama lütfennnn

• evet ya sorma ne bilim benle ilgilenince felan ben de sandım ki...bu erkeklerin hepsi canı cehanneme...benim korkum bu yaşadıklarımızı başkalarına anlatmasın da ben başka bi şey istemem ondan.ben güvendim inandım ona şu yaptığına bak..Allahından bulsun ne diyim...

• anlatsın..sevdim güvendim dersin kaşarlık mı yaptın ki sen.boşversene

• Söylemez.Kendi isteklerine kılıf uyduruyor.

0|1
    0|0
  • huhuuu arkadaşım bi ses ver

0|0
    0|0
  • Şu yaşıma kadar kaç çıktığım oldu, böyle yalan görmedim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...