Bir film izledi diye tartıştık...

dün gece bir film izlemiş sonra beni aradı. ne izledin dedim filmi özet geçmeye başladı yok bi kadın evli adamı tarık etmeye çalışıyormuş yok iç çamaşırla karşına çıkıyormuş adamın, adamın bunda yüz vermiyormuş falan filan. deli oldum resmen. sevgilimin o kadını iç çamaşırlarla seyretmesine deli oldum. bana yarım saat açıklama yaptı ama sınırım geçmedi şu an konuşmuyoruz. bana piskopat deli vs. demeyin ben böyleyim kadın ha gerçek olsun ha televizyonda ha gazetede basılı...hiç fark etmiyor benim için. tek fark istesede dokunamıyor kadına işte... söyleyin ben bunu nasıl kabullencem sevgilimin heryerde çıplak kadın görebilme ihtimaline? nebiçim bi dünyada yaşıyoruz biz heryerde pislik...

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah sabah git allhesen isine yaa :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• valla kotuye gıttımız konusunda haklısın ama yaptıgın sanırım abartı olmus sonucta artık her yerde oyle ıc camasırlı bıkınılı vs vs. kadın var ıstesede gorecek ıstemesede ama sen dunyanın bu kotuye gıdısını sevgılıne yuklersen kaybeden sen olursun bır dost tavsıyesi...

0|0
    0|0
    • dogru dürüst bir cevap veren tek kisisin tesekkür ederim...

• onemlı degıl umarım yardımcı olabılırım mutlu olursunuz :D

• ne içtiysen ben de ondan istiyorum

0|0
    0|0
  • ooo bi de p*rno izlediğini bilsen napıcan allah bilir...

eee millete bakamıyo, dokunamıyo.. Erkek lan bu adm sana da dokunamıyosa kaçar gider demedi deme

0|2
    0|1
  • Sevgilin sana her gördüğü filmi anlatırsa yandın.

Zira bu gibi sahne olmayan film yok gibi.

o zaman

sevgilin olmasın.

evlenene kadar kimse ile çıkma.

hakkında hayırlısı olsun.

kandilin mübarek olsun.

0|0
    0|0
  • bırak baksın nolacak! şimdi internet var çoluk çocuk şimdimden vajinanın içine düşüyorlar tey tey, gizli saklı kalmadı artık :D

0|0
    0|0
  • Biscolota reklamını izledin mi?

0|1
    0|0
    • Soru soruyorsun, bari soruna verilen cevaplara yorum yap @soran.

• izlemedim. sen sorulan soruya cevap verebilcekmisin peki?

• Hayatında hiç biscolata reklamı izlemedin mi yani ? :S Ya da hayatında hiç denize gitmedin mi ve orada mayolu erkekleri görmedin mi? Yani mutlak gördün ve göreceksin de? Senin onları görme durumun olduğu için, onun da görme hakkı var.

• bu tarz filmlerin yasaklanması ve satılmaması gerektiğini düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok daha kötü şeyler var hayatta.Kontrol edemeyeceğin herşeyden ,herkesten kıskanıcak mısın sevgilini? Adam film seyretmesin,gazete okumasın o zaman.Hangi filmde hangi sahneyle karşılaşır belli olmaz ya da gazetede arka sayfayı falan açar..Yapma kendini yıpratırsın.

0|0
    0|0
  • Kıskançlık doğal bişey bende çok kıskancımdır normalde ama biraz aşırıya kaçmış seninki böyle giderse sevgilini kaybedersin

0|1
    0|0
  • Akşama yeni sorun belli ; "sevgilim beni terketti , onu boğuyormuşum sizce ne yapmalıyım çok beterim =/ "

devam et bu hızla.

0|1
    0|0
  • fazla abartmıyor musun biraz ?

0|1
    0|0
    • bunun gelecegini biliyorum, ama ben böyleyim bunu degistiremiyorumki :S

• sonuçta bunun erkeği kadını yok.. aynı şeyin sana yapıldıgını düşün bir de ..

film izlemiceksin doğru düzgün.. dışarda kimseleri görmeme rolleri filan canım biraz dikkatli ol.. elindekinden de mahrum kalabilirsin.. biz bayan halimizle bile bakınıyoruz..

• at gozlugu hediye edelim, takar gezersiniz.

0|1
    0|0
    • ama olmaz smdi ya karsıdan gelen olursa, onu da gorur bu adam.kör olmayasıca ! :(

• İsterse salya akıtsın onu geç. Bunu sana nasıl anlatabiliyor :S

0|0
    0|0
  • git tedavi ol, kafayı yemişsin.

0|1
    0|0
Yükleniyor...