Kocanız sizi aldatırsa afeder misiniz ?

varmı böyle kadın.yoksa hepiniz aşar,keser dominant misiniz

0|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

• bekara kari bosamak kolay geliyor ! bende asarim keserim diyordum ama hayat öyle degilmis insan oglu her seyi sindire beliyor ! aldatildim ve affettim ama bir daha olursa ASLA !

1|0
    0|0
    • tebrikler.belki zor ama gercek olani söyledigin icin.asmayla kesmeyle bisey basarilmiyo.biraz realist olmak lazim.hayatin gercekleri bunlar.

Kızlar Ne Diyor 17

• Valla o dediğin ilişkilere, kişilerin karakterlerine göre değişir de... Büyük konuşmayayım ama benim eşim beni aldatsa ne aşarım ne keserim. Alır ceketimi çeker giderim. Ben aldatsam kocam beni affeder mi? Asla affetmez, onun benden ne farkı var? Bana şimdi yok erkeğin doğası falan diye tatava da yapmasın kimse, o erkeklerin çok eşli olmak için sığındıkları bahane. Bir de şöyle bir tez var, hayvanlar bile tek eşli değil, bu bizim doğamız... Peh, maymundan türediğini söylediklerinde niye kabul etmiyorsun o zaman? Bırak da hayvanlardan o kadar bari farkımız olsun...

0|0
    0|0
  • aldatmanın affı olmaz,aldatmışsa sonucuna da katlanacak.kapı orada açık arkanı dön ve çık melodileri arasında evden dışarı atar ve boşanma davası açarım.

0|0
    0|0
  • ne affetcem gitsin aldattığı şıllığa layık o

0|1
    0|0
  • Hayır, affedemem.

0|0
    0|0
  • çocugum ıcın katlanaılırım belkı.

0|0
    0|0
  • affetsen ne olcak sanki yapmıycak mı seni salak yerine koymuş aldatmış çocuk için bile katlanmam kadınlarda çalışabiliyor sonuçta erkeklere muhtaç değil

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun affedilmez ! Yapmayacaktı.

0|0
    0|0
  • Şeysinden tavana asar sallandırırım:)) 1 kere affederim 2.de kaçıcak yer arasın:)

1|0
    0|0
  • hayır af yok

0|0
    0|0
  • Gider 10 tane taşla birlikte olurum. O da bunu bilir. Bir kez daha başkasına baktığı anda erkekliği gider.

0|0
    0|0
  • asla affetmem ihanetin bedeli ağır olur herzaman

0|0
    0|0
  • affetmem. kafamdaki soruların cevaplarını alır sessizce bitirirdim.

0|0
    0|0
  • Sonunda affedebilirim umarım ama ayrılmış olurum o zamana kadar.

0|0
    0|0
  • benim sorunum insanlarla değil zihniyetle.

tanrı size akıl vermiş ama fikir vermemiş.

0|0
    0|0
  • Yok.

0|0
    0|0
  • neyimden memnun olmadığını, ne aradığını sorarım.

öğrendikten sonra terk ederim.

0|0
    0|0
  • affetmem ama o öyle biriyse benim kocam değildir zaten

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ülkelere göre kadınların cevapları şöyle olmuş:

İsveçli : Neyimi beğenmediğini sorarım.

Rus : Evi terk ederim.

Fransız : Sesimi çıkarmam, sevgilime gider beni teselli etmesini isterim.

İtalyan : Kadını vururum.

İspanyol: Kocamı vururum.

Yunanlı : Her ikisini de vururum.

Arap: Muska yazdırırım.

Türk : Benim kocam yapmaz! :P

0|0
    0|0
  • Kocasını birden fazla affeden kadın, çıkar yol bulamadığı için belirli bir süre sonra kocasını aldatmayı kendinde hak görüp aldatma eğilimine giriyor... Kocasını aldattığı kişinin karısı da böylelikle aldatılmış oluyor ve bu zincirin halkaları bu şekilde uzayıp gidiyor... O nedenle AF YOK...Evlenmeden önce kadınlar ekonomik bağımsızlıklarını eline alıp kendi ayakları üzerinde durabilecek konuma gelsin evlendikten sonra kocasına bağımlı kalmadan ayakta durabilecek potansiyele sahip olarak gerektiği yerde kocasını şutlamasını bilecek... Öteki türlü bunun bir sonu yok...

0|0
    0|0
  • Duruma göre değişir :)

0|0
    0|0
  • Affedecek ülen

0|0
    0|0
Yükleniyor...