Spor salonuna kaydoldum zayıflamak ve güçlenmek istiyorum bunun için ne yapmalıyım sizce?

zayıflamak istiyorum ve inanıyorum. Mesela daha da hızlı olmasını sağlamak istiyorum. Daha da güçlü olmak istiyorum. Ve sizde haftanın 5-4 günü ile sizce 3 ayda ne kadar yol alırım? Üyeliğim 1 yıllık. Yenileyebilirim ileride. Havuz falan da var. Bol proteinli beslenmek işime yarar mı? Akşam yemek için yiyecek/yemek önerileri? Protein takviyesi veya bol proteinli beslenmek ne kadar fark eder? Yoğurt ve peyniri light yemek gerekli midir?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• jatomiye falan yazıldıysan geçmiş olsun
    türksel 1
    jatomi 2
    soyguncu bunlar asdafdd :D

1|0
    0|0
    • Yok oralar değil İstanbul'da değilim ben :))

• beslenme programları bana çok saçma geliyor kendime göre kendim yapmak istiyorum onu. Mesela bence her şey yenebilir ama ayarında :) Dengelemek gerek.

• evet klişe programlardan kurtulmak lazım zaten o yüzden diyorum ya biraz araştır diye. günlük alman gereken karbonhidrat miktarını bul mesela, daha sonra ona göre bir program ayarla kendine. hocanın verdiği programı değiştirebilirsin kendine göre

Erkekler Ne Diyor 11

• Verilen hiçbir ilacı kullanma. Yok yağ yakıcı derler yok protein derler. Ben tavsiye etmiyorum. Bunları kullanmadan programa göre ilk 2 ayda 5 kilo verdim. Sonra araya ramazan girdi. Ramazandan sonrada 2 hafta gittim salon tadilata girdi. Tadilata girmeden önce beslenme ve yeni program verildi. 2 hafta da 2 kilo daha verdim. Tabii ki uzman değilim ama benim görüşüm bu şekilde.

1|0
    0|0
  • Hocandan program almanı önermem. onlar hep balık , et yemeni ister. Malesef bu maliyetli oldugu kadar sürekli olmasıda mümkün olmuyor. öğününü artırmalısın. aksam yatmadan önce bile şeker oranı düşük olan (elma , ayva ) meyveler tüket. çok düşük kalorili sık beslenirsen , metobolizman alarm durumuna geçip yağları saklamaz , sürekli yakarsın. idman yaparkende lakarnitin isminde bir ürün var. eğer maddi durumun el veriyorsa , çok faydalıdır. şuanda bu kadar :)

1|0
    0|0
  • Kaydolduysan tamam gitmene bile gerek yok.

1|2
    1|0
  • ekmek, şeker, tuz ve yağı neredeyse tamamen kes bisiklet sür koşu yap falan zayıflarsın akşam tavuk ızgara arada balık pirinç falan ye.

1|0
    0|0
  • Günde 700 kalori yak ayda 5 kilo verirsin

1|0
    0|0
    • spining var mesela 600 kalori yakıyorsun. Onun üstüne ne yapılabilir de 1000 kaloriye çıkılabilir?

• Kaç dakika? Ağırlık çalışmak faydalı mıdır kollar için

• Ağırlık çalışma bence onu zayıflayip yap

• hocana sorsana en doğrusu burada yardım etmek ona haksızlık olur

1|0
    0|0
    • yani henüz başlamadım önden bir araştırma benimkisi. :)

• teşekkürler :)

• rica ederim bol şans

• Spor salonunda kayboldum diye okudum :(

1|0
    0|0
  • Sen işi Çözmüş zaten

1|0
    0|0
  • sıpor salonuna kaydolmuşsun ya daha ne yapasın MAL

0|0
    2|0
  • sen kaç yaşındasın?