Galatasaray - Anderlecht maçı Saat 21:45 te Star tv de. Maç sonucu ne olur sizce?

♥♥♥Bugün günlerden GALATASARAY!!! İddaa yok dizi yok gezme tozma yok yeme içme yok 21:45 te Galatasaray - Anderlecht var. Dualarımız seninle elini koy kalbine vur kır parçala CİMBOMUM ♥♥♥

0|0
5|18

En İyi Kız Görüşü

• Bir Fenerbahçeli olarak tüm kalbimle ebedi dostumuz Galatasarayı destekliyorum dualarımız sizinle. 4-0 la şov yapalım millet görsün Türkün gücünü

0|2
    1|4

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 18

• Desteklemiyorum, izlemeyeceğim de benim için
    bir İsrail'e yardım eden barcelona neyse Gs odur, 8 milyon alacağız diye Beşiktaş elensin diye neler yaptılar hepiniz değil ama geneliniz aynı

2|3
    0|2
    • ben bjk yi destekledim ama arsenal yendi şimdide kim isterse gs yi destekler kim isterse deplasman takımını bu sadece kişinin kendisini bağlar sonucu değiştirmez.

• sen git arsenale 1. dka çektiğiniz şutla övün hadi hadi

• Sizide göreceğiz efenim :)

• Vurduğun gol olsun Belçika kaplanları..(sakın kimse Türklük falan gazel okumasın)

0|5
    1|3
    • gazel okumaya filan gerek yokta hayırdır sen neden belçikalıları destekliyosun :)

• senin demenle anderlecht kazanmıyo koç eziklik paçandan akıyo

• Benim öyle bir iddiam olmadı zaten, sen önce bir adam olacaksın sonra gelip benim cevabıma yorum yapacaksın, hadi lolo yapma yürü

• bugun gunlerden galatasaray günü.. ya yenecegız ya da yeneceğiz baska secenek yok!!

0|1
    1|3
    • inş kazanacağız.

• tabi neden yokta bizim takımı hiç iyi görmüyorum ilk 2 sıra için çok çalışmalıyız :S biraz zor görüyorum maalesef

• ilk macın anderlecht ıle evımızde olması bu yuzden avantaj ıste, takım daha uyumlu degıl bıraz zaman ıhtıyac var ama olacaktır bu sene extra motıvasyon var,4 yıldız meselesi..

• Anderlecht Çakar galatasaray a

1|3
    0|3
    • çok beklersin sen (: bas bakalım anderlecht e iddaadan hadi kuponun resminide at buraya görelim bakalım kim kime basıyo (:

• Galatasaray yener diyenler nooldu hala anlamadınız mı Türk takımları avrupa da bir b. k yiyemiyolar
      Artist bizim futbolcular Avrupalı futbolcularla aralarında dağlar kadar fark var

• akşam yine staddayım.

boğazım yırtılana kadar GALATASARAY.

3-1 bizim maç.

0|1
    1|3
  • İnşallah 3-1 Anderlecht Alır

1|3
    0|2
    • hı hı anlat güzel oluyo :)

• Ne 159 u abicim 32 lira oradan 18 TL zararim var benim nasıl 159 olsun?

• yaf kardeşim sen kendin yazdın ya gelsin 159 diye ona dedim herneyse inş 500-600 almışsındır herkes alsın güle güle harcayın zaten maç berabere bitti iddaa kazanacağına siz kazanın

• Maç 1 1 beraberlik kokuyor

0|3
    1|2
  • 1 1 biter

0|3
    0|2
  • Galatasaray'ın kazanmasını istiyorum ama iddaa'da 0 oynayacağım.

0|1
    1|3
    • inş kazanacağız kardeşim iddaadan oynarken bence birdaha düşün ben 1 basacağım belki iy 1 ya da h1 de değişik kuponlarda basabilirim.

• 3-1 geçiyor içimden bakalım hayırlısı artık... inş alıcaz güzel baslayalım kendi ligimize :)

0|1
    0|3
  • Koyu Fenerliyim ama Kardeşim Söz konusu Avrupaysa Tek renk Kırmızı Beyazdır...
    Umarım galibiyet...

0|1
    1|3
    • adamsın kardeşim.

• olan yine bize oluyo taraftarlarımızın hali ortada ülke futboluna biz sahip çıkmayacaksak terimmi çıkacak tüpçümü çıkacak:) sonra gelir elin oğlu 3 tane yapıştırır geçer bizde uykudan uyandık deriz hepsi yalan :)

• aynen hocam yaaa

• Ins alacagiz..

1|1
    0|3
  • 2cevaba bakarak adam ve serefsiz ayrımı yapabiliyoruz :)

0|1
    1|3
  • 3-1 galatasaray

0|1
    0|3
  • Bir Beşiktaşlı olarak gsnin kazanmasını isterim

0|1
    1|3
  • 1. 2.

0|0
    1|4
  • Vur Kır PArçala Anderlect <3

1|3
    0|2
    • ahahahha Allah aşkına iddaadan oynayın basın paranızı maç sonu şeyimle gülcem size:D

• noldu parçaladımı anderlechtin :)

• l*n ne gülüyorum ama burak yılmaz à ya adam küfür ediliyor ama adam yine golünü atıyor

Yükleniyor...