Kızlar formunuzu korumak, hep fit kalmak için neler yapıyorsunuz?

Spor haricinde, formunuzu korumak, hep fit kalmak için neler yapıyorsunuz? Mesela ben her sabah ilk iş olarak ılık suya 10 damla limon sıkıyorum, yarım tatlı kaşığı bal karıştırıyorum ve bunu içiyorum. Bağırsakları falan çalıştırıyor, temizliyor içinizi resmen :p.

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• sabah kahvaltasından tereyağlı ballı ekmek yerine yoğurtlu reçelli ekmek yiyorum artık, sayılır mı:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bogazina hakim ol yeter

0|1
    0|0
  • pilates kosu yuruyus duzenlı sekılde

0|0
    0|0
  • onu bende uyguluyorum ama ıs öz , dengelı ve dogru beslenmekten gecıyor

0|0
    0|0
  • yediklerine dikat etmeliler

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    0|0
  • Düzenli spor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Senden duydum bunuda uygulayayım bari :)

0|0
    0|0
  • her sabah aç karına bir bardak bitki çayı içiyorum metobolızmayı hızlandırsın diye

her yemekten öncede içerim ayrıca ...

birde 3 haftadır spora başladım

her sabah mekik yuruyus aleti ve su şişesiyle kollarımı forma sokmak ıcın o sıslerı kaldırıp ındırıyorum

bakıcaz daha yenı basladım faydası olur inşallah

0|0
    0|0
  • maydanozu sıcak suda haşlıyorum içine 2- damla limon skıyorum suyunu süzüp dolaba koyuyorum her sbah aç karna içiyorum..

0|0
    0|0
  • aburcubur yemiyorum , yağlı, tatlı şeyler yemiyorum.birgün fazla kaçırmışsam ertesi gün daha az yiyorum.

0|0
    0|0
  • sabah kahvaltıa corn flakes abur cubur yemiyorum az yemeye calısıyorum aksamları agır yemek yemiyorum

0|0
    0|0
  • hayatimda boyunca kilo sorunum olmadi. ben o metabolizmasi mükemmel calisan sansli insanlardanim (:

tek sorun herhangi birseyden dolayi moralim bozuk ve düzgün yemek yiyemiyorsam cok cabuk kilo kaybediyorum.

0|0
    0|0
  • hergün en az 5 tane maden suyu içiyorum

0|0
    0|0
  • Bu aralar yürüyüşe başladım yetıyor aslında bana ve cok tatlı yemıyorum

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapmıyorum saldım kendimi :(

0|0
    0|0
  • her gün yürüyorum :/

0|0
    0|0
  • Abur cuburdan uzak duruyorum. Yetiyor :).

0|0
    0|0
Yükleniyor...