Alt bacaklarım kaslı olduğu için kalın ve kısa boyluyum. Kas erimez diyolar. Böylemi kalıcak bu bacaklar?

Spor yapıyorum ama kas erimez dedikleri için şevkim kırıldı baya ya. Erimezmi bacaklar uzamamın ya da inceltmemin yolu yokmu?

Güncellemeler:
Boyum 1.60 ama bacak boyum kısa. üst bacakta sorun yok azcık iç bacak varda çok değil göbek falan yerinde tek sorun boyum ve alt bacak

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Boy uzamasinda %80 etkili olan genetik %20 si de yaptigimiz sporlar beslenmemiz vs dir. Kas erimez gibi bir sacmalik yok için rahat olsun öyle olsa bodyciler bu işe yillarini vermezlerdi bir kaç ay yapıp bırakırlardi eğer kalici olsaydi ve erimiyo olsaydı :) Fitnessi çok yüksek tempoda ve ağır bir programla yapmazsan bacaklarını ve kalcalarini sıkılaştirir ve biraz daha kalin gösterse de daha ince ama sarkik bacak ve kalcalardan çok daha iyidir :) Uzama kismina gelince bacagindaki kas uzamani etkilemez eğer öyle olsaydi uzamak için basket oynamak tavsiye edilmezdi çünkü basket bacak kasi yapar ve bacak kasi uzamayi engelleseydi basket oynadikca uzama ihtimalimizi düşürüyo olmamiz gerekirdi :) Uzamak için günde iki bardak ( biri mutlaka yatmadan önce) süt içmelisin süt sadece küçük çocuklar için değildir. Ve en büyük tavsiyem bol bol sicramani gerektirecek bir sporla ugrasmandir basketbol biraz sert bir spordur ama mesela voleybol bir kız için gayet uygundur ve gerçekten uzamani çok etkiler emin ol boş konuşmuyorum ben de yaşadım bunlari :) Lise 1 de boyum 1:60 di lise 3 de 81 oldum basket ve voleybol oynayip süt içerek ( babam 75 yani genetigimin gerektirdiginden fazla uzadim bu cabalarimla). Umarım yardimci olabilmisimdir :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• kas erir ama çok zor mesela sana şöyle anlatıyım. kas çalış ama bunlar uzun vadeli olsun ve en az 60 tekrarlı ve seni zorlamaktan çok uzun yol koşucusu gibi sündürsün. bu şekilde kasların parçalanacaktır ama yediğine dikkat et ve protein cazla tüketmemeye çalış

2|0
    0|0
  • boy uzaması genetik bir olaydır yani uzuyucağın varsa uzarsın.
    bu arada kas erimez diye kim demiş? gün içersinde yeterli protein almassan ve düzenli olarak cardio yaparsan yağda erir kasta erir.

bu arada boyunu fazla takma minyon kızlar daha tatlı oluyo :)

1|0
    0|0
  • doğru egzersiz ve doğru beslenmeyle kaslarını eritirsin yanı bacaklarını biraz inceltebilirsin ama biraz zaman alır ve bırazda zor olur.

1|0
    0|0
  • Kas kontrollü kilo kaybıyla hacimsel olarak küçülebilir ancak. Sporu bırakırsan yumuşar ve sarkık bir görüntü oluşturur. Sana tavsiyem sporu hafif tempo koşuyla sınırlı tut, proteini azalt.

1|0
    0|0
  • Kaslar erir ama eridikçe sarkmaya başlar. Sıklaştırman gerek. Belli bir yaştan sonra boy uzamaz zaten ama bacakları halledebilirsin.

1|0
    0|0
  • Boyda cok. sikinti yokda kim. kas erimez diyo bir ay spor yPma bak bakalim. kas mas kalirmi ama sikilastirici hareketleri yapmalisin

1|0
    0|0
  • uzama yaşa bağlı olarak değişir ama bacaklarını inceltebilirsin. bir süre bacak çalışmaya ara verip daha sonra sıkılaştırma antrenmanları yapabilirsin

1|0
    0|0
  • anlattığın şekili düşünüyorumda bana gayet güzel bir görüntü gibi geliyor bence bozma herşeyin doğal olanından yanayım...

1|0
    0|0
  • Ya olsun be kızım takma güzel kızsın sen :)

1|1
    0|0
    • aa görmeden moral dağıtımı sevdim bunuu :D

• iyi bir kız olursam şirinleri görebilcekmiyim -,-

• Gördün işte :)

• Bir çözüm yolu var ama uygulamanı istemem sadece bil, 1 sene eroin kullan ne kas kalır nede akıl :)

1|1
    0|1
  • sporla halledersin bence, erimez diyen kim?

0|0
    0|0
  • Sen güdükspn kasla alakasi yok bence

1|0
    0|1
  • Derdin ne senin

0|0
    0|0
  • sen judo yapmaya başla bacak boyun kısaysa :D

0|0
    0|0
    • zaten böyle bir spora başlamak istiyodum uzarmıyım cidden

• judo boy uzatmaz yüzme ya da plates yapman lazım tabi yaşında önemli eğer 15 16 yaşındaysan uzarsın 17 18 yaşındaysan bir ihtimal daha büyüksen zor

• Duzenli alkol tuketimi eritir kasi :) bas dusmani.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yanlış egzerszden olmuştur anatomi bilgisi olan bir spor hocasıyla calısarak duEltilir

1|0
    0|0
  • Malesf :/

1|0
    0|0
  • Ne kadar kisasin

1|0
    0|0
  • erir ya, kastan kilo bile verirsin, yalan konuşmuşlar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...