Kapat

Araba tavsiyesi istiyorum arkadaşlar, yardımlarınızı bekliyorum.

12.000 TL param var ve spor bir araba almak istiyorum. Aşırı hız için değil, görünüş için istiyorum. Tabi yol tutuşu iyi olmalı. Tavsiye edebileceğiniz model var mı? Tek kapı da olabilir.

Güncellemeler:
Sanırım biraz borç bulucam cünkü bu fiyata istediğim bir araç yok. Daha önce leon kullandıgım için o fiyata alıcagım araclar bana cok kötü gelicek. 2005 2006 model golf 5 almaya karar verdim.23.000 ve 24.000 tl ye lpg li bulabiliyorum tşkler :)

0|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• kesinlikle ford ka

link

0|1
    0|0
    • :)) biliorum arkadasımın vardı ufacık araba 6 kişi binioduk :)) ama tipsiz bir araba :D

• bayan arabası diebiliriz :)) ama benim gibi 180cm boylu birine pek gitmio :D

• :D ee yani

• 106 206 brawo.. bu modellere bakabilrsin...

0|1
    0|0
  • kesinlikle beyaz Leon al

0|1
    0|0
  • evet opel corsa çok iyi

0|1
    0|0
    • katılıyorum cok iyi drift atlıyo özellikle :D

• 12bin e nerede opel corsa bulacaksın. gazlı küçük araba alma. patlarsa direk yanarsın demedi deme. lpg taktıracaksan sedan al. hani 1-2 saniye kaçacak zamanın kalsın ((=

• iyide 1.4 opel koesaya lpg taktırmana gerek yokki.gayet bütçeni düşünüyor.

Erkekler Ne Diyor 18

• o fiyata Peugeot bulabilirsin. tek kapı

0|1
    0|0
  • Renault lagune Model yılı:2000

Beyaz.

link

0|1
    0|0
    • Kendim içinde mi düşünsem bunu :DD

özellikleri iyiymiş.

• Benzinli diye baktım ama hımmm dizelmiş. Sarfiyatı çok. Bir motor kitlese dünya masraf.

• sakat 2 3 yaşından eski arabaya girilmez dizelde :) yada tanıdık birinin olucak

• link

Bence kaçmaz bu. Daha düşük km'lere de bak demek isterdim ama 15-20 yıllık arabalar 2007-2008 trafiğe çıkışlı falan olmadıktan sonra 100.000 altı olamazlar.

0|1
    0|0
    • eski araçlarda otomatik vitese güvenemiorum :S

• Düzleri de vardır illa. O fiyata ondan daha güzel gözüken bir araç bulamazsın. Sadece görüntü de değil diyorsan ayrı.

• :) Adamım bangır bangır hükümet diyor kriz gelecek. Bizim vatandaş da vites küçültmeyi bilmiyor, harcayın harcayın ((= Cebinde olmayan parayı harcamamanızı öneriyorum. Kriz çıkar, şirket kapı önüne koyarsa kahvede kara kara düşünürsün ;)

0|0
    0|0
  • dizel öneririm. 2005 e kadar paliolar tipsizdir, farlarını sevmem. 2006 ve üstü 100bin civarı palio dizel bak bence. bırak hızı mızı benzin olmuş 4 lira ((= ne varsa dizelde var ;)

0|0
    0|0
  • Bende 307 vardı. Süper bi araba bence yol tutuşu konfor yakıt tasarrufu 4x4 lük bir arabaydı

0|0
    0|0
    • 307 Kullandım gercekten konfor olarakda güzel bir araba ama cok narin gibi geldi bana. Direksiyon falan cok güzel araba yani yolda giderken savrulmuyor araba aklımda var 307 ama ne bilim sorunlu bi arac gibi gelio

• Artık zaman ilerledikçe ham madde sıkıntısı arttıkça arabalarda daha kalitesiz malzeme kullanılıyor. Bu bir gerçek.

• Bilmiorum ama WS grubu gercekten bu işi iyi yapıor ve alıskanlık yapıor dün aksam gezdim galerileri ama ne bilim leon dan sonra başka tarz arabaya binemiosun cok farklı bi yapısı var arabanın. A3 pahalı gold ve leon aynı araba aralarındaki tek fark dış görünüş. Sanırım 2004 2006 arası leon yada golf alıcam :)

• sen 12 binliraya hangi arabayı alayım diyorsan 2500 tl ye bisiklet sattılar geçen..paranın bir değeri kalmadı abi artık...

0|0
    0|0
  • Honda Civic

0|1
    0|0
  • O fiyat kademesinde opel corsa GSI bulabilirsin sanırım. Yol tutuşu ve performansı iyidir.

0|1
    0|0
    • :) Corsa cok pahalı yani hem modeli düşük hemde kendi klasmanındaki arabaların iki katı

• Wir Leben Autos :)

• Dur göz kırpıyım :D:D:D ;))

• nissan nx coupe

opel tigra

opel manta (bundan 6-7 tane alirsin bulursan)

ford ka

peugeot 106 quicksilver

citroen saxo

1|0
    0|0
  • 206 CC

0|0
    0|0
  • Golf en iyi seçim olacaktır!

0|0
    0|0
  • VW Polo bakabilirsin o fiyata ama model ve temizlik olarak kaç model bulursun bilemem ama ben 2001 modelini halen kullanıyorum aksesuar eklersen harika duruyor... ;)

0|0
    0|0
    • Polo arastırdım ama binmek bile nasip olmadı acıkcası kibar toplu bir arac peki yol tutusu falan nasıl ? Yani yolda savrulma falan yapıomu ?

• Yol tutuşu bana göre iyi ama çok fazla aksiyon yapan biri değilim her aracın toleransı farklıdır araç kasa olarak geniş lastikler 185*55*14 ölçülerinde ve yola oturuyor süspansiyon sert ve öyle gereksiz yaylanmıyor spor bi araç sayılır, sınırlarını zorlamadığım için savrulma tepkisini tam bilemiyorum.

• Anladım güvenilir bir araç ondan eminimm

• 2000 li model handa civic olabilir...muhtemelen paran 1.4 litre hacim motora yetecektir ama rahattır ve görünüşüde çok güzeldir...ayrıca honda güzel arbadır, sorun çıkarmaz...

0|0
    0|0
    • Hondaya birkere masraf yapmak yeterli biliorum motor olarakda cok iyi bir araç istekleri karsılıo ama sağlamını bulmak artık cok zor

• maalesef...yalnız paran kısıtlı,az daha olsaydı mutlaka başka araç tavsiyesinde de bulunurdum...ayrıca senin için yakıt önemlimi?...

• honda civic vtec al çelik jant biraz film bide ses sistemi tam genç işi

0|0
    0|0
  • BMW M30 al eğer drift yapmayıda seviyorsan çok iyi bir araç tavsiye ederim ;)

0|0
    0|0
  • Ne tarz otomobillerden hoşlanırsın

0|0
    0|0
  • iyi ve yeni bir araba için 25.000 gözden çıakrmalısın bence.

0|0
    0|0
Yükleniyor...