Para mı yoksa severek oynadığı büyük takım mı ?

3 büyük kulübün taraftarına soruyorum. parayı arka plana itip oynadığın 3 büyük kulüpte efsane olmakmı yoksa para için kaşar olan futbolcu olmakmı isterdiniz

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• mesela yıllardır bir takımda futbolcusun,orda tatmıssın herşeyi şampiyonlugu vs. alın teri dökmüssün.. daha sonra başka takımdan teklif geliyor fiyatıda iyi ama bazen devam etmek istede oynadıgı takımda devam edemeyebilir futbolculugunda yaş sınırı var,parayıda düşünmesi lazım..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaşar neden olsun .. Adam işini yapıyor böyle saçmalık bir Türkiye de var.

0|0
    0|0
  • tabiki fener bahçeeeeee

0|1
    1|0
  • buyuk bir takimsa zaten parada buyuk olur milyonlar alip yedek klubelerinde oturanlar var

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Parayı veren düdüğü çalar.

0|0
    0|0
    • parayı hepsi veriyor ama ufak meblağlar içinde gidip fenere cimboma imza atmam. 2 ye orda oynayacağıma 1 e beşiktaşımda oynarım seve seve oynarım

• Para için kaşar olurum... Futbol artık endüstriyel bir oyun nede olsa...

kizlarsoruyor.com/Yazilar/Spor/futbolun-cenaze-marsi-endustriyellesme.html

0|0
    0|0
    • türk fulbolcusu duygusaldır takımına aşkıyla oynar ama arada da kaşar çıkar dolaşır durular

• 3 büyüklerde efsane olursan zaten paranın gözüne vurursun. Futbolcular genç yaşta anlayamıyorlar bunu.

Bir de sonra Tümer gibi olmak var mesela

Beşiktaş Çarşısı adam olana söver

İşte sen bu kadar zavallısın Tümer. diye beste yapıldı adama :))

0|0
    0|0
  • şimdi senn kaşar diyerek ikinci seçeneği zaten tıkadın kendi fikrin olan birinci seçeneği dayadın bize . ben de derim ki profosyonel düşünürüm kulağımı tıkar parama bakarım

0|0
    0|0
    • tıkamadım. sadece hakan şükürle veya egemen ve tümer gibilerine benzetme yaptım

• severek oynadığım büyük takım çok net

0|0
    0|0
  • sevdiğin kulüpte daha canla başla oynarsın

0|0
    0|0
  • büyük takım

0|0
    0|0
Yükleniyor...