Terazi erkeği tanıdığınız var mı?

aranızda terazi burcu erkeği tanıdığınız var mı . yakın arkadaşınız ya da sevgiliniz olabilir . nelerden hoşlanırlar ya da özellikleri nelerdir

Güncellemeler:
kişilik özellikleri diyelim . inandığımdan değilde :D merak .

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• bizzat ben teraziyim duygusalmışsız. inanmam. romantikmişiz. eh biraz. kendimize güvenimiz tammış. doğru bak bu. falan filan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• ben teraziyim ama hoşlanacağımız şeyler burçlarla alakalı değildir. ona göre yaklaşman hataya düşmene neden olur.

0|0
    0|0
  • kişinin karakterini burçtan çok , ismi belirler...

0|0
    0|0
    • eray ? :)

• bi arkadaşın abisinin adıydı... ilk görüşümde bile çok iyi davranmıştı sağolsun...

bu arada internetten baktım...

Üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, karar vermede tereddütlü olan, algılaması yüksek, mantıklı, geçmişteki üzüntü ve sıkıntılarını aklından çıkaramayan bir kişilik enerjisi verir.

• teşekkürler :)

• arkadaşlarıma sorsam yanlış anlaşılır :)

0|0
    0|0
  • Karakterin burçlardan anlaşılıcağını mı düşünüosn . Her insanın kişiliği farklı burçtan belli olmaz yani ..

0|0
    0|0
  • tartılmaktan :D

0|0
    0|0
    • hadi ya :D

• Olmazsa ben hep burdayım , gel çevir geri :D

• :D olur olur

• Ben varım ehe

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Var. Yeni sevgilim. Samimi eğlenceli ve cömert. En sevdiğim 3leme <3

0|0
    0|0
  • Zeki,bakımlı ve kendine güvenen güçlü kadınlardan hoşlanırlar.Biraz dengesizlerdir.Onun her ruh halini taşıyabilecek biri olabilmen gerekir.Esprili ve kibardırlar.

0|0
    0|0
  • Çok kararsız oluyorlar ve aşka aşıklar gerçekten.Çok romantikler ve güzelliğe düşkünler onun yanına giderken çok şık olman lazım modacı gibi yorum yaparlar :D

0|0
    0|0
  • abim ve en sevdiğim arkadaşım terazi burcu ama nelerden hoşlanırlar pek fikrim yok... sonuçta yaşam tarzı,yetişme şekli,arkadaş çevresi,kültür durumu herşeyi değiştirir.her aynı burçtaki insan aynı şeyi sever,ilgilenir diye bişey denilemez...

0|0
    0|0
  • yok gizlicim

0|0
    0|0
  • Cob var

0|0
    0|0
  • ilk aşım teraziydi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...