Benim yerimde siz olsaydınız ne yapardınız

2 senedir birlikteyiz birbirmize asla yalan söylemedik ve dün sevgilim bana bir kadına gittiğni söyledi anlarsınız o işi yapanlardan bunu benden saklamadı ama ben bunu kendime yediremyrum o ise bnun bi ihtyc oldgünü bana zarar vermk istemediği için gittiğini söyledi tepimi grunce pişman olduğunuda söyledi ama ben affedemyrm omu haklı benmi çok tepki gösteryrm bu bana haksızlık değilmi kendimi aldatılmış gibi hissedyrum :/

Güncellemeler:
şunuda söylemliyim bnde suçlu olabilirim tabi benden asla bekleme git bşkasına yap ama bana yapma dedim ve ayrıca ne olurs aolsun benden gizlemiceğine yemin etmişti

0|0
23|30

En İyi Erkek Görüşü

• şeytan bu yaaa gırmıs ıste sızın aranızada ama bence bır sans daha vermelısın kolay sevılmıyor dogru ınsanda kolay cıkmıyor sevıyorsan ve dogru ınsan olduguna ınanıyorsan bır kere goz yum bılıyorum cok zor senın ıcın Allah yardımcın olsun ya seven buyuk yuregınde kaynatacaksın bu durumu yada sevgını kırletmesıne ızın vermeyıp ayrılacaksın olay bu

1|0
    0|0
    • evet girdi aramıza ..oneden beklemediğim için hayal kırıklığına uğrdım zten .. türkiyede erkeklern % 75 bu hataya düşüyor oda düştü ve en çok kırılma sebebim ben ilkiydim bneden önce hayatına hiç bir kız dahi girmemişti öyle bir şey daha önce asla olmamıştı inanıyodum güvenydum bu yzden bu kadar kırıldım gerçktn sevyrmu şimdi bilmyrum :(

• tamam bkarım yada bkmaya çalışırım :)

• bakmalısın çünkü: sevmek hayatı yenıden yaşamaya başlamaktır .bu halımde sana bunları soyluyorum ya soklardayım :DDD lan akıl kendıne de bu kadar calıssana dıyorummm

Erkekler Ne Diyor 29

• Sizin iliskiniz kesinlikle bitmis durumda detaylari konusabiliriz istersen..

Her ihtiyac hisseden erkek o tip kadinlara gitse oradalada uzun ama upuzun kuyruklar olmasi gerekirdi

.Ben ce o tip kadinlara gitmeye devam etsin sana pek ihtiyaci oldugunu zannetmiyorum.

Seninde ihtiyaclarin var sende gidersen o zaman buyrun cenaze namazina...

Miden bulandi degilmi maalesef benim de kusmamak icin zor tutuyorum kendimi.

Sakin sakin ben sucluyum falan deme is cigirindan cikar o zaman durustluk bir tanimi vardir o tanimi degismedi hala devam ediyor.

saygilarimla

0|0
    0|0
  • Herkesi aynı kefeye koymak istemem ama yakın bi arkadaşım bana böyle bi olaydan bahsetmişti. Sözde kız arkadaşına yalandan geneleve gittiğini söyleyecek, kız arkadaşı sinirlenip kıskanacak, benim zeka küpü arkadaşım da ''ihtiyaç ama'' diyecek ve kız arkadaşı da ''hııım madem ihtiyaç tamam artık başka kadınlara gitme ben seninle birlikte olucam'' diyecekti. Kız yemedi, bastı kalayı ayrıldı. Eğer sana zarar vermek istemiyosa bunu sana zaten söylemez. Geneleve gidecek kadar bu olayı sindirmişse kalkıp sana anlatıp vicdan rahatlatma taklidi yapmazdı. Sana vermek istediği mesaj ''başka kadınlara gitmememi sağla, gel sen ihtiyacımı gider'' olabilir. Tamamen teori tabi.

1|1
    0|0
  • kötü bir durum olsa da şu var. Erkeklerin bir çoğu zaten bunu yapıyor ve sevgilileri bilmiyor. Ayrılma. Biraz naz yap konuşma bir süre kendini affettirsin. Cinsel istek çok oluyor biz erkeklerde. Ve parayı basan da gidiyor yapıyor. Yaptığı doğru değil ama normal geliyor artık. Hem o kadını zevk aracı olarak görüyor seni sevdiği olarak. Pişman olmuştur gerçekten. Çünkü giden arkadaşlarım anlatıyor pişmanım diyorlar. Sevdiğim kıza yanlış oldu keşke gitmeseydim diyorlar. O da olmuştur. Biraz yalvart sonra barış derim...

0|0
    0|0
  • bu sana yapılmış çok büyük bir haksızlık. aynı şeyi sen yapmış olsaydın ne düşünecekti acaba? istersen böyle söyle, ben de sana bir şey itiraf etmek istiyorum benim de ihtiyacım vardı böyle yaptım de. bakalım o zaman ne diyecek bu aptal sevgilin

0|1
    0|0
    • dedim kızla erkek birmi dedi gidipte aşık olmadımki dedi hayatnda ilkkezdi bnde bu yzden hyal kırıklığına uğrdım yapmaz dyodum bilmiyorumm hiç bşey ama affedemiyorumda :(

• valla ne alakası var ya. ben de erkeğim ne başka bir kızla gidip bir ilişki yaşıyorum ne de onun yaşamasına izin veriyorum. ben de aşık olmadım ama yaptım dersin. o nasıl yapıyorsa sen de yapabilirsin. yani yapabilirsin derken ona öyle söyleyebilirsin. elbette ki doğrusu yapmamaktır.

• ihtiyaç falan değil arkadaşım bu olay allah nefis verdiyse irade de verdi nefsine hakim ol diye. ihtiyaçmış erkekmiş bunların arkasına sığındırtmayın erkekleri. ilerde evlendiğinizde senle birlikte iken o kadınla yaşadıklarının gözünün önüne gelmeyeceği,seni onla kıyaslamayacağı ne malum? var mı bunun garantisi? namusun erkeği kızı olmaz... bence...

0|0
    0|0
  • Birbirinize dürüst olmanız güzel... Sana dürüst davranması artı... Esasında bir kadına gitmesi aldatma durumunun yanında sağlık açısından da riskli bir durum... Af dilemesi de ayrı bir güzellik.. Oturup detaylı bir şekilde konuşun... Eğer söyledikleri seni inandırıyorsa affet... İnandırıcı gelmiyorsa gereğini uygula...

0|0
    0|0
  • sana zarar vermek istememiş olabilir, çok mantıklı da bir insan seks yapmadan da durabilir. çok net bir açıklama değil doğrusu. az önce başka bir başlıkta seksin bir ihtiyaç, bir gereklilik olduğunu söyledim ama benim kastettiğim düzenli ve evli bir insanın hayatı içindi en basidinden.

sevgilisi varken bir başka kadına gidip cinsel isteklerini karşılayan ve tatmin olan bir erkeğe çok güvenilmeli mi bilemedim şimdi.

0|0
    0|0
    • ama ilk defaoldu bnden önce hiç bir kıza sevgi anlamında dahi bi rşeyler hissetmemişti o günde bir arkdşına uyduğunu , olduğunu htta snradan pişman olduğunu kndi kndini kötü hissettiğini dini yönden günah olduğunu dahi düşündüğünü söyledi .. ne kadar inanmalıyım blmyrum ki :/

• pişmanlık yaşamış olabilir, tekrar böyle birşeyi yapmayacağına verdiği sözde tamamen samimi de olabilir. ama buna inanmak, olanları arkanda bırakmak senin kararın, bizim değil. çünkü sevgilisi sensin, uğruna diller döküp yalvararak af dilediği insan sensin. yüzüğü seninle takmak istiyor, bizimle değil :)

• haklısınızz aslında erkeklern cevaplarını yrumlarını duymk istedim oda bir erkek diye işte :/

• Senin yerinde olup karar vereceğiz,sonra sen bizim yerimize girip noktayı koyacaksın.Bu yanlış doğru olan bundan duyduğun rahatsızlığı ona belirtmen ki muhtemelen yeni bir heyecana kapı açmak istemiş.

0|0
    0|0
  • Aldatıp pişman olunca mı sözlenelim diyor aldatmadan önce sözlenseydi sonra evlenirdiniz ihtiyacını sevdiğiyle gidermiş olurdu ne saçma birşey ya bu!? Bence tamamiyle suçlu , dürüstlüğü falan bastıramaz hatasını bence.

0|0
    0|0
    • sözlenmeyi daha öncede diyordu zaten snradan ortaya çıkan bir şey değil

• Söylediklerimin arkasındayım halen.

• valla bana kalırsa çocugu bırakma amayorumlara bakılırsa sen svgilinle yapsanda suç yapmasanda en iyisimi yapma kendinide aşağılanmış ve aldatılmış hissetme

0|0
    0|0
  • Şu ihtiyaç safsatalarına hala inanıyor musunuz?

1|1
    0|0
    • bunu hayatında ilk defa yaptı bundan eminim suçlumu genede ve şu milli olma konusu yokmu bizim aramızada girdi işte :(( napıcm ben

• Suçluluk duyup af diliyorsa... affedip affetmemek sana kalmış ama... Bunun bir ihtiyaç olduğu bahanesini öne sürüp normalmiş gibi göstermeye çalışıyorsa buna inanma.. Bugün geneleve gider yarın seninle sevgiliyken başka sevgili bulur evlendiğinizde ben erkek adamım yaptığım nane elimin kiri der... Başka bir zaman peygamber efendimiz 4 evlilik yaptı diyerek üzerine de kuma getirirse hiç şaşma...

• yuhhh nasıl hazmediyosun ya pess

1|1
    0|0
  • İHTİYACINI BİR ŞEKİLDE KARŞILAKİ GİTMESİN ORDAKİ POZİSYONLARA ALIŞIR DENER GELİR SENDEN İSTER SONRA O YÜZDEN SALMA ORALARA

0|0
    0|0
  • Sevişseydin sevgilinle...

Sevgili olupta sevişmemek. Anlamıyorum bir kadın, bir erkek birbirine fıkra anlatmak içinmi sevgili olur. Bu gerçeği kavramalı insanlar.

0|1
    1|0
  • ölürse napacaksın?

0|0
    0|0
    • neden bunu srdunki şimdi ölmesini istemyrum zten :(

• Sana zarar vermemek derken sanırım hala kızsın ve eğer sırf bu yüzden yani sana dokunmamak için kendini bastırmak içinse eğer adammış harbiden sevgilin ama ne kadar doğru olduğunu bir sevgilin bir de Allah bilir.

0|0
    0|0
    • bn 18 yaşındaym o bnden 1 yaş büyük tabikide kızım neden gttiğimi dahi blmyrm dyo hata dyo zten isteyrk olan b, r şy değildi felnn baya şeylerr zten gittiğiide norml biri değil miş 35 yaşında biri dedi öyle dengesz parasıyla iş yapanlar iştee böyle insanalrı yok etmk lazımm :@ :! allahım yaa :(( nolur sanki unutsam

• ama öyle it gibi biri değil erkeklern çoğunu grüyorz ve bana şu 2 yıl içinde asla yalan söylemedi kanıtladı bile bundada gizlemedi ya bilmiyorummm :// kafm karışık

• Sen bilirsin ancak bununla ilgili bir çok atasözü var ..

Aklıma gelmiyor ama sanırım birinin anlamı şöyleydi;

Ne kadar izin verirsen O kadar cesaretlenir vs vs

Çok var ama neyse sen bildiğini yap her yanlış/tecrübe senin doğru yolu bulmanda bir basamaktır.

Hadi Gud Nayt =)

• ona ıstedıgını vermıosun dımı?yanı erkeklk ıhtıyacını karsılıymıysun..belkı bakıresın..bırak gıtsın snden bekler sende ıstedıgını verırsın ee yarın ayrıldın olan kıme olcak...boyle ıyısın bak pısman olms evlendıkten sonra yapmaz pısman olan adam..

0|0
    0|0
    • senin kız kardeşin sevgilisinin erkeklik ihtiyacını karşılıyor mu pek bi merak ettim..

• herkes farklı şeyler diyo işte kafam karışıktı iyice karıştı ya kadına birşey hissetmesi mümkün değil zaten sanırım yani sevglm 19 o kadın 35 yaşındaymış ve parasıyla yapan brymiş uymuşş şytana dyorum kndi kndime ama işte dayanamıyorum :(

• kafana dert yaratma belkı arkadaslarına ayak uyudrmusdur.bı kazadır olmus buyutme ılıskıne zarar verırsın

• anladıysam filipinli olayım :S

0|0
    0|0
  • Bir heves gitmiş işte çok irdeleme bence.Dua et 35 yaşındakine gitmiş ya çıtır birine gitseydi?

0|0
    0|0
    • onu düşünemiyorum bilee !

• tmam sağoll yrumlarn için

• rica ederim..

• senden birşey gizlemeyecek diye her haltı yemesine izin mi vereceksin titre ve kendine gel!

1|0
    0|0
  • Hadi cinsel ilişkiyi geçelim de sevişmeyen kız kaldı mı ya ?

0|0
    0|0
  • seninle tanışmadan önce bir kadına(o iş için) gittiğini sana söyleseydi onu bırakır mıydın

0|0
    0|0
    • sanırım hayırr sonuçta bunu çoğu genç erkek bir kezde olsa yapıyor ve benden önce diye düşünürdüm ama şmdi bni severken gitti dye yediremyrm kndime..

• ne gibi farklı değerlendiriyor mesela ? kasdettğin ne

• yaptığı şeyleri daha meşru hale getiriyor.mesela şu sana zarar vermemek için kadına gitme olayı.eğer şimdi affedersen bu durum çok ilginç yerlere gidebilir ilerde

• soruyu okuyunca trakyalı sandım senı :P

0|0
    0|0
    • ciddiye alın dedim allahtan r yi unutmuşum :/

• uykusuz iken yazmış olmalısın bunu

0|0
    0|0
  • ne oldi ya ben konuya fransız kaldm?

0|0
    0|0
    • aşk kate griisnde aşağı doğru in oku

• sevişseydin bunlar olmazdı, haketmişsin

0|0
    1|0
    • bu erkekleride anlamıyorum yaptırncada burda çok okudum sevdiği kız aypzğına bşkasna yapsın dyenleride gördük kafam çok karıştı bu ne ya

• herkes herşeyi yapabilir, yanlış anlamışsın

• Tabi ki aldatılmış oldun. Sana zarar vermek istemediği büyük bir yalan! Onun amacı sana yalan söylemediği için değil senden beklentisi olduğu içindir. Başta doğru tepki vermişsin ve özür dilemiş. Amacının işe yaramadığını görünce. Ve seni kaybetmek istemediğinden yüzük işini çıkartmış. Artık gerisi sana kalmış. Kafanın karğşmasına bi sebeb yok. Onun yaptığı çok yanlış bişey.

1|0
    0|0
  • Şu işi yapıp yapıp ihtiyaç diyenler bi bitmedi. Sevgilimin olmadığı dönemlerde bişey yapmadan durabiliyorum ben. Milletteki ihtiyaç bende neden olmuyor acaba merak ediyorum. Yaptıklarına kılıf aramaktan başka birşey değil.

1|0
    0|0
  • Sen haklısın bu bir mazeret olamaz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• tepki göstermen gayet normal. ben olsam affederdim bir daha yapmaması şartıyla affederdim ve bi daha yaparsada ayrılırdım. sonuçta bunu yapmayan bir çok erkek var yaptığı şeyin adı zina. ve yapmasada ölmez kendiside halledebilirdi. şimdi affet ama bi daha yapmayacaksan diyerek söyle. yine tekrarlarsa ayrıl. çünkü doğru bişey değil ki adı zina.

0|1
    0|0
  • Canım tabıkıde aldatılmışsın.Ama şu taraftan dusun kı o kısıyle duygusal anlamda bır bırlıktelığı yok sadece o kızı kullanmış bir anlık zevki için.Sana dokunmaya kıyamadıgı ıcın belkıde ona gıttı.Ama ne olursa olsun sevgılını baska kızla paylştın onu öptü kokladı..Bunu yedıremıyosun aslında.Ve emın ol onu sevmesen sımdıye tekemyı koyardın.Bıraz naz yap telını fılan kapat ama ayrılalımda deme.Bırak kendını affetrsın.Ama kendını söyle tesellı et o sneı sevıyor baska kızları pecete gıbı kullanıyor.2 yıl az bı zaman degıl

0|0
    0|0
    • öpmedim dokunmadım bile dedi yemin etti sadece o iş oldu pişman oldum napıyorum bn dedim ama olan olmuştu artık dedi .. zten kadın bnden kaç yaş büyüktü dedi sevglm 19 yaşında o kadın ise 35 yaşındaymışş ..

• oda öyle dedi dokunmadım dedi kndi gldi yapcğını yaptı gitti dedi tam olarak ne yaptysalar artık blmyrm da :/

• ya zaten ne yaptıkları ortada o bır erkek eger kadın böyle yaklaştıysa adım gıbı emınım kı oda karşılıkk vermıştır ama yınede srun yok cunku bı duygusa an yk

• İhtiyaçmış başlatmasın ihtiyacına seni severse bekleyecekti başka kadına gitmemeliydi.

0|1
    0|0
  • Sonuçta seni aldatmış. Bunun özürü ihtiyaç olamaz. Bu aldatmayı kabulleniyorsan kabullen

0|0
    0|0
  • bu bi ihtiyaç falan . ben bunu geçiştirme olarak görüyorum . burdaki çoğu kişi tam olarak o duyguyu bilemeyebilir 2 yıl birlikte olduysan insan aslında inanmak istediği şeye inanır . biraz süründür . :)

0|0
    0|0
  • malmal hayatlar.midm ağzıma geldi.fahişe de kadındır.seksi sektör haline getirenler utansın

0|0
    1|0
  • söylemeseymiş iyiymiş...

0|0
    0|0
    • ozaman dahadamı kötü olurdu iyimi olurdu bilmyrm ama şu bi grçk illa ki duyardım ...

• Sakın haa bak bu adamı kabul edersen çok pişman olursun bi vün anlarsn belki kaç kurtar kendini derim ablası

0|0
    0|0
    • ne gibi yanii

• tmam nyse gnede sağol ..

• adam seni düşünmüş zarar vermemiş kalmış bide demiş sana bunu ilerde ortaya çıkarsa beni aldattın deme diye

0|0
    0|1
    • ne yapmalıyım beni sevdiğini söylüyo hata yaptığını bida yapmıcağını söyledi bu yüzden ölmeye bile kalktı bırak bni sen bunu haketmedin dye ağladı hatta gerçktn pişmanmıdır sence napıcam ben ya :(

• bir dahad a bu hatyı yapmaz heralde

• hata sende değil,oda dünden hazırmıs anlaşılan.. ben olsam yüzüne bakmam daha ne diyeyim.

0|0
    0|0
  • zaten aldatilmissin simdi hastalik kapmmisa neolucak? cok seven adam tutar

0|1
    0|0
  • aldatılmış hissetmen doğal :/

0|1
    0|0
  • ihtiyaçmış sdfghjk

0|0
    0|0
  • sana kıyamadıgı için başkasıyla yapmış.. cünki insan bu konuda sevdigine dokunamaz..

0|0
    0|0
  • O sözünü tutmuş,sende söylediklerinin arkasında durmalısın.Sonuçta o bir erkek bu tip gereksinimleri var,kadının yaradılışı tek eşlilik.Sana tavsiyem ona gizlemediği için teşekkür et ama birdaha olmaması kaydı ile barışcağını söyle

0|0
    1|0
    • sence sevmyormudur beni ? bunu nasıl anlıcm ben

• Sana dokunmadan kanıtlamış zaten seni sevdiğini bence hiç süphe duyma seviyor bence ama ağırlığını da koy bu durum öyle yenir yutulur cinsten değil.

• benle sevis demenin x hali.

0|1
    0|0
  • Sen haklısın .

0|1
    0|0
    • Nasıl git başkasını yap dedin saçmalamışsın sen nasıl bekliyorsan oda beklesin

• ayrıll

0|0
    0|0
  • Ben olsam sevgilime git baskasiyla yat demezdim.

O yuzden es geciyorum yakarislarini.

0|0
    0|0
  • Soru eskı ama ben cevap vermek zorundayım. Bunu ihtiyac dıye adlandırıyorlar bu onların ıhtıyacıda bizim ihtiyacımız degıl mı? ALLAH iki cinsi ayırıp erkek yapsın kız yapmasın mı demiş ?

Banada sanada ihtiyac bu ama temız yolu var. Bu ihtiyacıda yalandan ortaya atmıslar kendılerı bıle soyledıklerıne ınanmıyo ama pisliklerine perde yapıyorlar bakıreysen bırıyle yatmıs bır erkekten uzak dur senı hak etmıyor tabıkı.

Ayrıca ne demek aldatılmıs hıssedıyorum aldatıldın zaten ondan ayrılmalısın.

0|0
    0|0
  • Eğer o kadına gitmeseydi bunları sana yapmak isteyecekti büyük ihtimal.. Gitmesi bu açıdan iyi. Fakat onun baska birisine dokunduğunu düşünmen seni çileden çıkartıyor, buda normal bir tepki. Yalnız bu tepkinden dolayı bir daha sana bu tip birşey söylemeye bilir.. Bence seviyor, sevmese kendisini bir yüzükle bağlamak istemezdi. Ona güvenmelisin, yanlış birşey yapsa da sana söylüyor. Ona sırtını dönme :/

1|0
    0|0
    • aralarda böyle dyenler oluyo da içim rahatlıyo ya yrumları okudunmu blmyrm ama sanada diyeym sevglm 19 yaşında gttiği kadın 35 miş

• Kolay kolay hazmedilecek birşey değil zaten biraz zamana ihtiyacın var. Umarım toparlana bilirsin..

• inş. sağol

• Yalanlar dolanlar. Erkek adam olsa seni beklerdi. Sonuçta midesi almış o kadını arzulamış o insanla olmuş. Yalan dolan gerisi.

0|0
    0|0
  • her insan gaflete kapılabilir. bi daha yapmayacağına söz verip buna kendiside inanıyorsa affetmelisin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...