Fitness yapan kızlar hakkında düşünceleriniz neler?

Fitness yapan kizlar cekicimi sizce

0|0
11|52

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece kız değil herkezn spor yapması gerekli hem güzel görünmek hemde sağlıklı kalabilmek için. Ayrıca sporun ruh gelişimine oldukça artı katkıları vardır kesinlikle gerekli..

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Vücudu forma sokan, bedeni sıklaştıran, daha genç ve bakımlı gözükmek için fitness aktiviteleri fayet yararlı ve olumlu buluyorum. Fitness eğer diyet ile berabe desteklenirse vücudun formda kalma durumu daha uzun zaman kalabiliyor. Rejime de dikkat edilmeli öğün aralarında özellikle kuru kayısı, erik gibi yiyecekler ile su dengesinin korunması lazım. Yeter ki spor yapma sevgimizi kaybetmeyelim.

0|0
    0|0
  • Uzun süre body sporunu yaptım zaman zaman kas yırtılmalarından dolayı bırakmak zorunda kaldım, halen yapmaya devam ediyorum...

Spor salonunda bayanları da görmek istiyoruz, gelenlerin bazıları sağlık için değilde sadece kilo vermek için, birazda sağlığınızı düşünün :)

0|0
    0|0
  • ya sırf spora gidiyorum demek için fitness yapanlara gıcık oluyorum ama adam gibi antreman yapmaya gelenler cidden çok hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • Böyle kol kası karın kası yapanlar çekici değil de böyle düşük tempoda yapanlar kalcalarini falan sıkılaştiranlae çekici tabiki. Ama dedigim gibi zarif kadınsı görüntüsünü aşmamalı :)

0|0
    0|0
  • cekici derken giysilerinden dolayımı?

0|0
    0|0
  • İnsanın çekici olması için spor yapması şart değildir, ancak çekici olmayıp spor yaparak şekle giren ve hatlarını belli eden insanlarda vardır. Gel gelelim bu bir tercih meselesidir kimi balık etli sever kimi zayıf. Ancak oldum olası kaslı bayanlar bana itici gelmiştir.

0|0
    0|0
  • Çekici ne demek, insan üstü bir varlık gibi görünüyorlar bana.. :)

0|0
    0|0
  • bir kere fittness insanın kendisini daha iyi hissetmesi, bünyesiyle barışık yaşaması için lazımdır. yapıyosa insanlar bu niyetle yapsın biz de hayran hayran seyredelim güzel de laf mı efendim :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerde de, kızlarda da fazlası iticidir. Fitness dan çıkıp Body Building'e doğru yol almamak; ölçüleri aşmamak gerek.

0|0
    0|0
  • aşaıdaki abaza resmen üldürdü beni vücut yapıyoruz öyle kızlar olsun ya hem kadın hem erkek birilerine beğendirmek içinmi spor yapar sağlıktır herşey sağlıklı bir vücut için spor yaparız salak sama şeyler için değil

1|0
    0|0
  • çekicidir. kendim body 3.5 yıldır body yapıyorum boy 190 yanıma şöyle 173 boyunda sarışın fitnessçı bir kız iyi giderdi :D

0|0
    0|0
  • bu ülkede sporu sadece fitness olarak görenler yok mu deli oluyorum işte onlara spor yapması çekicidir evet

0|0
    0|0
  • çekici değiller..

0|0
    0|0
  • Fitness yapan kızlar olarak düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • özür dilerim ama saçma bir soru , ne düşünücem , harika bence kendine bakan kız kevaşelik yapmıyoya spor yapıyo , sonuna kadar estekliyorum

0|0
    0|0
  • Bence güzel bir alışkanlık zinde kalmanı sağlar.
    Şahsen sportmen kızlar hep hoşuma gitmiştir.

0|0
    0|0
  • Kızlar fitnese gidince sıkılasir sonra vücut Ölçüleri güzel durama gelir buda dolayisiyla çekici kılar kızları

0|0
    0|0
  • ben şahsen fıtness eğitmeniyim. çoğu kişi kalça eritmek kilo vermek amacıyla geliyor. bir kaçıda fiziklerini dahada güzelleştirmek amacıyla geliyor. yani sporun kötü yanı yok bence gayet iyi

0|0
    0|0
  • Spor candır çekicidir.

0|0
    0|0
  • Fit kızlar çok hoş bence

0|0
    0|0
  • fitness yapın tabii iyi bişey spor :D:D:D takip edenler olduğu için başka bişey diyemiyorum :D @red_hattttt @redcherry

0|0
    0|0
  • çekici olur, neden olur çünkü göğüsleri toplu durur bacaklarının güzel bir şekli olur elbet çekicilerşir :))

0|0
    0|0
  • fitness iyide body building yapanlar ne yapmaya çalışıyorlar anlamış değilim

0|0
    0|0
  • Fitness Yapan Kıza Ölünür <3 O. O

0|0
    0|0
  • Spor her zaman güzeldir ama fitness kıyafetleri biraz dar olduğundan ister istemez çekici ve seksi geliyor :)

0|0
    0|0
  • bence evet en azından g*t göbek salınmış olmamalı

0|0
    0|0
  • tayt giyerek yapıyorlarsa son derece çekiciler

0|0
    0|0
  • bence bir kızda kas olması çok itici ama spor iyidir. kas yapmasın yeter :D

0|0
    0|0
  • Fit kiz her zaman bir adim ondedir.
    Balik etli sevmem

0|0
    0|0
  • Ben bu işi çekicilik olarak görmüyorum. Spor yapsınlar tabi hatta herkez yapsın.

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 11

• spor her türü candırrr.. :)

0|0
    0|0
  • Herkes spor yapmali. sporu kizlar zayiflamak icin yapiyor fakat saglik icin gerekli. nefes alisverisleriniz kalp atislariniz cildiniz vs vucudunuz saglikli olur.

0|0
    0|0
  • Ben spor yapan kızları da erkekleri de takrir ediyorum kendimde yapıyorum sağlık açısından iyi bir kere insanın kendisine güveni geliyor

0|0
    0|0
  • Aferin onlara :)

0|0
    0|0
  • Crossfit yapıyorum bende insanın kendine güveni artıyor :D

0|0
    0|0
  • bence cekicidir yani diğerlerinden +1 adım önde

0|0
    0|0
  • iiidr ya neden kotu dusunsunler ki? ://

0|0
    0|0
  • eee bayansa bence plates

0|0
    0|0
  • Bence çok tatlıyız 💕

0|0
    0|0
  • Ben yapıyorum benimle dalga geçiyorlar buradaki erkekler hangi gezegende anlamıyorum :(

0|0
    0|0
  • Bende fitness yapiyorum takip etcem cevaplari sjsj

0|0
    0|0
Yükleniyor...