Yaaa :'( kalçalarım küçücük ya. bide biliyonuz mu ben çok üşengecim. hiç sporla mporla işim olmaz. program felan önerin ya ağlıycam he?

herkes yüzüme vuruyo. squat dşında. ya da mesela günde kaç defa yapmam lazım. off cahilim ya Allah kahretsin ya!

0|0
7|46

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba, bir süredir kitabımın çalışmaları için KS'ye giremiyordum, kısa bir süre daha olmayacağım. Ancak bu sorunuza bir üyenin (RepLiCanT57) "ben yazdım" diyerek benim yazımı koyması dikkatimi çekti. Benim kalça büyütme programımın ilk bölümünü buradan uygulayabilirsiniz: www.bodytr.com/.../...-kalca-buyutme-programi.html

Başarılar,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• Nickini bile seçerken üşenip " fgjdufryukrh" yapmışsın sen abi, sana program falan önermem ben =//

Emeğime yazık..

1|0
    1|0
  • kaşınıyosun :)

0|0
    0|0
  • Kalça önemli. O yüzden balık etli severiz.

Bununla alakalı yapacağın zaten belli. Squattır. Senin için bir program çıkarabilirim. Motivasyon verdikmide herşey halolur

0|0
    0|0
  • Ostrojen hormonunda sorun vardir o zaman.. sorun yoksa eger gidiyosun kahve dunyasina kiloyla parca cikolata aliyosun yiyip yatiyosun sonra popolar foraaa :3

0|0
    0|0
  • Düzenli beslenme, squat, bisiklet v. s v. s bunlarsız olmaz. Diğer yöntemler işe yaramaz benden söylemesi :P

0|0
    0|0
  • Kalca için ozel spor vazitetleri var, oyke usengeclik filan değil oturduğun yerden :) arastirmalisin ben anlatırım da smdi ohoo o kadar karakter buraya sığmaz

0|0
    0|0
  • bayılırım küçük popolara :)

0|0
    0|0
  • şimdi arakadan ilişkiye gir diyecem,"serçe parmağımı bile sokamıyorum koca aleti nasıl alacam"diyeceksin

0|0
    0|0
  • Saçmalama aşkitoo rahat ol sen yaa doğal halinle güzelsin... Sonra koca g*tlü pakize mi desinler. Minyon olmak güzeldir :)) Kim nederse desin sağlığın yerindeyse uğraşma kıçnla başınla :)

0|0
    0|0
  • Boş ver kanka takma kafaya

0|0
    0|0
  • Önce kilo almaya bırakacaksın. Proteinli , karbonhidratlı yiyecekler tuketeceksin. Bunları yapmadan spor ise yaramaz

0|0
    0|0
    • yahu tüm arkadaşlarımdan çok yemek yiyiyorum. iki yılda 1 kilo alıyorum benim suçummu

• çok hızlı yerim. bide ben yerimde duramıyorum biraz hareketliyim

• Özellikle yemeği yavas bır sekilde sindirerek yemeni oneriyorum , hareketli olmanda enerji harcamana sebebtir unutma

• diyet uygula

0|0
    0|0
  • yata yata büyür zamanla merak etme :D

0|0
    0|0
  • Üşengeçliği üstünden atmadığın sürece nafile

0|0
    0|0
    • hep böyle mi kalcak. iyide sporla nası olcakki olmayan et spor yapınca birden ortaya mı çıkçak

• Spor düzenli beslenmeyide yanında gerektirir :)
      Yoksa ben gibi zayıf kalırsın :D

• silikon :D

0|0
    0|0
  • Minnak popolu

0|0
    0|0
  • Karamsar olma basarabilirsin dik yürü biraz

0|0
    0|0
  • küçük olsun öyle de güzel

0|0
    0|0
  • görmeden bişey diyemeyeceğim :)

0|0
    0|0
  • benim aklıma bişey geliyo ama

0|0
    1|0
  • Koreli erkekler kucuk seviyor :)

0|0
    0|0
  • Yatarak büyür ama biçimsiz olur spor şart yoksa çekersin böyle

0|0
    0|0
  • squat yapsan bile toparlarsın

0|0
    0|0
  • Ne kadar küçük kalcaların boy foton yok mu

0|0
    0|0
  • kalçanın büyük olması senin için çokmu önemli

0|0
    0|0
  • götünü büyütürken iyi küçültürken onu yapmam bunu yapmam yok ya yok zayıflama öyle...

0|0
    0|0
  • Üşengeçsen gel evlenelim kızım

0|0
    0|0
  • kolay yolu var ama bıraz sakıncalı

0|0
    0|0
  • ben fıtness eğitmeniyim bana güven. karbonhidrat ağırlıklı besinler ye hacimlenirsin

0|0
    0|0
  • Kalcalari gormeden bisey diyemem

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne mızmız şeysin sen öyle.

0|0
    0|0
  • Erkekler yuzunden neleri takiyoz yazik bize yaa.. dert etme benim kalcam buyuk ama bu seferde tas gibi istiyolar siki olsun hicbir zmn kendimizle barisamiycz bosver :))

0|0
    0|0
  • kuru g*t bir yaşam felsefesidir

0|0
    0|0
  • Onu yapmam bunu yapmam ohoo zor

0|0
    0|0
    • napıyım kanki anatsana ya :(

• Squat yap usengecligi üstünden atarak videolari falan var dengeli beslen sagliklo sonuc alirsin. Ha bir de silikon kalcalar var yuksek gosteren nette satiliyor al onlardan kurtul :D

• Benimde kalcarim cok guzel ya :(

0|0
    0|0
  • Genel olarak zayifsan kilo almayi deneyerek işe baslayabilirsin

0|0
    0|0
  • Sporla yapmazsan alacağın tek şey yere göğe sığmayan yağlı bıngıl bıngıl basen olur. Bu yüzden üşengeçlikten kurtul ve git spora yazıl...

0|0
    0|0
Yükleniyor...