Üniversite mezuniyeti için açıklamamda yer alan elbiseyi diktirmeyi düşünüyorum sizce nasıl?

link paylaşamadığım için daha sitede sizden google a blake lively zuhair murad dress yazmanızı rica ediyorum görsellerde çıkan o dantelli elbise sizce uygun mudur?Kendime gelince 175 boyundayım fiziğimin düzgün olduğunu söylerler hafif göbekte sorunum var maalesef:)ama bazıları abarttığımı söylüyor saçlarım uzun siyah ve kahküllerim var az çok gözünüzün önünde canlanmışımdır bunları söyledim renk konusunda kararsızım gece mavisi üstlere doğru siyahlaşmasını düşünüyorum kırmızı ruj ve siyah ayakkabılarla da kombinlesem nasıl olur?

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• canım öncelikle fiziğin çok güzel maşallah. elbise de zaten uzun boyluya yakışır. bence elbiseyi olduğu gibi al. saçlarını topla güzel bir at kuyruğu yada hoş bir fantezi topuz. elbisen çok hareketli olcağı için ruju naif tut. çok abartma. gözlerini ön plana çıkar. hafif pembemsi bi parlatıcı yeter. ayakkabı olarakda önü kapalı olsun. siyah ayakkabı değilde füme olabilir. ve ben bu elbieye bittim zevkli kızmışsın (Y) link

0|0
    0|0
    • ben de bittim ya aynen teşekkür ederim:) dalgalı saçı çok seviyorum aslında at kuyruğu modeli de olablir daha mezun olmama var ama şimdiden görüş almak istedim kafama koydum gibi ya kimseyle de paylaşamıyorum biliyosun özel bi gece kimseyle de pişti olmak istemem :)

• etmez yaa. sende kendinden geçmezsin asil ve cilveli oynarsın :) halay çekme , oryantal oyna :)) onla çok güzel olur olduğun yerde

• halay sevmem pek zaten :))) ki bu elbiseyle de halay çekilmez .d aynen aynen katılıyorum sana

Erkekler Ne Diyor 4

• doğru elbiseye baktıysam o bele sarılı olan olmazsa güzel bir elbise hem gece boyunca sıkıntı yaratır

0|0
    0|0
    • gri renkte dantel elbise

• ahahah aynen bna da böyle dediklerinde aslında saat olarak çok uyumuyorum derdim geç yatıyorm anca diye:) yalnız burdan bu kadar konşcağmza direk mesaj atsam daha iyiymş ekliyrm sni :)

• peki tamam:)

• iddialı bir elbise ama fena değil. Daha güzellerini bulacağından eminim.

0|0
    0|0
    • bana çok yakışacağını düşündüğüm için ve dantel detaylarını çok sevdiğim için düşündüm görüşün için teşekkür ederim ama ben çok beğendim ya:)

• ya ben yanlışlıkla şikayet ettim çok pardon :D yoksa görüşlerinden ilgisi yok her şeyiyle bütünden kasıt onu demek istemedim neyse kafan karıştıysa daha fazla üstelemym dantel detayları da kol ve bacaklarda var

• :) önemli değil bişey olmaz.

• Woaaawws diil ama ii yinede :S

0|0
    0|0
  • Bari link verebilen birisi link versin yaa.

0|0
    0|0
    • aşağıda vermiş link arkadaş elmacekirdegi bi bakar mısın:)

• peki bakalım önemli olan zaten modelin şıklığıydı benim için belki de rengi fotodaki gibi de kalabilir:) beğenildiyse ne mutlu bana farklı görüşleri dikkate almayı severim

Kızlar Ne Diyor 7

• Gece mavisine kırmızı rujun pek yakışacagını sanmıyorum siyah olursa mükemmel olur ama elbiseyi çok begendim rengine göre ayakkabını seçersin

0|0
    0|0
    • inan ben de elbiseyi o kadar çok beğendim ki daha mezun olmama 3 yıl var ama kafama koydum gibi:) siyah olursa saçlarım da siyah olduğu için elbise kendini çok göstermez diye düşündüm

• Fotograflarıda yayınlarsın artık :D

• daha 3 sene var ama bakalım:))) böyle bi şeyi diktirebilirsem paylaşmak isterim

• Bu model eskidi. daha trend bir model seçmelisin. Yok illa bu diyorsan yaptır gitsin

0|0
    0|0
    • önerebileceğin başka kıyafet tarzı var mı aslında balık formlu elbiseleri de beğeniyodum ama bunu görünce bu olmalı kesinlikle diye düşündüm beni çok etkiledi:)

• elbisenin rengi bu olsun bence kırmızı rujlada iyi gider.Begendım ben

0|0
    0|0
  • biraz göbeğin varsa korse giyersin olur biter(: renk olarak gri kendi rengi güzelmiş aslında hem gri siyah ayakkabı ve kırmızı rujla çok güzel olur sana da çok yakışır (:

0|0
    0|0
    • saçlarım siyah olduğu için gri biraz kapatır gibi geldi sanki gece mavisi ya da bordo tonları falan daha çok gider gibi düşünüyorum

• peki tamam görüşlerin için de teşekkür ederim:)

• önemli değil (:

• Elbise fazla iddialı ama çok güzel. Taşıyabileceğini düşünüyorsan al yani ki boyun da iyiymiş. Yalnız biraz dar o yüzden korse giyebilirsin. Siyah ayakkabı iyi olur. Kırmızı ruj fazla kaçabilir ama.

0|0
    0|0
    • yalnız şimdi baktıysan başka resimlerle güncellenmiş baktığın gri dantelli elbise dmi:) gerçi arkadaşlardan biri aşağıda link vermişti.Elbiseye diyebileceğim hiç bi şey yok o kadar güzel ki taşıyabileceğim de düşünüyorum sadece yazın olacağı kol detaylarındaki danteller sorun yaratır mı diye düşünmedim değil

• ben de öyle düşünüyorum sağol görüşün için.

• rica ederim:)

• Bence süper.

0|0
    0|0
    • ben de çok çok beğendim yalnız saçlarım siyah olduğu için siyah renkte düşünmüyorum gece mavisi diyodum ama galiba fotodaki renk uygun :) sen en çok hangi detayı beğendin peki?

• ben de o kısımlara bayıldım gizemli bi şıklığa bürünmüş elbise çok hoşuma gitti öyle böyle değil peki yazın üniv. mezuniyet partisinde uygun olmaz mı

• Olur olur sen beğendiysen. Bana fazla geldi ama olmaz diye bir şey yok.

• göbek varsa gogus altından bolaran biseyler giysen daha iyi olur bence.

0|0
    0|0
    • öyle abartıya kaça değil hafif bilirsin herkes de hafiften biraz çıkıyo:)

Yükleniyor...