Tüm Fenerbahçe taraftarlarına sesleniyorum fenerbahçeden hangi futbolcuların gitmesi gerekli sizce?

fenerbahçecinin oyun tarzının zayıf olması oyuncularamı yönetimemi bağlı oyunculara bağlıysa hangisinin gitmesi daha yararlı olur Fenerbahçe camiasi adına

• mousa sow
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • webo
    0% (0)11% (1)9% (1)Oy Ver
  • selçuk şahin
    50% (1)44% (4)45% (5)Oy Ver
  • diego ribas
  • emenike
  • miereles
  • teknik direktör: ismail kartal
    50% (1)12% (1)19% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Emre Belözoğlu ve Volkan Demirel

Polemik olmaması için taraftar olarak değil sporsever olarak yazıyorum. Bu 2 isim futbolcu tanımlamasına uymuyorlar. Zeki, çevik ve ahlaklı değiller. Sporcudan ziyade kabadayı gibiler. Varlıkları takıma zarar veriyor.
    Her ikisi de gençlere kötü örnek oluyorlar. Her an kırmızı kart görmeye adaylar. Yanlış bir yol tutturuyorlar. Bir futbolcu iyi de oynar kötü de oynar ama kötü karakterli olmamalı.

Bu 2 ismi sayarken her takımda bu tür isimler olduğunu belirtmek isterim. Rakip takımlarda da aynı şekilde tatsız oyuncular. Halbuki Mehmet Topal gibi, Gökhan Gönül gibi oyuncular ön pana çıkmalılar.

Siz performans olarak sormuş olsanız da saydığım 2 isim takımdan ayrılırsa takım yapısı daha güçlü olur.

0|1
    0|0
    • evet sahanın dışından öyle gözüküyor ama bide kendileriyle konuşmak gerek bu konuyu
      yanlış anlamayın ama belki onlara yapılan daha fazla saygısızlıktan dolayı bu tür hareketleri yapıyor olabilirler.. Galatasaray maçında volkana edilen küfürü belki görmemişsinizdir her maçta gs taraftarı hem volkana hem emre belöz oğluna küfürlü taraftar şarkısı yapıyolar hemde ana avrat bide bu açıdan düşünmek gerek.. sizin sadece şu lafınıza katılmıyorum bu ikisi giderse daha güçlü olur. hayır alakası yok Trabzon spor maçını ve türkiye izlanda maçını izlemişseniz emre belez oğlu dışında hiç biri top koşturamadı . volkanda çok iyi bir kaleci izlanda maçında belki 3 gol yemiyebilirdik..

• doktorluğunuz benim içimi tamir etmez
      siz yakıştırdığınızı yakıştırırsınız yanınızda kalır
      ben yakıştırmam yanımdada kalmaz

• Doktorluğum tamirat, tadilat içermiyor. İçinizde düzeltilmeye ihtiyacınız olan noktalar için ben size yardımcı olamam ama isterseniz tanıdığım bazı terapistleri size önerebilirim.
      Tekrar iyi geceler.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Forvetler çok dandik gol atmaları sırf orta sahanın güzelleiğinden

0|0
    0|0
    • aynen öyle kardeşim bana göre sowla webonun gitmesi çok iyi olur emenike güçlü bir forvet ona ayak uydurucak biri gelmeli hulk gibi cruoch gibi tores gibi

• Ya bilmiyorum valla herkes bizim forvetleri öyle bir abartıyoki yok üçü toplam bu kadar attı şu kadar koştu adamların kaçırdığı goller beni hasta edecek ya

• Forvetlerimiz gayet sağlam forvetlerimizi beğenmeyenler var onlar için sölüyorum. ismail kartal gitmeli bence daha deneyimli uluslararası tecrübeye sahip teknik direktör gelmeli

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım
    Volkan Demirel
    Emre Belözoğlu

bunlar gitse mis gibi takım.

0|2
    0|0
  • Selçuk şahin gitsin bence

0|0
    0|0
  • oyun tarzı zayıfsa futbolcu gonderılmez alınır

0|0
    0|0
    • futbolcu gönderilmeden futbolcu alınmaz baroniyle yobo nun neden gittiğini biliyormusun.. yabancı dizilimini tamamlamak için gittiler. Fenerbahçe bunları göndermesi lazımki oyuncuda alabilsin yerlerini fazlasıyla doldurabilecek oyuncular var veboyla sowdan hiç bir b*k olmaz

• ziko gelse keşke :)

• Sırf azizin egoları yuzunden gitti. Adam o kadroyla ılk sene sampıyon yaptı 2. sene ceyrek fınal. tr kupasında fınal oynattı sonra gelen aragoneste tam felaket

• çok yakışıklısın bana mesaj atsana

0|0
    0|0
Yükleniyor...