Ne kadar güvenilirsiniz?

merhaba arkadaşlar yeni bir ilişki içerisndesiniz diyelim ama çok yeni

ve karşı tarafın size güvenmesi lazım ona güven aşılamalısınız her yaptığınız hareketi her konuşmanızı dikkaetle inceliyor karşı taraf sizi

karşı tarafın güveninini kazanmak için neler yaparsınız

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar soru işareti varsa kafasında hepsini teker teker yok etmeye çalışırdım. işimden mi şüpheli alır götürürdüm. kimliğimde mi şüüpheli gözüne sokardım. ailemle tanıştırırdım. herşeyi bir insan istesin kırk yerde ispatlar kendini

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Beklentisini iplemem.

0|0
    0|0
  • doğal olmalısın en küçük bir yalan söylememelisin.

0|0
    0|0
  • hicbisey.

1|0
    0|0
  • hicbisey.

1|0
    0|0
    • kopukuçurtma ilk defa güzel cevap verdin alkışlar sana

• Bana güvenmesi niye lazım?Hint kumaşımı?,o bana kendini güvendirsin,taklalar atması da gerekmez kendi olsun yeter.

• Bana güvenmesi niye lazım?Hint kumaşımı?,o bana kendini güvendirsin,taklalar atması da gerekmez Kaldır

kendi olsun yeter.

• Kendinden emin olmalısın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bana güvenmesi niye lazım?Hint kumaşımı?,o bana kendini güvendirsin,taklalar atması da gerekmez kendi olsun yeter.

0|0
    0|0
  • güvenini kazanmak için kimseye çaba göstermeyerek bir çok kişinin güvenini kazandım. Güvenini kazanmak istediklerimin de bana güvenmemesini sağladım. Bundan çıkan sonuç belli.

0|0
    0|0
  • Neyse o işte etkilemeye ihtiyacım yk yalandan nefret ederim kimseye kendimi beğendirmek için karakterimi şekilden şekile sokamam .s

0|0
    0|0
  • güven vermem, takılırız öyle

0|0
    0|0
  • Kendim olurum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...