En güzel yıllarını üzülerek geçiren kızlarımız..

Bazı soruları o kadar saçma buluyorum ki, bu kadar basit şeyler kafaya takılmaz diyorum. Bizlerin yaşlarına geldiğinizde ben nasıl ona üzülmüşüm diye gülüp geçeceksiniz. Daha 15-20 yaş aralığındaki bacılarıma diyorum ki, gezip eğlenmenize bakın. Yoksa ileriki yaşlarda bunun pişmanlığını çok yaşarsınız.

Giden yaşlar geri gelmiyor, bunlar sizin en güzel yıllarınız. Değerlendirin aşk meşk davalarıyla gençliğinizi geçirmeyin, karşınıza daha kimler çıkacak.. Daha kaç kez aşık olacaksınız kimbilir..

Bunlar size abla tavsiyesi kabul ederseniz..

Haksız mıyım ama?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın elbette..Ancak o yaşlarda aynen bize de deniyordu bunlar ve biz de onları takmıyor, payımıza düşen acıyı yaşıyorduk, saçma yada değil biz de geçtik o yollardan..Bir müsibet bin nasihattan iyidir hesabı, onlar da yaşayarak tecrübe olacaklar bir yerde..Biz ne desek nafile, onlar yine bildiklerini okuyacaklar..

1|0
    0|0
    • Burada o kadar çok soru soruyorlar ki o şekilde, belki birileri yazdıklarımızı okur da, birşeyleri sorgulamaya başlar..

• Rica ederim, güzel yorumların için ayrıca teşekkür ederim..

• Hassasiyetin için ben teşekkür ederim asıl..

Erkekler Ne Diyor 4

• erkek ler napsın ? :D

1|0
    0|0
    • Onlara birşey olmaz. Kızlarımız duygusal ve daha çok etki altında kalırlar. Hem o zaman sende kendi hemcinslerine yaz böyle bir yazı.;)

• Yarı yarıya değil, gerçekten genellikle hepsi bitiyor, unutuluyor *istisnalar hariç tabii..

• 10 taneden 3 u :D

• hayat eglenmekten ibaret degil...

1|0
    0|0
    • Acı çekmektende ibaret değil..

• dikkate almazlarki ama yinede iyi yapmışsınız elinize saglık...

• Teşekkür ederim, her birimizin yaptığı yorumlardır önemli olan, hepimizin eline sağlık...

• evet

1|0
    0|0
  • gezip,tozalım,eğlenelim de bir çok insan bunun sınırını bilmiyor.kaç kız bakire artık? gelecekte kocasıyla geçmişindeki bi insanı karşılaştırmayacağının ne garantisi var? o böyle yapardı bu böyle yapıyor gibi... gezip tozmak eğlenmek iyi ama sınırını bilmek lazım bence...

1|0
    0|0
    • Konuyu okudu isen erkeklerle gezip tozmaktan söz etmiyorum, Aşkı meşki kenara bırakın diyorum..

• keşke dediğimiz şeyleri yapmadan önce düşündüğümüzde ''bu yapacağım olay için ilerde keşke derim'' diye düşünmüyosunuz ki. gerçi geleceği göremeyebiliyosunuz

• Evet ama pişman olmuşsak, yanlışlardan ders çıkarmışsak, başkaları da aynı şeyleri yaşamasın diye, çevremizdeki uyarabiliriz.. Gelecek ne getirir, ne götürür, hiçbirimiz bilemeyiz..

Kızlar Ne Diyor 5

• Tamam.

1|0
    0|0
  • katiliyorum,haklisin gercekten..

1|0
    0|0
  • Bende bunu diyorum.

1|0
    0|0
  • Hıyarın birisi yüzünden az kalsın harcanıyordu yirmili yaşlarım :D

0|0