Kapat

Ayrılık acısının üstesinden gelemiyorum. Ben ne yapmalıyım ki kurtulayım?

Bugün 20.gün sanırım. İçimin acısı geçmiyor bir türlü, paylaştıklarımızı unutamıyorum. Ayrıl, birbuçuk ay kavga gürültü konu görüş ayrıldıktan bir hafta sonra yüzyüze görüş yanyana yat uyu ama sonra 20 gün önce telefonda konuş, özlersem ararım desin, annemin hastalığı iyi olursa kendimi toplarsam ilk tercihim sen olursun desin ve faceini açıp seni arkadaşlıktan çıkarsın, msn inden çıkarmasın ben ne yapayım ne düşüneyim artık anlayamıyorum, beynim iflas etmek üzere.

0|0
12|5

En İyi Kız Görüşü

• üzülme ya canım benim zaman la unutucaksın ilk önce zor olucak ama aşıcaksın.insanlar 30 yıllık eşinden ayrılıolar onlar bile unutuyor. o okızdan artık sana hayır gelmez. suan barıssanız bile bi süre sonra aynı seyi birdaha yapıcaktık ki barışmaz kolay kolay.. başka seylere odaklan arkadaşlarına vakit ayır aklına geldigi zaman ve kızın kötü taraflarını düşün. bak bende 5 yı görüştüm. 10 güneden beri ayrıyız. suan bende üzülüyorum ama aşıcam. bi tatile cıkmayı düsünüyorum. değişik aktiviteler yapıp yeni insanlarla tanısıyorum inan ii geliyor

0|0
    0|0
    • ne yaparsam yapayım onun yanımda olmasını istiyorum aslında o yüzden uyumak istiyorum sadece başka bir şey yapmak gelmiyor içimden. barışsak belki ben aynı hataları yapmam oda böyle yapmaz ama sanıırım sana göre geri arama olasılığı yok dimi:(

• sen bu kızı unut bence inan senin için daha ii olucak

• asla geri bi gün seni aramaz diyosun yani. yada kibarca annesi hastyaken seni bulan birini daha bulmuş olabilir diyosun kibarca sanırım:(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• her sabah uyanıp miden de bir yanmayla acaba mesaj atmış mıdır acaba aramış mıdır düşüncesi olsun

aslında o seni düşünmüyordur ama sen hep onun sana ihtiyacı olursa diye hazırda beklersin ya beni yanında isterse diye düşünürsün

sonra bir gün oturup düşünürsün ne yapıyorum ben diye

cidden ne yapıyoruz ?

0|0
    0|0
    • sanırım hiç haketmeyen insanlar için kkendimize acı çektiriyoruz:(

• ben bu acıyı tek sabah yaşadım gece uyurken yine onu seviyorum demesiyle uyudum

ama biliyorum ki birgün tamamen bitecek. o gün ne olacak her uyanışımda başkasının kokusuna başkasının sıcaklığına mı sığınayım yoksa o midemdeki ağrıyla akşam mı edeyim. ikisi de doğru değil biliyorum da niye ?

• sen halaa onumu düşünüyosun ..sen akıllanmazsın..annesi iyi olur ama bu gidişle sen hasta olucaksın..kız seni oyalıyor boş zamanlarını değerlendiriyor arayışta diyorum halen acaba diyorsun.facede nedenmi sildi seni hareketleri görme diye msn nedenmi varsın engeller onun orda olduğunu göremezsin offf offf neysee düşe kalka olgunlaşcaksın gözün açılcak sende onun gibi yap onu arka plana at ok

0|0
    0|0
  • Yol ver gitsin.. beni aldattı, aldatılmadığına onu yakalamadığına şükret yavrum.. Emin ol başkasını da sevebilirsin, sadece zman.. Ha unutamazsın, içinde yara kalır, her aklına gelince donup gözlerini kırpmamaya çalışırsın.. Ama başkasını da sevebilirsin..

0|0
    0|0
  • ağlasan dövünsen yırtınsan ne fayda..ne demiş sıla oluruna bırak..herneyse geçer..

1|0
    0|0
  • kafanı başka şeylerle meşgul et.

hayatında hep ertelediğin şeylerin listesini yap ve uygulamaya başla.

0|0
    0|0
  • bi etkinlik bul kendine :) gerçekten işe yarıyo. kafanı sürekli meşgul edebileceğin bişey olmalı.. spor olur sanat olur, eğlence olur, dostların olurr... taviyemi dinle arkdaşım

0|0
    0|0
  • ne yazıkki tutarsız davranıyor,seni çok yorar.evet duygularına söz geçiremiyosun şimdi ama çokk yorulursun arkadaş

0|0
    0|0
  • derdin ne konu şumu..seviyorum..beraber olmalıyım..ama çekiniyorum..bumudur..

0|1
    2|0
    • hayır evlilik hazırlıkları yaptığım kız arkadaşımla sürekli hale gelen kavgalar ve o kadar büyük zorlukları atlattık ama bir gün küçk bir olay yüzünden yine tartıştık o gün bitti dedik olmayacak bir buçuk ay yalvardım yakardım olmaz, istemiyorum, suan içimde hiç bişey yok giib laflar daha ağırlarıda hatta. en son yirmi gün önce kouşmamızda suan ben hiç bişey istemiyorum sende dahil olmak üzere ama özlersem ararım seni bi gün ve sonra facei açıp beni arkadaşlıktan çıkarması

• bunları bir buçuk ay boyunca yaptım, yalvardım yakardım, acı çektiğimi gördü, neler yaptığımı gördü, bayılıp düştüğümü gördü ama herseye rağmen istemiyorum olmayacak dedi ama arkasından eğer olurda bi gün özlersem ararım dedi ama 20 gündür ne o arıyor ne ben, nede mesaj, faceini açmış tekrar ordan bile öçıkarmış beni, msn e giriyor ne o yazıyor ne ben ama msn den silmemesini anlamadım tabi:(

• msnden silmemesine bi anlam yükleme bence..istemediğini çok belirtmiş..bence sen ümit etmek istiyoırsun..ama ne yapmalısın..artık gerçekleri kabullenmelisin..biliyorum çok acı..çok iyi anlıyorum seni..ama yazdıkların gibiyse durum yapacak bişey kalmamış..

• ağladınmı peki hiç arkasından ?

0|0
    0|0
    • çok hemde hergün yalnız kaldığımda her zaman. tutamıyorum kendimi başka türlü atamıyorum içimden.:(

• bende bi kere güzeeeell bi ağla açılırsın diyicektim ama ağlamışsın zaten bide üzülmiycem die sıkma kendini üzül ağla bi süre sonra kendine gelirsin tutma içinde :(((

• evet :(

0|0
    0|0
  • karşındaki hiç kaybetme korkusu yaşamamışki..ilşkinin kontrolü tamamen onda

0|0
    0|0
    • yani sonuç olarak ne olur. asla aramaz mı yada ben aklınd a hiç yokmuyum?

Erkekler Ne Diyor 5

• Yaşayacak ve öylece unutacaksın. Zaman herşeyin ilacı. Başa gelen çekilir.

link

0|0
    0|0
  • bu nasıl bir ilişki ya..

0|0
    0|0
  • uzak dur , kafani isine vs odakla

1|1
    0|0
  • boşversene ya...ben böyle soran arkadaşlarıma hep aynı şeyi söylüyorum zaman en güzel ilaç...kendi kendinize gülüp geçeceksiniz,değermiymiş diye?

0|0
    0|0
  • 3 ay öncenin sorusu inş sorununn bitmiştir dostum :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...