O'na öyle birşey yapmalıyım ki her gün ölsün istiyorum...

2.yılımıza girecektik yıldönümümüz yaklaşmıştı.Ama başkasına aşık oldum diyerek bıraktı beni çok insafsızca.(özet geçiyorum)8 aydır ayrıydık bu süre... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Sevgilin seni sevse sana deger verse emin ol o kıza gönderme yapmaz afedersin siklemez bile umrunda olmaması lazım ama gönderme yaptıgına göre hiç düşündün mü belki o kızada acı çektirmek için sana döndü güvenemezsin. Ne desem bilemedim şimdi seviyorsun aşıksın ayrıl desem daha kötü olacaksın ayrıl ona acı çektir en azından o kızlada çıkmıyor dahada çok acı çeker ortadada kalıverir belki sen ayrıldıgında o kıza tekrardan dönecek. Ama sen sevgilin ve arkadaşlarınla kesin git fotolar çekin koy o kızında canı yansın.

• bende oyle dusunuyorum fotoraflar cekıleyım o kızda benım yasadıgımı yasasın. sevgılımın hareketlerıne gorede onu ya bırakacagım yada devam edecegım...ama ıcım rahat benım en azından o kaybeder oyle bırsey yaparsa o mecbur bırakıyor benı..

• Öncekileri Göster
    • walla Sabret allahindan bulsun'bende sen gbii bir hikayee yasadim ve sabreettim allahindan buldu! ' SEN SEN OL YETER

• Allah'a havale ettım coktan zaten..