• Sor
  • Bence

O'na öyle birşey yapmalıyım ki her gün ölsün istiyorum...

2.yılımıza girecektik yıldönümümüz yaklaşmıştı.Ama başkasına aşık oldum diyerek bıraktı beni çok insafsızca.(özet geçiyorum)8 aydır ayrıydık bu süre... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Sevgilin seni sevse sana deger verse emin ol o kıza gönderme yapmaz afedersin siklemez bile umrunda olmaması lazım ama gönderme yaptıgına göre hiç düşündün mü belki o kızada acı çektirmek için sana döndü güvenemezsin. Ne desem bilemedim şimdi seviyorsun aşıksın ayrıl desem daha kötü olacaksın ayrıl ona acı çektir en azından o kızlada çıkmıyor dahada çok acı çeker ortadada kalıverir belki sen ayrıldıgında o kıza tekrardan dönecek. Ama sen sevgilin ve arkadaşlarınla kesin git fotolar çekin koy o kızında canı yansın.

• bende oyle dusunuyorum fotoraflar cekıleyım o kızda benım yasadıgımı yasasın. sevgılımın hareketlerıne gorede onu ya bırakacagım yada devam edecegım...ama ıcım rahat benım en azından o kaybeder oyle bırsey yaparsa o mecbur bırakıyor benı..

• Öncekileri Göster
    • walla Sabret allahindan bulsun'bende sen gbii bir hikayee yasadim ve sabreettim allahindan buldu! ' SEN SEN OL YETER

• Allah'a havale ettım coktan zaten..

Erkekler Ne Diyor 4

• yazık saana

• bırakın bu işleri ...

• Gizli Kullanıcı bacı: delir o zaman onun delisi ol... delisi olan hergün, ölüsü olan bir gün ağlar.

• Kendımı kucuk dusurecek bısey yapmak ıstemıyorum yoksa onu aldatıp canını yakmayıda dusunebılırdım ama onun ıcın kuculmeye degmez delırmeyede..

• bırak o zaman ne zaman ölürse ölsün.

• ahahhahaha

• kızım bırak onun gıbı olma sende basına dertt acarsın sonra allhndan bulsun s..et

• dogru soyluyosunda ıste seytan durtuyor bı yandan :/

• uyma seytana salla gıtsın sonra takıntılı cıkar elamn bosver sen kendı hayatına baksana ;)

Kızlar Ne Diyor 7

• senin resmini görürse canı yanar bundan eminim. içinde kalmasın ben olsam yapardım.

• bencede.. bende yapacagım o zaman cok tesekkur ederım bız kızlar daha ıyı anlıyoruz canının yanıp yanmayacagını

• onu umursamadığın onsuzda yaşayabildiğini ona kanıtladğın gün o ölmüş olur içine bişey oturur çünkü sen onu 1 kez kabul etmişsin kızla çıktıktan sonra ;)

• Sende onun en yakın arkadaşıyla çık işte o zaman her gün cidden ölür:)

• dogru ama kendımı kucultmek ıstemıyorum..

• İkisindende uzak dur ne yapsan ıkısıde ders almaz

• bence hic bisey yapmaman daha dogru olur

• kıza ceza olsun diye sevgilinle olan resimlerin onun görmesini sağlayacaksın iyi güzelde kız tek başına kırmamış senin kalbini. sevgilinin hatasını ne yapacaksın ? kız kıskansın diye sevgiline yakınlaşacaksın. bence bırak o çocuğu. hayatına devam et hiç o olmamış gibi yap. onu unutmu gibi yap. hatta başka birni bul. ona en güzel cevap unuttuğunu göstermek bence.

• ıste kız bırlıkte olan fotoraflarımızı gorsun ıstıyorum ondan sonra onu hayatımdan cıkarmayı..

• bunu yaparken canın acımayacaksa yap. ve bunu yaptıkdan sonra kesinlikle ayrıl. kızım canını yakıcam derken eski sevgilinle bareber olmaya devam edersen aynı şeyleri tekrarlama olasılığı yüksek çocuğun derim.

• Canımı gecmıste o kadar acıttıkı artık acımıyor bıle bana bısey kaybettırmez o resımlerı cekılmek falan onun rol yapmasına alıstım cunku. ama o kızın canı yanacak hafızasından cıkmayacak ıkısının mutlu olma olasılıgı yok olacak oyle bıısey olsa bıle. onlar mecbur ettı maalesef oyle..

Yükleniyor...