O'na öyle birşey yapmalıyım ki her gün ölsün istiyorum...

2.yılımıza girecektik yıldönümümüz yaklaşmıştı.Ama başkasına aşık oldum diyerek bıraktı beni çok insafsızca.(özet geçiyorum)8 aydır ayrıydık bu süre içerisinde başkasıyla sevgili oldu 3ay kadar çıktılar ama kız sorunluymuş biraz ayrıldılar. Bana geri döndü vicdan azabı çektiğini söyledi. Aşık olmakla sevmek başka şeylermiş o günkü aklım olsa bırakmazdım pişmanım sen benim evleneceğim kadınsın o kadar düzgünsünki yaşam tarzın o kadar düzgün ki imreniyorum sana dedi...Suan 3ay çıktığı kız(elif) ile twitterdan birbirlerine gönderme yapıyorlar dün kızın arkadaşı sevgilime mesaj atmış elif çok pişman çok üzgün falan diye.ertesi gün sevgilim yazmış işte "seni tam içimden çıkarırken pişmanmışsın öyle söylüyorlar" bla bla..bunun gibi şeyler. mesela sevgilim "sende benim hatalarımdan birisin" yazmış kızda kendi sen önce kendi hatalarına bak adam misin? yazmış. Yemin ederimki çok seviyorum sevgilimi ama bana hiç haketmediğim şeyleri yaşatıyor bir kere şans verdim değerimi anlamıştır dedim görüyorumki yanılmışım.şimdi ona öyle birşey yapmak istiyorumki pişmanlıktan olsun istiyorum.bir tarafım boşver o sana sarılıyor sen ona bak bırak intikam falan diyor..biz ayrıydık ve ben o kızla onun resimlerini,onunla konuşmalarını gördüm canım yandı.. cuma günü sevgilim ve birkaç arkadaş daha adalara güzel bir beach'e gidicez fotoğraflar çekilicez falan,kız o resimleri görsün onunda canı yansın benim gibi hafızasından silinmesin..doğru mu düşünüyorum..huzuru kalmasın ikisininde..başka ne yapabilirim? Lütfen bırak kendi pisliğinde boğulsun falan demeyin içimin soğuması lazım..


0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

 • Sevgilin seni sevse sana deger verse emin ol o kıza gönderme yapmaz afedersin siklemez bile umrunda olmaması lazım ama gönderme yaptıgına göre hiç düşündün mü belki o kızada acı çektirmek için sana döndü güvenemezsin. Ne desem bilemedim şimdi seviyorsun aşıksın ayrıl desem daha kötü olacaksın ayrıl ona acı çektir en azından o kızlada çıkmıyor dahada çok acı çeker ortadada kalıverir belki sen ayrıldıgında o kıza tekrardan dönecek. Ama sen sevgilin ve arkadaşlarınla kesin git fotolar çekin koy o kızında canı yansın.

  2|0
  • Şikayet

   bende oyle dusunuyorum fotoraflar cekıleyım o kızda benım yasadıgımı yasasın. sevgılımın hareketlerıne gorede onu ya bırakacagım yada devam edecegım...ama ıcım rahat benım en azından o kaybeder oyle bırsey yaparsa o mecbur bırakıyor benı..

  • Hepsini Göster
  • Şikayet

   walla Sabret allahindan bulsun'bende sen gbii bir hikayee yasadim ve sabreettim allahindan buldu! ' SEN SEN OL YETER

  • Şikayet

   Allah'a havale ettım coktan zaten..