O'na öyle birşey yapmalıyım ki her gün ölsün istiyorum...

2.yılımıza girecektik yıldönümümüz yaklaşmıştı.Ama başkasına aşık oldum diyerek bıraktı beni çok insafsızca.(özet geçiyorum)8 aydır ayrıydık bu süre içerisinde başkasıyla sevgili oldu 3ay kadar çıktılar ama kız sorunluymuş biraz ayrıldılar. Bana geri döndü vicdan azabı çektiğini söyledi. Aşık... Daha Fazla

En İyi Kız Görüşü

  • Sevgilin seni sevse sana deger verse emin ol o kıza gönderme yapmaz afedersin siklemez bile umrunda olmaması lazım ama gönderme yaptıgına göre hiç düşündün mü belki o kızada acı çektirmek için sana döndü güvenemezsin. Ne desem bilemedim şimdi seviyorsun aşıksın ayrıl desem daha kötü olacaksın ayrıl ona acı çektir en azından o kızlada çıkmıyor dahada çok acı çeker ortadada kalıverir belki sen ayrıldıgında o kıza tekrardan dönecek. Ama sen sevgilin ve arkadaşlarınla kesin git fotolar çekin koy o kızında canı yansın.

    • bende oyle dusunuyorum fotoraflar cekıleyım o kızda benım yasadıgımı yasasın. sevgılımın hareketlerıne gorede onu ya bırakacagım yada devam edecegım...ama ıcım rahat benım en azından o kaybeder oyle bırsey yaparsa o mecbur bırakıyor benı..

    • Öncekileri Göster
    • walla Sabret allahindan bulsun'bende sen gbii bir hikayee yasadim ve sabreettim allahindan buldu! ' SEN SEN OL YETER

    • Allah'a havale ettım coktan zaten..