Futbol aşığı bir kız hakkında düşünceleriniz?

Cok severim futbolu birde erkeklerin bunlar hskkındaki düşünceleri neler merak ettim.

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• çölde VAHA dır ya.. tanrı öyle bir kızı yarattı mı?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 20

• Malesef çok itici buluyorum futboldan anlamıyorlar ciddi anlamda genelleme yapmıyorum ama kızlar futboldan uzak durmalı :/

0|1
    0|0
  • İtici vallah itici. Eskilerden bir kız arkadaşım gidip futbol oynuyordu ya bildiğin krampon falan giyiyordu sonradan çok sıkıldım halinden bitti :D

0|0
    0|0
  • Erkekler önceden futbolla yatıp futbolla kalkardı şimdi iş tersine dönüyor. Playstation'da bile her gelen 3 kişiden 2si kız nerdeyse =) Bu şike olayları, yıldırım demirörenin tff başkanlığı falan beni aşırı derece futboldan soğuttu. Artık ilgilenmiyorum doğru düzgün. Sadece sonuçlara arada bakarsam bakarım.

0|0
    0|0
  • Tapılasıca hatun..

0|0
    0|0
  • Benim hayalindir evlendiğimde çocuğumu omuza alıp karımın elinden tutup ilk göz ağrıma, çocukluğumdan beri kopamadığım askıma galatasarayıma gitmeyi :)

0|0
    0|1
  • güzel bişey

0|0
    0|0
  • Hele kezo kezo :S

0|1
    0|0
  • kezo

0|2
    0|0
  • Lig Tv Paketini Ona Ödetirim. Ohhh mis :d

0|1
    0|0
  • Valla süper olur, hele aynı takımlıysak 10 numara 5 yıldız

0|0
    0|1
  • böyle bir kız bana neden denk gelmedi/gelmez allahımmmm :SSS

0|0
    0|1
  • Evleniriz :D

0|0
    0|0
  • Futbol erkek isidir

0|0
    0|0
  • sabahlara kadar maç :D

0|0
    0|0
  • hastasıyım dedeeeeeeeeeeeeeee

0|0
    0|1
  • Fenerbahçeli'yse sorun yok ;-)

0|0
    0|1
  • futbol seven bayanlar bana sempatik geliyo.

0|0
    0|0
  • Aşık olurum ona

0|0
    0|0
  • Yani aćıkçası pek de hoş karşılamam. Düşündüm de tribünde hadi oğlum, ul*n o top öyle mi vurulur ben senin taa... diyr bir kız ya da evde formasını giyip atlayıp zıplayan goool diye bağıran bir kız yani bence çok uygun durmaz

0|0
    0|0
    • Çok abartili konuşuyosun

• Bence böyle. Ha bir de orda birbirinden sportif erkekler çıkacak kız arkadaşın onları beğenecek falan ne bileyim olmaz bence

• İtici aşiri itici

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Valla seviyosam futbolu erkeklerin veya bir başkasının ne düşündüşünü önemsemem :)

0|0
    0|0
  • Futbolu severim kuralları bilmem ama öğrenmeye çalışıyorum özellikle Beşiktaşımın maçlarını keyifle izliyorum tek hayalim Beşiktaş maçına gidebilmek ♡♥

0|0
    0|0
  • Futbol aşığı erkeklerden pek haz etmiyorken senin hiç giderin yok :(

0|1
    0|0
  • Devam et kardeş bende futbol manyagiyimm

0|0
    0|1
  • Cok itici

0|0
    0|0
Yükleniyor...