Aldığınız pırlanta bir insanın hayatına maloluyorsa yine de alır mısınız?

özellikle bayanlar. taktıkları elmaslar afrikada insanların ölümlerine neden oluyor peki bunları alıp takarken hiç vicdanınız sızlamıyor mu?

0|0
16|9

En İyi Kız Görüşü

• Biri ölsün istemezki kimse, pırlantayı güzel bulup beğenen var ben gibi begenmeyip almayan da var .

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Sen yardım için çok koşturuyorsun herhalde ;) Kız arkadaşına pırlanta almamak için kendi kendime güçlü nedenler arıyorum dersen anlarız ama hem keyfine bakıp hem de sağa sola nutuk atanlara gıcık oluyorum arkadaş...

0|0
    0|0
  • bilmiyordum. ama pırlantamda yok. çok lazım da değil ama biz almasakda başkası alacak ve bir çok insan yinede hayatlarını kaybedecek malesef :(

0|0
    0|0
    • yeterlı bılınc olusturulursa bunun onune gecılebılır.

• pırlanta delisi çok kadın var acımasız olanıda çok ondan zor. Gösteriş para için millet nelerini vermiyor afrikadaki insanları düşüneceklerini sanmam

• Vicdan sızlatan o kadar çok görüntü var ki ,inan Afrikaya gitmeye hiç gerek yok.

0|0
    0|0
  • pahalı takılardan nefret ederim zaten o yüzden asla takmam öyle şeyler .ayrıca kimse birinin ölmesini istemez .

0|0
    0|0
  • kurk giymem pirlanta zten sevmiorm hicmi vicdan yok neyis efendim et yiyormusuz fok baliklarin nasil kafalarina vuruyorlardi butun okyanus kan icersindeydi vicdan

0|0
    0|0
  • Takı sevmem zaten öyle pahalı takılardan da hiç hazzetmem gereksiz bence

0|0
    0|0
  • sen onlara yardım ediyor musun? onlar senin yediğin akşam yemeğini de yiyemiyor ama sen yine de yiyorsun öyle değil mi? o zaman...

0|0
    0|0
  • Mücevherat sevmiyorum.Sadece bir beyaz altın kolyem var o kadar.Geriye kalan bütün takılarım spor tarzda bijuterilerden alınmış.Ayrıca pırlantayı belki akıl edemezler de,kürklere ne demeli?

0|0
    0|0
  • pirlantam yok !

sirf pirlantami , kürk giyenlerinlerinde vicdanlari sizlamiyormu ?

0|0
    0|0
  • iste bu yuzden bir kosede duruyor :)

0|0
    0|0
    • Dİ CABRİO MUYDU NEYDİ PARLAK OĞLAN:-)

kurşunu yediği anın rolünü iyi kesiyordu kerata:-)

• Çocuklar açlıktan ölürken süt banyosu yapan Bülent Ersoy'a sormak gerek...

0|0
    0|0
  • Pırrrrlantam yok.

0|0
    0|0
  • ben gümüşten yanayım her ne olursa olsun, takı da pek kullanamam zaten

0|0
    0|0
  • ictigimiz her cola da filistine bomba olarak dönüyor. iciyoruz.

0|0
    0|0
  • valla hiç pırlantam olmadı :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben alsam da almasam da o elmaslar çıkarılıyor. Ben kuyumcuyu bilirim. O insanları öyle çalıştırana günahı, bana gelene kadar kaç kişinin vicdan azabı çekmesi gerekir.

Açıkçası, mutlu edeceği için sevdiğim kadına pırlanta/elmas alırım. Kimseyi öldürmüyorum, öldürenler düşünsün.

1|0
    0|0
  • paşam. o kadar insan açlıktan ölüyoken sen öküz gibi yiyon senin vicdanın sızlamıyomu? diye sormazlar mı adama ?

0|0
    0|0
  • Peki sizin vicdanınız? milyonlarca insan açlıktan ölürken istediğinizi yiyip içerken, çektiğiniz sifondaki suya ağzını dayayacak raddede susuzlar varken, rızk herkese eşit dağıtılmış ama kimse paylaşmaya yanaşmamışken...nerede o pırlanta gibi vicdanınız. ? Pırlantayla bitmiyor o işler...

0|0
    0|0
  • sürdükleri kozmetikler için de hayvanlar deneyler de ölüyor.

BKZ:draize testi.

Ama ne herkes kendine müslüman arkadaşım.Kimseyi kendimden üstün görmüyorum sırf insanlar böyle olduğu için

0|0
    0|0
  • Ulan dündü değil mi o film ya ? İzliyecektim, unutmuşum ya :(

0|0
    0|0
  • yedigin her leziz et yemegi de bir hayvanin canina mal oluyor. ee?

1|1
    0|1
  • bütün zenci rapçilerin orasında burasında pırlanta kaynıyorken, bütün zenci futbolcuların kulağından pırlanta küpeler düşmüyorken adamlar kendi ırklarını düşünmüyorken kadınlara yüklenmeyelim ;)

0|0
    0|0
  • Kanli elmas flimini bende severim.

1|0
    0|0
  • fok bakıkları d ölüyo ne yapıcaz şimdi

0|0
    0|0
Yükleniyor...