Bir erkek bazen gelip size çok yakın davranıp sabretmenizi söylüyor , bazen de mesajınıza cevap bile vermiyor. Ne yapmaya çalışıyor ?

Bir erkek bazen gelip size çok yakın davranıp sabretmenizi söylüyor , bazen de mesajınıza cevap bile vermiyor ve birkaç gün ondan haber alamıyorsunuz. Size sizden hoşlandığınızı söylüyor ama aramızda da aşılamayacak engeller var diyor, sizce ne istiyor ?

Güncellemeler:
Aramızda çok sevdiğimiz bi çocuk var. Kardeşim diyolar birbirlerine ve o çocuk bana deli gibi aşık. Sanırım önemli bu noktayı unutmuşum. Ne yapmalıyız ?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• şu an başka bir aşkın peşinden gidiyor. Eğer olmazsa sana dönecek beklemeni istiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ne varmış arada himalayalar mı¿ =)

0|0
    0|0
    • Aramızda çok sevdiğimiz bi çocuk var. Kardeşim diyolar birbirlerine ve o çocuk bana deli gibi aşık.

• Açık olmasını, düşünüp uygun bir dille sorunlar varsa, sorunları/engelleri açıklığa kavuşturmasını söyle. Yoksa ya aşkından saçmalıyor ya da sorunlu.

0|0
    0|0
    • Aramızda çok sevdiğimiz bi çocuk var. Kardeşim diyolar birbirlerine ve o çocuk bana deli gibi aşık.

• Anladım şimdi. Bu ilişki için değer diyorsanız, o arkadaşınızı başka birileri ile tanıştırın, bol bol tanıştırın, başka biri ile aralarında birşeyler gelişene kadar tanıştırın. İsyan etmezse başka birinden hoşlanabilir, böylece özgür kalırsınız :)

• Aaaa bak bu mantıklı :)) ama çok uzun süre oldu , çocuk nuh diyor peygamber demiyor. ben de onun yüzünden mutlu olamıyorm çünkü hep üzülüyor :(

• Canı sıkılıyordur. İş çıkmaz ondan.

O değil sanırım kafanı bir şey ele geçirmiş hocam.

0|0
    0|0
  • tutarsızlık...bence senin ona aşık olmanı istiyor...

0|0
    0|0
  • hazırda tutmaya calisiyor seni

0|0
    0|0
  • bencede kardeşleri birbirine düşürme ama ona da bunu sole bitsin

0|0
    0|0
  • Aradaki cinsel ilişki bağı zayıfsa, yetmiyorsa, doyumsuzluk varsa her iki tarafta aldatır

0|0
    0|0
  • cepte dur boş zamanım olursa değerlendireyim senle diyor

0|0
    0|0
  • hayırlısı.sana aşık olanla çık.

0|0
    0|0
  • kendi çapında çapkınlık yapıyor işte. yersen;)

0|0
    0|0
  • arkadaşı filan da seni seviyor olabilir yada çıktığı birisi vardır gibi şeyler

0|0
    0|0
  • uzak ol rahat et bence

0|0
    0|0
  • engeller boşuna ne yapsan haklısın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• elimin altında bulunsun havasında bence

0|0
    0|0