Fitnesscılar bakabilir mi bi?

fitnessa gidiyorum özellikle kalça ve göbek çalışıyorum fakat yeterli proteini alamazsam kasların gelişmiyceğiini aksine kilo vericeğimi okudum yeterli proteini nasıl alırım neler önerirsiniz

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• süt ve türevlerini tüket yoğurt ayran peynir lor sabah yumurta ile lor çırp omlet yap iyi protein alırsın kahvaltıyı sakın atlama atlarsan gün içindeki enerjiyi alamazsın ve daha çok kilo alırsın yoksa tavuklu balıklı salatalar tüket öğün aralarında meyve ya da salatalar tüket spordan sonra nesquik tüket squat çalış bacakların ve popon sıkılaşır ve şekillenir fazla kiloya girme yoksa popon büyür eski haline dönmez arada koşu yap tüm vücut için iyidir spor yapmadığın zaman bile nesquik iç vücudun sıkılaşmasını ve şekillenmesini sağlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Dana eti (orta yağlı) 19.1
    Koyun eti 16.5
    Balık (cinsine göre değişir) 14.8 - 26.3
    Tavuk eti 18.6
    Karaciğer 19.2
    Bezelye 24.2
    Kurufasulye 22.3
    Mercimek 24.7
    Nohut 20.5
    Soya Fasulyesi 34.1
    Ceviz 14.8
    Beyaz Peynir 16.8
    Kaşar Peynir 27.0
    Süt (orta yağlı, inek sütü) 3.3
    Yoğurt 3.4
    Yumurta 12.1
    Ekmek 9.1
    Mısır (patlamış - sade) 12.7
    Pirinç 6.7

0|0
    0|0
    • çok teşekkürlerrr ekmeğe şaşırdım

• Bunlar ortalama değerler ben tektek yazmdm bizm formdn copypaste yaptım bol sporlu güzel bir hafta dilerim.

• sağolun sizede:)))

• peynir , yumurta , süt , et , balık vs bunlardan alman yeter bazı sivri zekalılar ekmek falan demiş ekmekden protein alındığı nerde görülmüş

0|0
    0|0
  • sabahları yulaf ezmesi ve yumurta akı tuketmeye calıs oglenlerı balık veya tavuk aynı sekılde aksamda tuket sımdıdık ıhtıyacını karsılar

0|0
    0|0
  • Et yumurta tavuk kurufasulye nohut. Protein tozu falan derler da n inanma onu icecegine nesquik ic daha iyi. Lor peyniri ye bol bol peynir alti suyundan uretilmis yuksek. proteinli bir besin. Yagsiz olanindan alabilirsin.

0|0
    0|0
  • Yumurta bolca ye

0|0
    0|0
  • su fitness güzelleride beni bitiryo

0|0
    0|0
  • haklı

0|0
    0|0
  • Kilolu İnsanlar Protein Tozu amino asit almasini Onermem.. Kilo aldiriyor ve Sisiriyor. yaglari eritmiyor tav tersi yag orani kartttiyor.

0|0
    0|0
  • Bas amino asid protein ve karbonhidrat tozunu taş gibi ol

0|0
    0|0
  • günlük vücut ağılığının %20 si kadar protein olman lazım en iyi çözüm protein tozu

0|0
    0|0
  • Sabahları yumurta peynir bal gibi şeyler ye gün içinde tavuk et balık falan ye hergün bir soda iç

0|0
    0|0
  • tavuk ye yavru ceylan bol bol... günde 3 yumurta bekliyorum :D

0|0
    0|0
  • Whey complex protein tozu al ve beslenmene dikkat et tamam

0|0
    0|0
    • 5 yumarta 100gr yağsın lapa pirinç 100gr tavuk göğsü kırmızı et süt yoğurt yulaf ezmesi çapa bulgur muz elma

• protein tozu şimdilik düşünmüyorum

• Zararı hiç yok ama alırsan daha iyi olur he yok ben her gün tavuk göğsü pilav bunları yiyebiliyorum diyorsan ozaman alma

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...