Aybaba'nın aldığı bu karar ne kadar sağlıklı?

Aybaba Sivok , Q7 , almeida ve fernandesi bu senede beşiktaşta görmek istiyor ve kampa aldı , sevgili ernsti uğurladık :( Sizce doğru olan bumuydu?

0|0
4|18

En İyi Erkek Görüşü

• Quaresma benim Beşiktaşa dahi gelmeden önce istediğim bir futbolcuydu..Galatasaraya gelebileceği konusunda spor basınında haberler var Ah keşke diyorum sadece..Umarım gelir Galatasarayımıza.

Onun dışında Fernandes kesinlikle kalmalıdır Beşiktaşta onun gibi oyun kurucu kolay gelmez. Sivok bana kalırsa iyi bir stoper bir sezon daha şans verilebilir, Hügo Almeida ise ağır kalıyor biraz..Holoska ayarında süratli bir forvet alınırsa eğer Almeidadan vazgeçilebilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• quaresma ve sivok kesinlikle gitmeli acilen üstelik.

0|0
    0|0
  • bir teknik drektörü getiriorsan onun kararlarına saygı duyman gerekir.bu futbolcularla bu takım 2 sene ilk 3 e giremedi fernandez dışında hepsi gidebilir

0|0
    0|0
  • üzgünüm dostum fransız kaldım. sen ne dersen o.

0|0
    0|0
  • teknik adam göndermezse futbolcu zaten gitmez işine gelir dünyada eneyi bi lig bizim ligdir miyadı dolmuş futbolcular gelir dışarda aldıgı paranın yarısını vergiye öderler burda tamamı ceplerinde iki top koşturuyor maç kurtarıyo görünüyo bizim teknik adamda yemi yiyor sazan gibi bırakıtmı heçç süper bi karar :)

0|0
    0|0
  • 2 sene önce cimbom zor kurtuldu kümeden sanırım bu sezon sizin içinde oyle bişey olucak allah yardımcınız olsun.. büyük bir kulübün bu hallerini görmek cok kötü bisey ya. futbol cok zevksiz bir oyun olucak .s

0|0
    0|0
  • q7 yi de defetmeliydi. Yine saç baş yoldurtacak.

Ernst çok yaşlandı yeter artık dinlensin biraz.

Yahu o değil de Fransa liginden üç dört tane Afrika kökenli topçu almak lazım.

Genç, ucuz ve gelecek vaadeden.

0|0
    0|0
  • adam gibi adam ernst ...

bence beşiktaşa en büyük katkıyı sağlayanlardan biri yazık olmus..

0|0
    0|0
  • ernst e üzüldüm ama hiç bişey belli olmaz daha kişisel fikrim kimse gitmeyecek bu arada egemen tam o.ç ymişsin sevmiştik laan senii

0|0
    0|0
  • beşiktaş acil kongre yapıp bi güzel temizlenmeli nasılbi yönetim nasıl bi teknik kadro garipsiyorum bi galatasaraylı olarak tayfur havutçudan sora aybabanın gelmesi olacak şey değil

0|0
    0|0
  • Yaptıkları yeniliklerin de yapacakları yeniliklerin de Allah belasını versin. Sıkıldım bu takımı bu hallerde görmekten. Ernst ve egemen bu takımdan gider mi hiç ? Neyin kafasını yaşıyorlar. Takımın en iyi iki oyuncusu gitti resmen.

0|0
    0|0
  • aybaba sadece kukladır beşiktaş hala başkaları tarafından yönetiliyor bu takımı bu hale getirenler beşiktaşlı değil

0|0
    0|1
  • yanlışolan egemenin yollanmasıydı..q7 ve almeida yı yollayamazsın bu oyunculara ödeyecek tazminatı kim karşılayacak

0|0
    0|2
  • Beşiktaş'ın başına düzgün yöneticiler gelmedikçe izlemicem takımı.

0|0
    0|0
  • aybabadan bi hayır gelmez beşiktaşı batırdılar kolay olay düzelmez

0|0
    0|0
  • futboldan anlayan bir kiz kacin beyler

0|0
    0|0
  • fernandes hariç kaldır at o takımı

0|0
    0|0
  • hayır q7 almeida özellikle gitmeliydi ernst'e çok yazık oldu diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...