Bir insanın yalan söylediğini nereden anlarsınız?

Bir insanın yalan söylediğini nereden anlarsınız?Kız arkadaşımın çok yalan söylediğini düşünüyorum açığını nasıl yakalarım.

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Yalan söyleyen kişilerin elleriyle yaptıkları jestler azalmaktadır. Normal olarak el jestleri ifadeyi güçlendirmek amacıyla yapılır. Kişi büyük çoğunlukla konuşulan kelimelerin anlamını artırmak için yaptığı el hareketlerinin farkında değildir Yalan söyleyen kişinin elini yüzüne götürme ve yüz çevresine değdirme sayısı artmaktadır. Bir konuşma sırasında insan elini arada sırada yüzüne götürür. Ancak kişinin samimi olmadığı bir görüşme sırasında bu jestin sayısında çok büyük ölçüde artış görülmektedir. Yalan söyleyen bir insanın yüz ifadesi büyük çoğunlukla normale çok yakındır. Bu alanda uzmanlaşmadan, bir kişinin mimiklerine bakarak yalan söylediğini anlamak çok güçtür. Yüz ifadesinde yalanı ele veren en önemli ipucu, kişinin gözlerini sık sık konuştuğu kişiden kaçırmasıdır.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• ben nerden anlıyorum bilmiiyorum ama hislerim yanıltmıyor beni yani anında yakalıyorum mesela bu aralar benim sevgilimde de bişiler var çıkcak elbet:)

0|0
    0|0
  • annesinin babasının üstüne yemin ettir.

0|0
    0|0
  • vucud dilllerinedene anlasilabilir ama 100 de 100 anlayamassin

0|0
    0|0
    • örnek verebilirmisin bu vucut dillerine

• ne konuda yalan söylüyor?

0|0
    0|0
  • sende demek ki yalancısın

0|0
    0|0
    • her insan kadar evet

• ? sorun ne ozaman aldatılıyo musun?

Erkekler Ne Diyor 1

• Gözlerinden , konuşurken dikkatlice gözbebeğine bak sana bakıp yalan söyleyemez , kaçırırır bakışlarını. Dikkatlice derken o konuşurken nötr bi bakış değilde sanki bi açığını yakalamak istiyormuş gibi bakacaksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...