Tek seferde 23 barfiks çekebiliyorum?

Sizce iyi mi bu sayı siz kaç tane çekebiliyor sunuz?

0|0
4|17

En İyi Kız Görüşü

• Ben on-iki senedir sporcuyum. Bu sebeple bayağı çekebiliyorum. Bundan üç-dört ay önce çektiğim barfiks sayısı yüz-elli civarıydı. Fakat yorulduğumu da söyleyemeyeceğim. Farklı pozisyonlarda da bunu yapmaya devam ediyordum. Şu sıralar hafif spor yapıyorum, biraz hamlaşmış olabilirim. Ama bir müddet sonra tekrar başlayacağım. O vakit bunu daha da iyi bir seviyeye taşıyacağım.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• aferin :)

0|0
    0|0
  • 23 az diğil mi ya

0|0
    0|1
    • az mı sence sen hiç denedin mi barfiks :)

• Ben denemedim tabiki ama arkadaşlarım abim var onlarınkine göre az geldi o yüzden normali ne bilemiyorum yani

• ben tam değil yarım barfiks çekebiliyorum tek seferde 28 :)

0|0
    0|1
    • uatndırdın simdi beni :) kız bile beni geçiyo barfikste :)

• ama yarım barfiks tam çekemiyorum henüz

Erkekler Ne Diyor 17

• İyi sayi

0|0
    0|0
  • kaç kilosun?

0|0
    0|0
    • 60 klioyum boyum 1.68 falan :)

• güzel hocam 30 üstüne çıkmaya çalış, barfikste yapılabilecek harekette çok fazla alışkanlık haline getirirsen üst vücud ve üst karın kaslarını geliştirirsin mis gibi işte

• nizami yapıp yapmadıgın önemli sayısı gayet iyi barfiks zordur.
    ben sayıyı arttırmayı pek sevmiyorum sayı arttıkca sıkıcı geliyor bana tüm hareketler.
    ağırlık takıp 15-25 tekrar arası gidip geliyorum.

0|0
    0|0
  • 5,5 ay askerlik boyunca anca 0'dan 3'e çıkabildim... Tabi askerlik farklı biryer. Doğru dürüst beslenme yok, ama spor var. Kasları güçlendireceksinde nasıl güçlendirecen...

0|0
    0|0
    • tabi protein lazım kasları beslemek için. size Allah bilir dayadılar yeşil mercimeği :))

• Yeşil mercimek dayasalar iyi ya. Paso vıcık vıcık fırında makarna ve iğrenç iğrenç yemekler. İtin önüne koyuyorsun o bile yemiyor yemekleri...

• İyi değil güzel bir çalışmayla 40 barfiks bile çekilebilir şu ham halimle bana soruyorsan kaç çekiyorsun diye 5 ya da 6 ama 1 hafta uğraşsam 23 den fazlasını çekebilirim

0|0
    0|0
  • 4 sene önce askerdeyken çekiyordum en fazla 10 taneydi

0|0
    0|0
  • helal knk iyi iyi

0|0
    0|0
  • Oldukça iyi...

Ben max 10 yapabilirim nizami olarak

0|0
    0|0
  • 10 tane standart çekiyorummm arttırmaya bakıcaz ama spor yapmıyorumm spor yapsamm tabiki daha rahat artar :)

0|0
    0|0
  • Aya giden ilk araçla gönderin bunu. :)

0|0
    0|0
  • Mekik, barfiks, şınav hepsini aralıksız yaparım. Her birinden 25 er tane

0|0
    0|0
    • harikasın devam et aynen :)

• hmm sen kuvvet dayanıklılık antremanı yapıyosun :)

• Bingo, aynen öyle

• benim rekor 34

0|0
    0|0
  • nizami mi ona bakmak lazım

0|0
    0|0
  • 14 den cıkamadım bir ama bayadır denemedim

0|0
    0|0
    • 2 günde bir çek. tabiki kasların güçlenmesi için beslenmeyi unutmamak gerek :)

• 23 ne? Bir asılmada en az 30 olmalı

0|0
    0|0
    • ilk başlayan için 30 abartı olmaz mı :)

• ilk başlayan için 23 abartı zaten :D kaslarını zorlama yırtılır veya liflerin kopar hiç yapamazsın kaç haftadır yapıyorsun bilmem ama ilk başlarda 10 yeterli

• tek seferde 100 yapıyorum 4 periyottan 400 tane yani her gece. Zorlarsan sen de yapabilirsin :)

0|0
    0|0
  • En fazla Nizami 9 :D askerde yeter bana 9 tane

0|0
    0|0
    • kaslarını büyütmek istiyosan bu sayının üstüne çıkmalısın. 9 çok iyi bir sayı :)

Yükleniyor...