Yüzme mi? Pilates mi?

5 kilo kadar fazlam var. Daha önce yüzüyodum bıraktım her stilde iyiyim ve çok seviyorum yüzmeyi ama pilateste çok işe yarıyor dediler hangisine gitsem bilemedim. Birde yüzme haftada 3 gün pilates 2 ya da 1 gün olacak bana yüzme daha iyi gibi geliyo siz ne dersini? Gerçekten bilgili kişiler cevap verirse sevinirim

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzen insanların vücutlarının her noktasını çalıştırdığını biliyoruz ve gerçekten kilo vermek istiyorsan, yüzeme'yi sakın bırakma...

Pilates yapmak istiyorsan günlüm max. 45 dakika çalışman gerekiyor ve pilates sadece çalıştığın bölgedeki yağları eritmeye yarar, yüzmede daha fazla yağlarını eritirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yüzme

0|0
    0|0
  • Yüzmek iyidir tabi her türlü şekilleniyor vücut ve en azından zevkle yapacağın bir spor olur.

0|0
    0|0
  • Yüzme

Hem keyifli hemde her yeri çalıştırıyor

0|0
    0|0
  • Yüzme diyorum. En etkili spor. Başka sporları değerlendirmeye bile almıyorum yüzmenin yanında :)

0|0
    0|0
  • Yüzme iyidir

0|0
    0|0
  • Şüphe bile etme aşina olduğun spora devam et.

0|0
    0|0
  • Yüzme harika geliyor

0|0
    0|0
  • Yüzmeye devam

0|0
    0|0
  • 2 saat yuzdunmu 500 Kalori yakarsn

Lutfen en iyi cevap ver

0|0
    0|0
  • valla yararsa bende gidiyim yüzmeye haftasonları sorunun takipçisiyim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İkisi ayrı kulvar zaten Yüzmeye devam et zayıflarsın pilatesle de sıkılaşırsın

0|0
    0|0
  • Yuzme.

0|0
    0|0
  • Fitness yap yuzme gogsu kucultur

0|0
    0|0
    • Onlar zaten yok ya

• Bence sen fitness yap sonra vucut sekillenince kilo falan verince plates yap koru tabi bunun icin iyi bir yere gitmen lazim

Yükleniyor...