Sınıfımdakiler beni kıskanıyor ne yapmalıyım?

Ben sınıfımdaki diğer erkeklerden daha bakımlı daha iyi giyinen daha yakışıklı biriyim. Onlar apaçi gibi giyiniyor. Bu yüzden bana karşı düşman gibi bakıyorlar ve ben bu durumdan çok rahatsızım onlarla iyi arkadaş olmak istiyorum oysaki. ne yapabilirim sizce?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Onlara ihtiyacın yok, yüzüne gülseler de arkandan konuşacaklar kuyunu kazacaklar. Başka ortamlarda daha kaliteli insanlarla tanışmalısın.

0|0
    0|0
    • okuldayım aynı sınıftayız

• Seni dışlayanlar onlar, senin yapabileceğin pek bişey yok. Kimseyle kavga etme ama herkesle de samimi olmak zorunda değilsin. O apaçilerden de uzak durmalısın bence kaliteni düşürür.

• aynen :))

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya bosver onları sen git diğer sınıflardan kendin gibi olanlarla arkadaş ol neden onlarla arkadaş olmak istiyorsun ki?

0|1
    0|0
  • Aynı sorun bendede vaaar okuldakiler kıskanıyor sınıfımdakilerde ama hep kavga ediyorum Bende çemkiriyorum:D Ezdirme kendini :D

0|0
    0|0
    • yok ezme gibi bir durum yok ztn ezdirmem ama soğuk davranıyorlar bana

• :DD

• Bence sen fazla egoistsin :)

0|1
    0|0
    • kardeşim egoistim tamam ama ben onlarla iyi geçinmek istiyorum ama benı dışlıyorlar

Erkekler Ne Diyor 5

• Başka ortamlara gir

0|0
    0|0
  • Takılma onlarla.. Git kendi dengin birini bul.. Güvenme hiç birisinede

0|0
    0|0
  • al bir snickers ye liseli

0|0
    0|0
    • lise sondayımda ne var bunda ? benı kıskanmalarını istemıyorum zaten

• hepsinin a mına koy kanka. ben de senin yaşadıklarını yaşadım hem de 4 yıl boyunca. insanlar kendinden daha üstün birilerini kaldıramıyor.

0|0
    0|0
    • benden üstün insanlarda var ben onları kıskanmıyorum ama

• hızlısına kafa tutucaksın döveceksin bilader yan gözle bakanı

0|0
    0|0
    • ben onalrla iyi geçinmke siityorum bide kavgamı edeyim

• l*n ne iyi gecinmesi * seni sevmiyeni sen hic sevmiceksin delikanlı ol yapıştır agzına yoksa kendini ezdirirsin 4 sene boyuncva

• kardeşim ezme gibi bir durum yok sadece soğuk davranıyorlar hiç konusmuolar falan dalga geçme gibi bişey yok

Yükleniyor...