Erkeğe kolundaki tırnak izini bir kadının mı, yoksa bir erkeğin mi yaptığını sorsam. Sonu ne olur?

ciddi yanıtlar bekliyorum. Trollemiyorum. Geçenlerde biri kolundaki tırnak izini erkeklik egosunu kabarta kabarta göstermiş ve gülümsemişti. Diyorumki az sinirlendireyim ben bunu. Sonucundan da emin değil gibiyim. Sormadan size danışayım dedim. Erkekler sizin tepkiniz ne olurdu?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Yarası olan erkeklerin daha çekici olduğu sanrısıyla faça atan nice yiğitler var.

Bir de böyle yapanlar var link

Ben pek sallamazdım sanırsam.

0|1
    0|0
  • kazayla olmuş olabilir. ama genelde bayanlar tarafından tırmalanırız .) ama bunu hemen kötüye yorma. kız arkadaşlarımla şakalaşırken yediğim tırnağın haddi hesabı yok.

0|0
    1|0
    • Yok mimiklerinden, soyleme tarzindan ben anladim anlayacagimi. Oyle kavga tirmigi degil.

• sırtına bakmak gerekir. en büyük ipucu ordadır .) kolla olmaz o iş

• gel nasıl oldugunu göstereym derdm herhalde.

0|0
    0|0
  • Karsındakının sana ne sıfatla baktıgı. Manıtansa kesın yalanlar zaten, Arkadsın fılan ıse, Gerceklık payı olsada olmasa Havasını atar.

0|0
    0|0
  • tokatı basarım ...

0|0
    0|0
  • Kedidir kedi ...

0|0
    0|0
  • Kediyle sevişmiş olabilir mi ?

0|0
    0|0
  • bana sorsa, kim yaptiysa soylerdim. calismalarda erkek kadin az tirnak yemiyorum :)

0|0
    0|0
  • erkeklik egosunu tatmin için tırnak izini gösteren delikanlıyı kırma be.. :) yazk adama

0|0
    0|0
    • Bir sey kanitlama cabasini gorunce tutamiyorum kendimi :-(

• Guzel guzel olmazki :-(

• akacak kan damarda durmaz..desene..bildiğin gibi yap bakalım..neler olacak aslında merak da etmiyor değilim hani..

Kızlar Ne Diyor 3

• Kızlar yaptı derler oysa sivri ısırmıştır kaşırken kendi yapmıştır kesin..

0|0
    1|0
  • Eline ne geçecek?

1|0
    0|0
    • Sinirlendirmek istiyorum. Kullanabilir miyim diye dusundum.

• Tırnak ızıyle ovunmekte nedır :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...