Sizin fikirlerinizi alabilir miyim :D?

futbol antrenörlüğü okuyorum, sizce nasıl :D fikirlerinizi alabılır mıyım :D

0|0
2|39

En İyi Erkek Görüşü

• Spor olsunda farketmez.. Spor yapan insanları severim, her zaman saygıyı haketmişlerdir benim açımdan.. Çünkü herkesin yapabileceği, uzun vadeli sürdürebileceği bir iş değil. Kısmetse bende Fitness Antrenörü olacağım birkaç aya :)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 38

• Senin takım uçar

0|0
    0|0
  • enterasan bir secim:)
    bölümdeki tek kiz senmisin

0|0
    0|0
  • Kadınlar her işi yapabiliyor kamyon şöförlüğü dahi bence bunu da en iyi şekilde başaracaklar. :D Yani devam et seviyorsan ve istekli isen sonuna kadar.

0|0
    0|0
  • bence süper yalnız değilsin :)) Fifa'da çalışan Türk kızlar dahi var tanıdığım :)) onlarda BESYO mezunu :D gerçekten çok gzl

0|0
    0|0
  • Bence iyi

1|0
    0|0
  • Pek uyumlu bir meslek değil, bir bayan için. Hertürlü spor ve spor hocalığı yakışır da futbol antrenörlüğünü bir bayan da düşündüğüm de çok itici buluyorum.

0|0
    0|0
    • bence Türkiyede kalıplaşmış bir fikir var bayanlar genelde voleybol, erkekler futbol. bence bu fikri yıkmalısınız artık

• Hayır ben tek spor alanın da kalıplaştırmadım meseleyi hertürlü dedim. Bir bayandan boks yetiştiricisi bile olabilir, fakat futbol biraz uzak bir spor bayan için. Bir bayanın ayağın da top ile karşı kaleye koşması hatta o kaleye koşacak adamları yetiştirmesi çok saçma olurdu :)

• Tam bir 7 numara kanat oyuncusuyum senede bir opucege oynarm :D

0|0
    0|0
  • güzel bir seçim farklı olmak her zaman iyidir başarılar dilerim :)

0|0
    0|0
  • Bence çok güzel. Kadınların erkeklerden aşağı kalır bir yanı yok. Futbolu bilmeyen erkeklede var. Futbolu yaşayan kadınlarda. Bence çok güzel

0|0
    0|0
  • sert, dinamik, kendinden emin, sağlam ve sağlıklı bir dişi teknik direktör düşünüyorumda uuu taraftarından çok oyuncusu olan tank gibi bir takım olacağına eminim :-D

0|0
    0|0
  • ahahah iyimiş

0|0
    0|0
  • ne işler var bayanlarin yaptigini gördüğüm onun için bir sıkıntısı yok eger mutlu isen

0|0
    0|0
  • İlginç bir seçim cidden bir bayan olarak. -_-

0|0
    0|0
  • Öyle bir bölüm mü var üniversitelerde artık?

0|0
    0|0
  • Bence iyi okuman

0|0
    0|0
  • Ntv spor da funtekin ve ridvanin yaninda gorebiliriz yani :))

0|0
    0|0
  • Güzel :D

0|0
    0|0
  • umarım başarılı olursun ne diyelim hayırlı olsun :))

0|0
    0|0
  • O degilde burak yılmaz dan daha iyi golcü tipin var bu hafat halısahaya gelsene bizle :D

0|0
    0|0
  • ilginç fantezi :D

0|0
    0|0
  • Beni milli yapar mısın? :)

0|0
    0|0
  • o zaman tanışalım :D

0|0
    0|0
  • Seni BEŞİKTSAŞ da görmek isteriz ozaman :)

0|0
    0|0
  • zor bir meslek seçimi kadın subaylık gibi birşey.

0|0
    0|0
  • yılmaz vural gibi olmıycaksan sorun yok :)))

0|0
    0|0
  • Verin sormuğunu şunun

0|0
    0|0
  • ilginç. ama seviyorsan sorun yok.

0|0
    0|0
  • Senın bolumu garıp buluyorsan bırde makıne okuyan kızı dusun 300 erkek 1 kız

0|0
    0|0
  • Kanka benide transfer edenmi takimin olunca :))

0|0
    0|0
  • ilginççççç :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...