Bir odada tek basınıza kaldıgınızda neyle meşgul olursunuz?

neyle mesgul olursunuz sıkıntınızı nasıl geçirirsiniz?

0|0
8|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi mi okurum :))

daha doğrusu okumaya calısırımm.

kitapda ki yazım hataları gibi yaptığım hataları bulmaya ve çözum yolu üretmeyee calsırım .

eğer hataların ve sorunların çözümünü bulursam sıkıntım gider

yok eqer hata ve sorun dewam edip buyuyor ise

daha o odada gecirecek cok vaktım var :))

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Olayları kafamda kurar kurar sigara içerim,en sonunda odadan çıktığım an pimi çekilmiş bomba misali tehlike saçarım

0|0
    1|0
  • odanın donanımına bağlı misal ben 2'ye ayırdım evi. teknoloji odasında heryer kablo ıvır zıvır seni oyalayacak envarter dolu. diğer kısım sa sade kafa dinlemelik ve kitap okumalık :)

1|0
    1|0
  • kendimi tatmin ediyorum. zaman kalırsa pcde uğraşıyorum işte :D sanırım en dürüst cevabı ben verdim :p

0|0
    0|0
  • elizabet :) hayal kurarım. çözmem gereken birsürü sorunum vardır onları çözmeye çalışırım çok sıkılırsam direk uyurum

0|0
    1|0
    • uyumak evet güzel en güzel uyku en uzun olan uykudur.

• hayal kurmaktan nefret ediyorum da nasıl hayaller bunlar söyle olsa böyle olsa diyemi hayal kurmak?

• şöyle yapsam böyle olur böyle yapsam şöyle olur sonra benim olur :D

• Markete gider cips, kola ve birkaç abur cubur alırım ve bol bol film izlerim :)

0|0
    1|0
  • Acaba Smyrna beni ekleyecek mi diye düşünmekle meşgul olurum:P

0|0
    0|0
  • Soylemem

0|1
    2|0
  • XBOX tek dostum :)

0|0
    1|0
  • duvar kiriş hesabı yaparım

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kitap okuyorum veya düşünüyorum -tv izliyorum

0|0
    1|0
  • Eski albümlere bakıyorum , kıyafet deniyorum , odamın camından dışarıda manzarayı foto çekiyorum falan.. Çikolata yiyorum :)

0|0
    1|0
  • boş odam anılarla dolup taşıyor. Benim sıkılmam ki öyle bi huyum yok. ama üzülürüm üzüldüğümde de uyurum genelde.

0|0
    1|0
    • anlaşıldı uyumak en iyi ilaç sanırım eczaneden bir kaç kutu atarax almalıyım

• bu-la-mı-yo-rum sorunda burda aklıma gelmedimi sorun yok geldimi yine kötüyüm yine beterim

• istersen özelden konuşabiliriz. Hayatta kendini önemsediğin zaman o zaman herkesin gözünde kıymetli olucaksın bu hayatın tek kuralı var seni üzecek kişilere karşı bencil olmaktır. Bırak dünya senin etrafında dönsün sen kimsenin etrafında dönme. Dimdik dur ayakta sakın pes eden olma . Başkalrını mutlu etmek için uğraştığın gibi kendini mutlu etmek için uğraş o zaman kurtulursun. Ben yaptım artık kimseyi değil kendimi mutlu ediyorum.

• Dansa başlarım direkt.

0|0
    1|0
  • oda boşmu?=/ boşsa uyurum degilse simdiki gibi ks ye girerim yada kitap okurum...

0|0
    1|0
  • Muzik dinlerim, kitap okurum

0|0
    1|0
  • Uyurum.

0|0
    1|0
    • uykun yoksa peki? yada geçe uyuman sart ise?

• Müzik dinlerim. Hayal kurarım. Ertesi gün ne yapacağımla ilgili planlar yaparım.

• Mesajlaşırım

0|0
    1|0
    • onu hatırlatma bana:) onun dışında naparsın

• Niye ya :D onun dışında yine mesajlaşırım yani yapıcak bişey yok :D

Yükleniyor...