Aşkın ızdırap şarabını içtikten sonra? Aşka tövbekar oldunuz mu?

aşkın ızdırap şarabını içtikten sonra sevginin katili oldunuz mu?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• oldum 16 yasimda bir iliskim olmustu cok sevdim birakti gitti ayrildik unutamadim ondan sonra kac kisiyle ciktim hicbirini sevemedim hala daha sevemiyorum. ondan sonra soz vermistim kendime hicbir kizi sevmicem sadece takilicam diye simdide sevmek istesemde sevemiyorum lanet olsun

0|1
    1|0
    • evet kardeş haklısın insan öyle oluyor?bir kere sevdaya tutulmaya gör?ateşlere yandığının resmidir?nerden bilsin alemde hangi mevsimdir?kara sevda diyelim bunun için?yıllar geçse aradan yine unutamıyorsun?bişr teselli uğruna çıkıyorsun?onu unutmak için?ama çare etmiyor?çünkü gönül maziye saplanıp kalmış?o bataktan çıkmak çok zor oluyor?zaman ile yara kabuk bağlıyor?ama izi kalıyor?

• sagolasin valla kardesim tekrar umutlandim. insallah bulurum bende aski tekrar sevebilirim. allah senide sevdigine kavustursun.

• estğ kardeş herşeyin hayırlısı olsun insan bu hayatta kaderini yaşar herşey kaderin tecellisi aynı niyeti paylaşıyorum senin için rabbim sevdiğine kavuştursun hayırlı bir yare kavuştursun

Kızlar Ne Diyor 5

• oldum

0|0
    0|0
    • evet haklısın insan sevince bir defa tutulunca sonu gelmiyor?uykusuz geceler?ızdırap dolu günler?

• :))))) nolursun konuş:)))biliyorum yüreğin yaralı?bir ceylan gibi?yüreğin suskun?dilin suskun?kendini sessizliğin karanlıklarına mahkum eylemiş gibisin?bişey söle:)))))?

• Aşka hiç tövbe etmedim aşk güzeldir acısıyla tatlısıyla

0|0
    0|0
    • aşk elbette güzel ama ızdırapları insanın ruhunun derinliklerinde iz bırakıyor

• Oldum ve ayrılalı aradan 5 sene geçti o evlendi hatta 2 sene olacak onun evlenenli...ondan sonra kimse olmadı ve sonunda

Gecen birinle tanıştım ve kâhretsin o kişide bile onun bakislarini gördüm sanki halen yanımda...

0|0
    0|0
    • kara sevda tabiplerde çaresi yok?evlilik olayı çok kötü olmuş?hala kalbinin derinliklerinde onu yaşıyorsun?ve yaşatıyorsun?hala aklında?sevgisi bütün benliğini sarmış?her soluk alış verişinde onu yaşıyorsun?onun bakışlarına mahkum gözlerin?başkalarına baktığın zaman onu görüyorsun?çünkü kalbin ona ayit?bunun çaresi zaman?başkasına bağlanmak?aynı sevgi ile bağlanmak?aynı sevgi ile sevilmek?sevgiye olan inancını yitirmişsin?öncelikle sevgiye inanmak?çok önemli?yeni bir başlangıç?neden olmasın?

• Tam inanmıştım o tanıştığım kişiye tam umutlanmistim yaralarima o merhem olucak diye ama onunda niyeti başka çıktı ve istemedi! Şimdi oda öyle çıktı bide onun derdine düştüm tüm umudumu kaybettim artık ...

• sevdanın ızdırap şarabını içtin hala başın dönüyor?yanlış limanlara demir atıyorsun?bir musibet bin nasihatten daha iyi?artık tecrübelisin?sevdanın avcısı olman lazım?artık avını daha iyi seçmen lazım?usta avcı olman lazım?umutlarını yitirme hiçbir zaman?

• kardeş sen bi acaip sorular soruyon iymisin :D

0|0
    0|0
    • :))az aşağı bak görcen ne demek istediğimi altta bir yorum var?sevginin dilini anlamak çok önemli?

• aşksız olmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben şarabı sek içiyorum

0|0
    0|0
  • hay ben böyle aşkın ızdırabını

0|0
    0|0
  • töbe bismillah ibretlik bir soru.

0|0