Bu ayakkabıların adını ve nerde satıldıklarını biliyor musunuz?

bu ayakkabıların adını bilen var mı? markası değil adı yani serisi.ve nerde satılıyorlar? hiçbir nıke mağazasında bulamıyorum.

link

link

link

link

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Mağazalarda yoksa Türkiye'de yoktur bu model

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• online satış sitelerine bak cok görüyorum bunlardan

0|0
    0|0
  • İlk linki, Bağdat Caddesi kezbanlarına özel olarak tasarlamışlar herhalde?

1|0
    0|0
  • Bunları nike mağzalarında bulabilirsin en azından bu modeli ama bu renkleri bulabiliceğin konusunda yorumsuzum ben yanlış hatırlamıyorsam saiyah beyaz modelini görmüştüm (:

0|0
    0|0
  • Son linki Boyner'de görmüştüm ben bir kere.Ayrıca her mağazaya farklı ürünler gelir.Yani her mağazaya bakman lazım.Ya da zincir şirketlerden birinin bir mağazasına sor ve diğer mağazalar için de sistemlerinden baksınlar ya da arasınlar.

0|0
    0|0
  • "high top" diye geçer sitelerde. nike bilmiyorumda vans'ın bazı modelleri var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• link bunu begendim .b

harbi neymiş adı nerde bulurmuşuz ki :/

0|0
    0|0
  • 1. hariç hepsi çok güzelmiş.Eastbay sitesine bak orda bulabilirsin.Ancak alışveriş işlemi için tekrar sor.Bilen arkadaşlar yardımcı olucaktır.Bulursan bana da haber ver:)

0|0
    0|0
  • bunlar nike dunk abim kendininkini amerikadan özel getirtti burada bulmak biraz zor bulursan da istediğin model olmayabilir

0|0
    0|0
  • e-baydan bak

0|0
    0|0
  • bunları anca amerıkadan getırtebılırsın bı sıte vardı adını hatırlarsam yazarım :)

0|0
    0|0
  • gitti gidiyorsa bulabilirsin . modelin adı nike dunk olması lazım

0|0
    0|0
  • bnce bunlar türkiyede yoktur

0|0
    0|0
  • Kızkardeşim için aradık bulamadık yurtdışından getirdi babam.O kadar tutkuluysan internetten sipariş verebilirsin 3 günde elinde oluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...