Tatil planlarınız neler, ya da şu an tatilde misiniz? Neler yapmayı düşünüyorsunuz?

Tatil planlarınız neler, ya da şu an tatilde misiniz? Neler yapmayı düşünüyorsunuz?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• şehirdeyim ve ara sıra günü birlik denize gidiyorum bugün de öyle oldu.

0|0
    0|0
    • Deniz ısındı mı ya daha siftahı yapamadım:(

• kansızlık varrsa üşüyebilirsin sıcaklığı değişebiliyor.

• yazın denize girmeyeceğiz ya ne zaman girecez değil mi ? fırsat elde değerelendiriyoruz. iyi yüzmeler :)

Kızlar Ne Diyor 7

• bir kaç hafta sonra yazlığa gitmeyi planlıyorum oradan da cunda ve gökçeada :)) bu yıl tatilim kısa sürecek ondan akdenize kadar gidemeyeceğim :/

0|0
    0|0
  • 2 seneden beri tatile gidicem hala da gidemedim bi plan var evetde hayata geçiremedim:D ola ki gidersem güneşlenmeyi ve akşam denize girmeyi:D

0|0
    1|0
  • teyzemin yazlığına bütün kuzenlerimi toplayıp bütün gün denizde yüzüp akşamları gezmeyi mangal yapmayı tarihi yerleri gezmeyi planlıyorum en azından şu an için

1|0
    0|0
  • daha var daha var :( 1 ay nasil gecer bilemiyorum :)

4 hafta Türkiyeye gelecegiz söyle ege akdeniz turu yapacagiz arabayla !

0|0
    0|0
  • şuanda tatildeyim. Yazlığa geldim birkaç günlüğüne sonrasında türkiye turu planımız var ailecek:)

0|0
    0|0
  • bir hafta sonra bekle beni marmaris:d

0|0
    0|0
  • ne tatili yahu kpss çalışıyorum ezikmiyim lan ben :(

Bu yaz bana tatil yok malesef :(

0|0
    0|0
    • bakkkk lanlı manlı konuşmaaa efffendi ol. şakaydı hahahah :D neden sadece ezikler mi tatil yapar ? :)

• biliyorum lan eziğim ben :( :D

dipnot: Ben tatil yapmaktan sıkılanlardanım boş durmayı sevmiyorum illa birşeylerle uğraşmam lazım saygılar efenim :)

• saygı bizden... :)

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 kız ve ben staj yerinde tatil yapıyoruz. Rutin olarak saat 09:00 09:15 arasında güneşleniyoruz elimizde sıcacık çaylarla,saat 13:00da yemeğe gidiyoruz karşılıklı romantik bir ortamda tabldot sesleri ile yemekhanede yemek yiyoruz saat 14:00da tekrardan odaya dönüp 2 saat daha muhabbet ediyoruz. Harika bir tatil imkanı,üstelik inanırmısınız bunun için 5 kuruş para vermiyorum

0|0
    0|0
  • 2 3 güne altınoluktayım 1 ay tatil verdım kendime:)

0|0
    0|0
  • maldivlerdeyim şu an etrafımda hatunlar falan ortam şahane birazdan dalıcam okyanusa

0|0
    0|0
Yükleniyor...