Yakın bir arkadaşımın hayali sevgilisi var. Ne yapmalıyım?

Yakın bir arkadaşımın şlzofren olduğunu düşünüyorum. Hayali bi sevgilisi var. Kendisi gerçek bir sevgilisi varmış gibi davranıyor ama aslında öyle biri yok. Ve anlattıklarına inandığımızı zannediyor. Ne yapmalıyım?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Olmadığını ona kanıtlamalısın. Yada inanıyormuş gibi yap yanınızda kendini ezik hissediyor sanırım ondan böyle bir yola başvurmuş.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Doktora görünmeli.Ama o yetmez sizinde ona destek olmanız lazım.Bazen insanlar yalnızlıkdan ya da kendilerini tam anlatamadıklarını düşündüklerinde depresyon veya bu şekilde hayelleri olabiliyor.

0|0
    0|0
  • evet de,kafa salla,geç. öyle insanlar senin inanmadığını gördüklerinde hırçın bir şekilde tartışmaya girebilirler. zaten bakışlarından anlatma tarzından anlarsın yalan söyleyip söylemediğini... BENCE...

0|0
    0|0
    • Anladım zaten. Telefonla konusuyordu guya o kızla ama arkadan baktım, kafasını saga sola cevırırken, telefonda ana ekran acıktı kımseyle konusmuyordu. Bu vb. seylere sahıt oldum.

• Pekı dedıklerınızı dıkkate alacagım. Tesekkurler..

• rica ederim. dikkatli olup sınırı korumakta fayda var bence. ama çok da yalnız kalmaması lazım o zaman hayal alemlerinde daha çok gezip daha çok olayı kurup inanabilir. o ayarı iyi yapmak lazım

• seni aşar sen varmış gibi devam et ailesine anlat ve doktoru ile konuşsunlar benzer durumla karşılastım duvarda orumce oldgnu uzerne geldgnı soyleyn arkdsm vardı salak sımdı ne haldedır acep

0|0
    0|0
  • Sevgilin beni seviyormus de istersen yuzleselım de sana bunu anlatamıyormus de sonra olaylar olaylar...

0|0
    0|0
  • sevgilinle tanistir de

0|0
    0|0
    • Hayalı kızımızın hep bır ısı oluyor ya da son anda ısı cıkıyor.

• yaziktir ya dokunmayin belki oyle mutludur

• inanmaya devam etmelisiniz..söyleyin tanıştırsın bir gün.

0|0
    0|0
    • "Nedense" hep bir aksılık cıkıyor tanısamıyoruz. :)

• Hayır denemedık ama hayalı kızımız bızı gormus de gecen yolda seslenememıs uzaktaymıs. :) denemek gerek ama soyledıgınızı :)

• hayali sevgili kız ise :) tanışmanız daha kolay olacaktır. :) .

• Derhal evlendirilmeli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kendi haline bırak

1|0
    0|0
  • Psikologa git durumu anlat. Daha sonra bir sebeple arkadaşını götürürsün. Hafife alma sakın dikkatli ol şizofreni ciddi bir hastalıktır. Benim arkadaşımın da başına gelmişti, sineklerle muhabbet ederdi. Umarım başka bir şeydir.

0|0
    0|0
  • Yüzüne vur gerçekleri ya da bana mesajlarınızı göster de kanıt iste.

0|0
    0|0
    • Mesaj tutmuyormus telefonda sılıyormus.. Ama gerceklerı yuzune vurmadım hıc.

• bu durumda bisey yapamazsin ailesine anlat psikyatriste gotursunler ancak o bisey yapabilir. bu arada yas kac?

0|0
    0|0
Yükleniyor...