Yakışıklı erkekler hakkındaki düşünceleriniz neler?

evet kızlar tanımadığınız yakışıklı bir erkek veya erkekler hakkında ne düşünürsünüz? kısacası yanınızdaki adamın yakışıklı mı paralı ve kariyer sahibi biri mi olmasını istersiniz ?

0|0
13|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Yanımdaki adamın kalbi güzel olsun çok yakışıklı olmasına gerek yok tipli olsun mantıklı dinlemesini konusmasını bilen duygusal ciddi yerine göre esprili vs olsun işte.

Erkeklerin çok yakışıklı olanı genelde kendilerini bir halt sanıyorlar gerek yok yani.

0|1
    0|0
  • benim olmayan bana guzel gelmiyor, huyum kurusun.

0|1
    0|0
    • hepsinide alamazsın ki zaten, güzeller içinden alacağın 1 tane yar demiş şair.

• uzak duruyorum medeni ve ruh halim bu.

• siz bilirsiniz, kendinize iyi bakın hoşçakalın :D

• yakışıklılık para ve kariyer bunların hepsi gelip geçici herşeyden önce adam gbi adam olsun sevdiğini sahiplensin dürüst biri olsun çokmu fazla...gerçi böyleside artk bulunmaz ama...

0|0
    0|0
    • öyle deme bu ülke 25 yıldır hülya avşarları 40 yıldır ajda pekkanları izliyor :D demekki kalıcı bişeyler var

• ayır, babandan yakışıklı olmak benim suçum değil yazacaktım :D kızlar babalarına benzeyen erkekleri tercih ederler ya :D birde george coolney gibi olmasın :D

• değer veren,akıllı,sempatik,dürüst,saygılı,sadık,esprili,nerede nasıl davranacağını bilen ,az biraz da hoşluk tabi ki :)

0|0
    0|0
  • kocamla tanışmadan önce yakışıklılığı benim için çok önemliydi.tanıştıktan sonra parası da önemli olmaya başladı,evlendik anası ve babası da önemli şimdi.bebek istiyor bu günlerde.biraz da anlayışlı olsa iyi olurdu bence.

0|0
    0|0
    • boşver be yenge en azından güzel bir çocuk verir sana , yada sen ona :D

• ne yalan söyleyeyim. başarılı insanları sevmem. ( kendimle çelişiyorum burada, ben ne için uğraş veriyorsam. ) ama başarılı, zengin, yakışıklı her neyse böyle dört dörtlük tipler bana yakın gelmiyor.

0|0
    0|0
    • bir kusurunu, sıkıntısını görmezsem olmaz.

• buldum bir tane. :D ona o kadar çok sevgimi vermek istiyorum ki, ama daha o kadar yakınlaşamadık.

• basarili insanlari neden sevmiyorsun ki?

• kariyer sahibi olsun, takım elbise giysin hafifte kilo olsun eh birazda sempatik ve esprili oldu mu tamamdırr :D

0|0
    0|0
  • benım olmadıktan sonra yakısıklı olsa ne zengın olsa ne

0|0
    0|0
  • Yanımdaki önce kibar ve saygılı olmalı gerisi çok sonra geliyor.

0|0
    0|0
  • yakışıklı erkekleri hiç beğenmem...

0|0
    0|0
  • kalpten sevgisi varsa para önemli değil yani yakışıklılık olsun ama ilk önce kalp önemli

0|0
    0|0
    • dimi dimi insan yanındakiyle zevkini ortaya çıkartır .

• düşünüyorum o halde varum

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• paralı ve kariyer li olması ile birlikte adam bir de yakışıklı ise dört ayak üzerine düşmek budur diyeni en iyi cevap seç soran

0|0
    0|0
  • Onlarda bir insandır.

0|0
    0|0
  • hepsini birden istiyor kadinlar :) aci gercek

0|0
    0|0
    • işe kendini veren, tamamen yalnız kalmamış birinin asıl şeyi kaçırdığını düşünürüm. ne olduğunu açıklayamam. onun dışında böyle insanları gördükçe bir yanlışa düşüyorum. başarılı olmak için kendimi yıpratmamda, bir şeyi yapamadığım zaman kendime bu kadar kızmamda bu insanların payı var. suçlular.

• kendine kizmana gerek yok ki. basarili herkes, elbet bir sey feda etmistir. bedelini oduyor insan digerleri bunu gormese de.

• sadece adı yakışıklı...

0|0
    0|0
  • şklkj

0|0
    0|0
Yükleniyor...