Bu kızın amacı ne sizce arkadaşlar?

şimdi yazlıkta bi kız vardı sahilde yanına gittim biraz sohbet falan ondan sonra bu benim numaramı istedi bende isticektim ama o ilk davrandı neyse. bu kızla geceleri buluşup bi yerlerde oturuyorduk muhabbet falan ediyorduk. ondan sonra bi gece yine oturuyoruz biyerde sahile yakın biyerde, bu üşüdüğünü falan söyledi ellerimi tuttu falan uykusunun geldiğini söyleyip omzuma başını yasladı. neyse bunu her gece evine kadar bırakırken kapının önünde bana doya doya sarılırdı. bunları çıkma teklifi etmeden yaptı tabi. sonra ben bu kız arkadaşa çıkma teklifi ettim kabul etmedi. bu kızın amacı nedir yada ne yapmam gerekiyor acaba?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Çıkma teklifine gerek yokmuş zaten çıkıyormuşsunuz:))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Abi gerçekten ya nasıl bir kızmış o şahıs. Yani hem elini tutuyor hem başını senin omuzuna koyuyor. Birde arkadaşlık teklif edince seni red ediyor. Kardeş o kız sadece egolarını tatmin etmeye çalışmış olabilir.

0|0
    0|0
  • kız arkadaşları ile iddiaya girmiş ayartabilirim diye arkadaşım sende kurbansın bu kadar basit.:DD

0|0
    0|0
  • amacına ulaştı,seni tavladı,şimdi sıra bi başkasında:)

0|0
    0|0
  • Sen de benimle çıkar mısın niye diyorsun ki? Aldırış etme ve devam et.

0|0
    0|0
  • ya cok gec kaldigini dusundu ya da seni gay sanmisti o yuzden okadar rahatti

0|0
    0|0
    • Abi sende yani bunun GAY olmakla ne alakası var ama bence arkadaş çıkma teklif etmeseymiş iyimiş çünkü kız zaten yelkenleri suya indirmiş ona karşı.

• yelkenler o kadar da suda olsaydi su an kizla olurdu, hayiri yemezdi :) artik bunu dusunen sayisi cok var :D emin ol

• Çıkma ne demek ki zaten ?

0|0
    0|0
  • Artık bişey yapmana gerek yok. Geç kalmışsın zaten, kız belli ki yaz aşkı arıyordu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...