Bu sezon kim Şampiyon olur? Bu sezon kim Şampiyon olur?

Bu sezon kim Şampiyon olur? Bu sezon kim Şampiyon olur?

• Beşiktaş
    40% (2)44% (7)43% (9)Oy Ver
  • Bursaspor
    0% (0)6% (1)5% (1)Oy Ver
  • Eskişehirspor
    0% (0)6% (1)5% (1)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    60% (3)38% (6)43% (9)Oy Ver
  • Kasımpaşa
    0% (0)6% (1)4% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 12

• Zafer bizim olacak

0|1
    0|0
  • Galatasaray dan çok çekmişsin belli. Soruya gelince Şampiyon olup Türkiyedeki Galatasaraya karşı kurulab bu kirli tezgahlarada gereken cevabı vereceğiz kuşlar fazla umutlanmasın herkes gerçek Galatasaray ı görecek

0|0
    0|3
    • Yok be ne çekecegim iki kulup arasındaki istatistikler fenerin lehine dir yanlış hatırlamıyorsam 146-122 falandı tezgah falan demişsin hiç girmeyecegim o konuya yukarıdaki istatistiki bilgi açık bence

• İstatislikler Galatasaray ın Türkiyedeki en başarılı takım olduğunu gösteriyor

• İki kulubun birbirleri arasındaki istatislige bir şey demedin -.-

• galatasaray bunların hepsını oper daha yok mu der dıyecegım ama soranın nıyetı bellı oldugu ıcın demıyorum..

0|0
    0|4
    • neymiş ki niyetim pek şanslı görmediğim için yazmadım işin acıkcası sezon başında süper kupada durumu ortada bu teknik adamla gitmez gibi ışık vermidi yani niyet bu futbolun gerçeğiyle sordum hacııı

• bencede.. yalnız okuyanlar dıger yorumculara yazdıklarınıza, rakıp takıma taktıgınız ısme ve anketdekı sıklarada bakmalılar rakıbe saygı hakkında cok buyuk fıkır sahıbı olacaklardır

• herşeyi okuyup görüp yorumlasınlar bu benim için sorun değil

• Fenerbahçe olur.

0|4
    0|0
  • Beşiktaş tabiki... yine önümüze bir problemm çıkaçıkarmazlarsa kesin şampiyonuz... tel korkum ÇARŞI 30 kişi gözaltına alınmış umarım stadlara taşımazlar bu olayları yoksa geçen seneki gibi güme gideriz...

0|2
    0|0
    • bu çarşıya yapılanda hoşş değil bir bjk taşlıysan dik durmalısınız el altından bjk yede sopadır bu sizden ayırıp yemeye çalışıklar çarşıyı ama sizin parçanız böyle düşünme

• Çarşının başımızın üstünde yeri var aralarına girip maç izlemişliğim var taraftar grupları arasında dünyada en büyük gruplar arasında ama Beşiktaşın önüne geçmemeli onlarında amacı Beşiktaş değilmi beşiktaşsa stadda sadece beşiktaşa destek gerekir stadda siyasete yer verilmemeli

• BeşiktAŞK. . . .

0|1
    0|0
    • kadro sıkıntısı ve futbol dışı olaylara maruz bırakılmazsa mümkün bencee

• Başımızı Yakmadı Anamızı Ağlattı. Klübü Kendine Borçlandırıp Daha Sonra Borçlarını Almıyorum Almayacağım Dedi. Daha Sonra Tekrar Parasını Taksite Böldürüp Parayı Alıyor. Kulübü Mahvetti. Başkanımız Şimdi Aşama Aşama İlerliyor. Herşey Daha Güzel Olacak. . .

• şimdiki başkanınız görev adamı tam etrafında toparlanın bencede destek olamnız şart bölünmemeniz lazımm

• BEŞİKTAŞ %70 Fb %50 gs %40 şansı var bence

0|1
    0|1
    • kadro yeterli mi sence bjk nin tüm sezonu götürebilirler mi biliyorsun geçen senede ilk 5 hafta iyi gitti sonra olmadı

• motivasyonu bu konuda yüksek olacak gibi 4. yıldızda var ortada üstelik

• matematiğin bittiği andyaız yavaşça dağılın arkadaşlar :)

• Balıkesirspor :)

0|2
    0|2
    • bal-kes mi diyorsun bazı takımlardan bayağı şanslı görüyorum bence haklısınn -.-

• balıkesiri bende bilirim benim orda oldugum dönemlerde kulup olarak birbirini yiyordu hep alt ligdeyken hadi hayırlısıı ayrıca kızları çok güzel balıkesirin dip not geçiyim izmirlileri her türlü geçer izmirlilerde bilir bunu ayrıca :D

• Aynen sdc kizlarmiz guzledir ;)

• Gerek var mı soruya? Tabi ki FENERBAHÇE!!

0|1
    0|0
  • futbol ile hiç aram yok

0|1
    0|1
  • 0|0
    0|2
    • digerlerini daha iddalı gördügüm için onları yazdım ama bu da kabul hacı senin fikrin sonuçta -.-

• beşiktAŞK olur inşallah süleyman seba sezonunda yakışır...

0|1
    0|0
    • süleyman seba sezonunda kupa kaldırması bjk açısından hoşluk olur sanırım futbol uzun maraton göreceğiz :D

• uzun maraton evet :)

Yükleniyor...