Havuz vs deniz?

Arkadaşlar ben denizde iyi bir yüzücüyüm fakat daha hiç havuza girmedim arkadaşlar havuza gidelim diyor. Rezil olmayayım. Deniz suyu gibi kaldırmıyor vs tarzı şeyler duydum

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• deniz daha güzeldir emin ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Havuza gir

0|0
    0|0
  • daha kolay

0|0
    0|0
  • havuzda yuzmek daha kolay çünkü dalga yok, yüzmeyi biliyorsan suyun kaldırmasının önemi yok , ve havuz çok daha eğlenceli :D sana tavsiyem dalmayı iyi öğren yüzmekten daha zevkli çünkü :D

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim yorumunuz için

• denizde dalga var, derinlik var, altında taş var kaya var ayağı sürtücegin vs vs, havuzda hiç biri yok dümdüz taş üstünde 1.70 su :D, denizde yüzüyorsan havuzda hayli hayli yüzersin

0|0
    0|0
  • Cekme felan yok ya rahat yuzersın havuzda

0|0
    0|0
  • Havuz candiir yaa :) Cok daha rahat yuzersin valla

0|0
    0|0
  • yuzmeyi biliyorsan hic sorun cekmezsen icine cekmek gibi bir durum yok merak etme

0|0
    0|0
  • Sıkıntı cıkacagını zannetmıyorum.

0|0
    0|0
  • eğer korkuyosan boy veriyosa girme sakın. hem havuz pistir. ağzına-k*çına kaçan suyun bir kısmının idrar-ter vs olduğunu unutma

anlatması bile pis.. s*kerler havuzu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• tatlım merdivenleri kullan öncelikle. basamağında dur ve kurbağalama olarak kendini suyun üstüne bırak. bn de yaşamıştım aynı şeyi. ama korkulcak hiç bişey yok. merdivenden güç al sonra yüz. su her yerde kaldırır. onu sana kim diyosa fizik kurallarını bilmiyo demektir ;)

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim rahatlattınız beni valla. İşte göl suyu gibi bilmemne diye diye beni ürküttüler

• Deni tuzlu su olduğu için kaldırır. Ama yüzmeyi biliyorsan havuzda da yüzersin zaten. :)

0|0
    0|0
  • havuz daha rahat ya

0|0
    0|0
  • :)) korkmaaa denizde yüzmek daha zor emin ollll havuz sana çok kolay gelirrr r

0|0
    0|0
Yükleniyor...