Fanatikmisiniz?

Hangi takımı tutuyorsunuz takımınız uğruna neler yaptınız benimle aynı takımı tutmayan biri sevgilim olamaz diyecek kadar fanatikmisiniz :D

0|0
919

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım.

itina ile Galatasaraylı yaparım.

99'dan beri içerdeki tüm maçlarına gittim.
    elimden geldiğince günü birlik antep, ankara, trabzon, kayseri, antalya deplasmanlarına gittim.
    kombinenin olmadığı yıllar şampiyonlar ligi maçları için geceden bilet kuyruğuna girdim.
    Şampiyonlar ligi Real, Barcelona, Braga, Juventus, Schalke deplasmanlarına gittim.

biraz fanatiğim sanırım.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• Besiktasliligin reklami olmaz

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • değilim fanatizm saçma bir şey

1|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim
    lisede disipline gitmiştik galatasaraylı bir arkadaşla derste maçı tartıştığımız için :)

0|0
    0|0
  • O kadar da değil
    Karnımı Galatasray doyurmuyor :)

0|0
    0|0
  • Fenerliyim
    Çok kez Gs Lilere Yumruk yumruga girdik :D

0|0
    0|0
  • 2003 şampiyonluk kadromuzu okuldaki sıramın üstüne kazıyacak kadar bazı maçlarda yenilgide kimseler görmeden göz yaşlarını tutamayacak kadar özellikle Liverpool maçı..

0|0
    0|0
  • Fenerliyim Takımım İçin Eski Sözlümle Sürekli Tartışırdm Ve Hayatımda Ki İnsanın Fenerli Olmasını İsterim

0|0
    0|0
  • bana 10 lira verseler takımımı değiştiririm hiç affetmem :)

0|0
    0|0
  • fenerbahçeliyim. fanatik değilim. takımım uğruna 2 maça gittim ve formasını aldım

0|0
    0|0
  • Galata

0|0
    0|0
  • Dar ağacında olsak bile son sözümüz FENERBAHÇE

0|0
    0|0
  • BeşikTAŞK lıyım ama takımı stres atmak için tutarım stres oluşturmak için değil

0|0
    0|0
  • BEŞİKTAŞLIYIM, BEŞİKTAŞ uğruna Sevgili vs herkesi 2. plana atacak kadar fanatiğim...

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • BeşiktAŞK...

0|0
    0|0
  • yoo bana bir faydası yok niye hayatımı onla belirleyeyim ki :D

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• fanatik degilim..

0|0
    0|0
  • Hayır, fanatik değilim fakat Galatasaray taraftarıyım. Yani öyle maçları sevgilim ile izliyoruz. Kendisi eğer kaçırırsa sinirleniyor. Maç esnasında evde ki uçuşan küfürleri söylemek dahi istemiyorum. Adam değişik yahu, ne gerek var sanki. Kendi bağırışıyla maçın havasını değiştirmeye çalışıyor, sanki her şey olacağına varmayacakmış gibi.

Olsun, ben onu öyle sevdim.

0|0
    1|0
    • Haha takım sevdasi böyle birşey maçın içinde gibi hissediyorsun kendini :D

• Fanatik bir Fenerbahçeliyim. Takımımın küme düştüğünü görmektense ölmeyi tercih ederim. Sevgilim olursa mutlaka kendi takımımdan olmasını isterim :D

0|0
    0|0
  • Galatasaray
    Bilmiyorum fanatik miyim

0|0
    0|0
  • Galataraylıyım evet :)

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeliyim

0|0
    0|0
  • Galatasaray diyorum.. İyi ki var :Dd Fanatiğim hem de doğuştan. Sülale full FanatikGalatasaraylı :D

0|0
    0|0
    • Hay maşallah ben tek başıma yürütüyorum sevdamı :D

• Bizim bir maç seyredişimizi duysan sülalecek :D küfürler mi dersin birbirimizin üstüne zıplamak mı dersin :D apartmanı da sayemizde galatasaraylı yaptık :D

• Ahah çok iyi ya :D

• fenerbahçeyi tutuyorum ama fanatik değilim

0|0
    0|0
  • fanatiğim aynı takımı tutmadığım biriyle belki olur ama çok sevmem gerek ancak öyle. fenerbahçe:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...