Eski sevgilinizin metresi olmayı ister miydiniz?

Diyelim ki ilk sevgilinizle durduk yere ayrıldınız ama bir şekilde yeniden görüştünüz, kimseden habersiz olaya biraz daha adrenalin katıldı yani. Sonra o baskasının kollarına koştu, siz olduğunuz yerde kaldınız ve birgün tekrar size döndü ama sevgilisinden ayrılmadan ne yapardınız?

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• İkinci kadın olmak ,her an ötekıyle ne yapıyor ,bana dedıklerını onada mı dıyor

hangımızı gercekten sevıyor,hangımıze daha ıyı davranıyor,hangımıze daha cok zaman ayırıyor

ve bunlara eklı bır sürü sorunun beynınde her gün buz patenı yapar ,patenın buzu çizdiği gibi

kalbıne hergün bir sıyrıkla yaralar acar ... ben olsam dıyemeyeceğim düşüncesı bile kötü

1|0
    0|0
    • peki buna rağmen kabul eder miydin canın yansa da veya onsuzluk daha zor geliyorsa...

• sırf canın yanmasın dıye günü kurtarcaksın ,ya bır gün ben diğerını istıyorum onu gercekten sevıyorum derse ne yapacaksın ,o zaman keşke o günü kurtarayım dediğin zaman kolumu kesseydımde onun su an kı yaşattığı acıyı hıssetmeseydım dersın

Erkekler Ne Diyor 9

• Erkek için güzel bir durum :) Ancak kadının kendini en fazla alçaltabileceği bi hareket.. Ama olmuyor değil. Şu var bence, bunu uygulayan bir kadın ne o erkekle bir gelecek düşünmeli nede bir ilişki. Yaşananlar sadece anlıktır..

1|0
    0|0
    • peki erkek kötü düşünür mü kız hakkında neticede kızın yaptığı kötü kabul ama erkeğin yaptığı daha alçakça kız gel demedi kendisi geldi?

• peki erkek bunu neden yapmış olabilir?yenisinden mi bıkmıştır,eskiyi mi özlemiştir?

• Elbette iki seçenekte olabilir yada tek derdi canı sıkıldığından kendine eğlence aramasıdır.

• yatmak istiyodur canım ne olucak başka:))

2|0
    0|0
  • milimetresi bile olurumm:D

0|0
    1|0
  • son bi kez sevişir sonra bidaha beni aramamsını isterdim.:)

2|0
    0|0
  • ünlem nokta virgül bile karakter ama onda karakter yokmuş.. dön ne olursan ol gene dön diye birşey aşkta geçerli değil bence... dönme ne olursa olsun gene dönme ...almıyım alanada mani olmıyayım...

0|0
    0|0
  • En nefret ettigim sey bir kadının evli yada sevgilisi olan biriyle olması kendinizi diger kişinin yerine koyun herzaman derim bir kadının en buyuk dusmanı baska bir kadındır !

0|0
    0|0
  • Lay lay lom galiba sana göre sevmeler

Hopa şina nay galiba sana göre sevilmeler !

1|0
    0|0
  • ya peki adamın yeni sevgilisinin ne durumda olacağını düşünmez mi kimse

0|0
    0|0
  • adi ustunde eski! bir de onu mu cekecegim yahu yine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Ne metresi olurum, ne de terazisi..

Ben ne kullanılacak ölçü birimiyim, ne de adrenalin salgılayıcısı..

Başkasının kollarından ayrılıp bana koştusa,

Ben de ona kollarımı açarım..

Ama, ona güçlü bir yumruk atmak için..

0|0
    0|0
  • ne güzel yaa her çiçekten bal alıyor adama bak...nedir sana dönmesindeki sebep nedir yani onun için özelmisin bumudur tutkii özelsin diyer sevgiliyi neden çıkarmıyor hayattından fazla mal göz çıkarmaz tabi..ohhh ne aalla paşama bak bi taş atıyor iki kuşu vuruyor..

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim bana evlilik teklifiyle gelmişti.Fakat 2 sene sonra başka bir kız bulup beni terketmişti.Telefonlarıma çıkmamıştı,hatta beni tehdit bile etmişti.Beni aldattığı kızla gitti evlendi.Evlendikten 6 ay sonra benimle irtibat kurmaya çalıştı.Evleneli 1 sene oluyo şimdi yeniden benimle irtibat kurmaya çalışıyo.Düşünmedim değil aslında.Zamanında bu kız benim varlığımı bile bile sevdiğimi elimden aldı dedim,ben de aynısını bu kıza yapıyım sonra da eski sevgilimi tıpkı beni bıraktığı gibi ortada dımdızlak bırakıyım dedim.Sonradan baktım amannn değmez ikisi için de dedim,bir şey olacak benim adım çıkacak dedim,aldatılıp terkedilen bendim.Arkadaşları bana aralarından çekil demişti bir zamanlar.Eski sevgilin hayatında biri varken seni hayatına almak istiyorsa ona sadece pabucunun altını gönder.Böylelerine yüz vermeye gelmez...

0|0
    0|0
    • ama benim amacım intikam almak değil ben hala seviyorum uzak durmaya çalışıyorum ama zor

• Sevgilisini bırakmadan mı gidceeksin çocuğa.Bir tercih yapmalı ya o kız ya sen.Sen neden kendini değersizleştiriyosunki...

• Bak sen küçük beyin canı mı sıkılmış? Ben onunla oynayamayacağım kadar büyük ve olgunum..

0|0
    0|0
  • hayır zaten benimle konuşamaz.

0|0
    1|0
  • suratına bile bakamzdım kesinlikle görüşmezdim sonuçta aranızda ilişki sırasında olmuş iki günlük bir küslük yok ayrılmoşsınız ve başkasını bulmuş tam finito yani unut onu aklına bile getirme

0|0
    0|0
  • pardon tanıyamadım..derim

0|0
    0|0
  • yaşanmış Olaylar... O an istiyorsan bunu Yaşarsın kımsede sana karısamaz

0|0
    0|0
  • yuh ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...