İlk selamı vermek ya da ilk selamın gelmesini beklemek?

merhabalar. sormak istediğim aslında çok açık.

ilgilendiğiniz veya hoşlandığınız bir insan var, facebook arkadaşısınız veya birbirinizde telefon numaralarınız var. tanışmanız ve belli bir samimiyeti yakalamanızdan sonra, atıyorum, her akşam ilk selamı karşı tarafın vermesini mi beklersiniz yoksa sohbeti kendiniz başlatmayı mı seçersiniz? ya da bir başka deyişle, "her zaman ilk selamı veren, muhabbeti başlatan" olmak sizi rahatsız eder mi?

sanırım aslında herkesin aklına takılan bir soru bu. hadi bakalım.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• bence her akşam mesajlaşmak bir alışkanlık halne gelmemeli. sonra buluşunca konuşucak konu kalmıyor. sevmiyorum ben mesajlaşmayı illaki haberdar olmak isteniyorsa konuşmak daha güzel bence:) bence iki kişi birbirini seviyorsa ben aramım o arasın demez çünkü öyle bir şey olmaz aralarında. ikisi de özlediği her an araya bilir. birbirlerinden şüphe duyuyorlarsa (seviyor mu sevmiyormu acaba . ? diye düşününce ozaman bu oluyor mesela ben atmım bikerede o atsın ya da ben atarsam şimdi ne düşünür vb) :)

0|0
    0|0
    • telefondan mesajlaşmayı hiç sevmem aslında ama internete girdiğimde sohbet etmek güzel oluyor. gerisine tamamen katılıyorum. zaten buradaki insanların fikirlerini ve çoğunluğun ne düşündüğünü merak ettiğimden sorduğum bir soruydu bu. salt başkasının fikirlerine göre hareket eden birisi asla değilimdir sayın gizemli bayan :)

• o zaman doğru yoldasın böyle devam et :)

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben takılmam ya görürsem selam veririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...